مودم adsl ارزان قیمت با کیفیت را از کجا می توان خریداری کرد؟

این سوالی است که تقریبا تمامی کاربرانی که قصد خریدن اینترنت ADSL را دارند از خودشان می پرسند یا حداقل در گوگل به دنبال پاسخ آن می گردند.

مودم های تی پی لینک از آن دسته مودم هایی هستند که علاوه بر حفظ کیفیت توانسته اند جز مودم های رده ارزان جای بگیرند.

شرکت تی پی لینک چند مودم ADSL ارزان قیمت با مشخصات قابل توجه دارد. امروز قصد معرفی مودم ADSL/VDSL مدل TD-W9960 را داریم.

مودم adsl ارزان

طراحی مودم های W9960 و W9970 شبیه به یکدیگر است. هر دو مدل مخصوص کاربران خانگی و کم مصرف طراحی شده و دارای وای فای تک باند ۸۰۲٫۱۱n با سرعت ۳۰۰ مگابیت است.

مودم برای کاربران خانگی کم مصرف

مودم adsl ارزان تی پی لینک مدل TD-W9960 در حال استفاده از استانداردهای ADSL/ADSl2+ و VDSL/VDSL2 است. شما می توانید با استفاده از این مودم به سرعتی معادل ۱۰۰ مگابیت بر ثانیه برسید. شایان ذکر است شرکت های سرویس دهنده ایرانی روی کانکشن VDSL نمی توانند بیش از این سرعت را ارائه دهند.

مودم VDSL ارزان

در صورتی که قصد استفاده از این مودم برای سرویس ADSL را دارید می توانید تا ۲۴ مگابیت بر ثانیه پهنای باند داشته باشید که باز هم شرکت های سرویس دهنده ایرانی نمی توانند بیش از ۱۶ مگابیت بر ثانیه به شما اینترنت ارائه دهند.

پس، استانداردهای ADSL و VDSL مودم TD-W9960 برای کاربران ایرانی کفایت می کند.

 

مودم TD-W9960 دارای ۲ آنتن خارجی فیکس شده Omni directional با قدرت ۵ دسی بل است و از استانداردهای WPA-PSK2 و WPS برای بهبود امنیت ارتباطات بی‌سیم بهره مند است.

این مطلب را حتما بخوانید  ورود به حساب کاربری اینترنت مخابرات

مودم vdsl ارزان

درگاه‌های ارتباطی این مودم روتر کاملا شبیه به مدل TD-W9970 است. ۳ درگاه LAN با سرعت ۱۰۰ مگابیت، ۱ درگاه LAN/WAN با سرعت ۱۰۰ مگابیت ویک درگاه RJ11 دارد.

کلیدهای WPS و Power در کنار Reset جهت مدیریت این دستگاه تعبیه شده است.

امکانات نرم افزاری این مودم adsl ارزان قیمت شبیه به دیگر مودم روتر های خانگی است و نیاز کاربران خانگی را برطرف می سازد.

مودم adsl ارزان

کنترل والدین، WMM و IP QoS (کنترل پهنای‌باند)، دیواره آتش NAT و SPI، فیلترینگ IP و MAC، کیفیت سرویس، SYN Flooding، اکسس کنترل و پشتیبانی از IPv6 مهم‌ترین ابزارهای موجود در پنل مدیریتی هستند.

کلام آخر

اگر قصد خرید یک مودم ADSL ارزان قیمت و با کیفیت را دارید که دارای تکنولوژی VDSL نیز باشد و نیاز شما را در خانه یا محل کار با حجم کار کم و مصرف پایین برطرف سازد مودم TD-W9960 بهترین گزینه در بازار است.