دیجی کالا پربازدیدترین و بزرگترین فروشگاه اینترنتی کشور به حساب می‌آید. این ابر وب‌سایت روش‌های مختلف درآمدزایی را برای کاربران خود در نظر گرفته است. با توجه به افزایش تقاضا برای خرید اینترنتی، فضای مجازی به بستری ایده‌آل برای کسب درآمدهای قابل‌توجه تبدیل شده است. همکاری در فروش دیجی کالا نیز یکی از این روش‌هاست.

در این روش شما به عنوان فروشنده یا بازاریاب عمل کرده و با کسب پورسانت به درآمد می‌رسید. البته پیش از هر کاری لازم است که با شیوه ثبت نام برای همکاری با این وب‌سایت آشنا باشید.

بنابراین اگر صاحب وب سایتی با بازدید بالا هستید یا قصد دارید از بستر اینترنت درآمد غیرفعال کسب کنید، ادامه مطلب را از دست ندهید. ما نحوه ثبت نام برای همکاری با دیجی کالا را به صورت گام به گام برای شما شرح می‌دهیم.

همکاری در فروش دیجی کالا راهکاری مطمئن برای کسب درآمد بالا

همکاری در فروش که گاه با نام افیلیت مارکتینگ نیز شناخته می‌شود نوعی بازاریابی اینترنتی است. به زبان ساده در این روش شما به عنوان یک بازاریاب به روش‌های مختلفی بازدیدکننده سایت را به سمت خرید از وب سایت دیجی کالا سوق می‌دهید.

حال این وب‌سایت در ازای انجام این کار کمیسیونی را برای شما به عنوان فروشنده در نظر می‌گیرد. البته پورسانتی که بابت بازاریابی دریافت می‌کنید، کمی متغیر است. با ثبت نام در طرح همکاری فروش دیجی کالا لینک خاصی به شما تعلق می‌گیرد. با هر کلیک روی لینک و انجام خرید نهایی پورسانت معینی به شما تعلق خواهد گرفت و این یعنی درآمدزایی!

مزایای همکاری در فروش وب سایت دیجی کالا

اگر همچنان در خصوص ثبت نام برای این طرح تردید دارید، نگاه به مزایایی که در ادامه به آن می‌پردازیم خالی از لطف نخواهد بود.

 • دیجی کالا فروشگاه آنلاینی است که بیشترین تنوع کالاها را در خود جای داده است. بنابراین امکان فروش محصولات با تنوع غیرقابل تصوری را خواهید داشت؛
 • این وب سایت پورسانتی معادل ۲ تا ۲۰ درصد را برای بازاریابان خود در نظر گرفته است. البته خبر خوش اینجاست که با افزایش میزان فروش درصد پورسانت شما نیز بالاتر می‌رود؛
 • اما مهم‌ترین مزیت همکاری با این وب‌سایت که قطعاً شما را حیرت‌زده می‌کند، فعال بودن کوکی‌های لینک مورد استفاده شماست. مدت زمان فعال بدون کوکی‌ها در وب‌سایت دیجی کالا ۱۵ روز است. این موضوع بدان معناست که اگر بازدیدکننده تا ۱۵ روز آینده از این وب‌سایت خرید کند، شما موفق به کسب پورسانت از خرید او خواهید شد.

سیر تا پیاز ثبت نام در سیستم همکاری در فروش دیجی کالا

حال که با سیستم همکاری فروش در سایت دیجی کالا آشنا شدید، نوبت آن است که نحوه ثبت نام در این سیستم را بیاموزید. اما پیش از پرداختن به این موضوع باید بدانید که سخت‌ترین بخش هر کاری، شروع آن است. ما با راهنمایی گام به گام به شما کمک می‌کنیم که قدم اول را محکم بردارید.

 1. برای ثبت نام در این سیستم نخست باید به وب سایت افیلیت دیجی کالا مراجعه کنید.
 2. در ادامه روی کادر ثبت رنگ “همین حالا عضو شوید” کلیک کنید.

ثبت نام در همکاری در فروش دیجی کالا

۳٫با کلیک روی کادر سبز رنگ وارد صفحه‌ای تحت عنوان ایجاد حساب کاربری می‌شوید. در این صفحه شما باید وضعیت خود به عنوان شخص حقیقی یا حقوقی را مشخص کنید.

در قسمت انتخاب نوع همکاری روی گزینه همکاری در فروش کلیک کنید. در ادامه نیز این سیستم از شما می‌خواهد که مشخصات خود شامل نام، شماره تلفن، ایمیل و کد ملی خود را وارد کنید.

این مطلب را حتما بخوانید  گفتگو با فروشگاه‌ ها با گوگل مپ

همکاری در فروش دیجی کالا و شیوه ثبت نام

در نهایت باید تیک با توافق با قوانین را زده و روی کادر سبز رنگ تکمیل ثبت نام کلیک کنید.

 1. پس وارد کردن اطلاعات درخواست شده صفحه‌ای به شکل زیر برای شما باز می‌شود. برای ادامه کار تنها کافی است روی کادر آبی و کمله “ورود” کلید کنید.

ثبت نام برای همکاری در فروش دیجی کالا

 1. با کلیک روی کادر آبی وارد صفحه به شکل زیر خواهید شد. در اینجا لازم است که جزئیات اطلاعات خود را به طور کامل وارد کنید. توجه داشته باشید که پیش از کامل کردن این فرم سایر صفحات سیستم برای شما باز نخواهد شد.

در انتهای صفحه نیز باید تصاویر کارت ملی و تصویر شناسنامه خود را بارگذاری کرده و روی کادر آبی رنگ ویرایش کلیک کنید.

پیشخوان همکاری در فروش دیجی کالا

 1. با وارد کردن اطلاعات داشبورد زیر برای شما باز می‌شود. همانطور که مشاهده می‌کنید دیجی کالا داشبورد حرفه‌ای را برای کاربران خود در نظر گرفته است. برای دریافت لینک مختص محصول مورد نظر خود باید به بخش مدیریت لینک ها مراجعه کنید.
 2. با ورود به بخش پیشخوان این امکان را دارید که نرخ محصولات، تعداد بازدیدهایی که توسط لینک شما صورت گرفته و در نهایت پورسانت دریافتی خود را مشاهده کنید.

همکاری در فروش دیجی کالا و نحوه کار با سیستم

شما این امکان را دارید که برای همکاری در فروش دیجی کالا این لینک را در سایت یا شبکه‌های اجتماعی خود قرار دهید. حال چنانچه کاربری روی لینک شما کلیک کند، به مدت ۱۵ روز هر خریدی که از سایت دیجی کالا داشته باشد، پورسانتی به شما تعلق خواهد گرفت.

برای همکاری در فروش دیجی کالا چه شرایطی لازم است؟

حال که با شیوه ثبت نام و کسب درآمد از وب‌سایت دیجی کالا آشنا شدید، بهتر است بدانید که به منظور همکاری با این وب سایت به چه شرایطی نیاز است. همانطور که می‌دانید لینک‌هایی که از سیستم دریافت می‌کنید، باید در یک سایت یا شبکه‌های اجتماعی پربازدید قرار بگیرند.

به این ترتیب ورودی شما به مرور بیشتر می‌شود و به دنبال آن احتمال اینکه پورسانتی از خرید کاربران به شما تعلق گیرد نیز بیشتر خواهد شد. بنابراین به منظور اینکه شانس موفقیت خود را افزایش دهید، راهکارهایی که در ادامه مطرح می‌شود را از دست ندهید:

 • تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی پربازدید مانند اینستاگرام، یوتیوب و غیره؛
 • راه اندازی یک وب سایت تخصصی در خصوص محصولات دیجی کالا؛
 • برخورداری از وب سایتی با بازدید بالا و قرار دادن تبلیغات و لینک ها در آن.

روش‌های فوق تنها پیشنهادات ما هستند، با این حال شما این امکان را دارید که با در نظر گرفتن شرایط و بسترهای متفاوت از فرصتی که این سایت در اختیار کاربران قرار داده نهایت بهره را ببرید.

همکاری در فروش دیجی کالا و کسب درآمد به ساده‌ترین شکل ممکن

وب‌سایت دیجی کالا با ارائه طرحی کپی شده از سایت آمازون به کاربران این امکان را می‌دهد که به عنوان بازاریاب برای فروش محصولات فعالیت کنند. این وب‌سایت به ازای هر خریدی که با لینک مختص بازاریاب صورت می‌گیرد، پورسانت معینی را به او پرداخت می‌کند.

چنانچه به دنبال راهکاری برای کسب درآمد هستید، پیشنهاد می‌کنیم که طبق راهنمای فوق در سیستم همکاری فروش این سایت ثبت نام کرده و درآمد خود را افزایش دهید!