بالاخره بعد از گذشت چندین روز اپراتورهای اینترنت در ایران اقدام به در نظر گرفتن حجم اینترنت رایگان بای مشتریان خود تا پایان سال کرده اند. البته که دوران قرنطینه و خانه نشینی بیشتر از این روزها خواهد بود ولی فعلا برای فعالسازی همین ۱۰۰ گیگابایت هدیه رایگان اقدام کنیم.

در این مقاله خیلی سریع می تونید از طریق منوی زیر روش فعالسازی اینترنت ۱۰۰ گیگابایتی اپراتور خودتان را یاد بگیرید ، البته این طرح در اپراتورهای مختلف با حرف ها و حدیث هایی هم همراه بوده که می بینید. لطفا کامنت بگذارید و نظرتون رو اعلام کنید.

 

آموزش فعالسازی اینترنت ۱۰۰ گیگابایتی رایگان ایرانسل

ایرانسل تنها به مشترکان اینترنت ثابت (TD-LTE)،ا ۱۰۰ گیگابایت اینترنت رایگان ارائه کرده است که با شماره گیری کد دستوری #۹۸* یا با مراجعه به اپلیکیشن ایرانسل من، در دسترس قرار خواهد گرفت.

این بسته‌ اینترنت، فقط تا نیمه‌ شب ۲۹ اسفندماه فعال است.

همچنین بسته‌هایی که از قبل فعال شده‌اند، پس از اتمام حجم بسته‌ ۱۰۰ گیگابایتی رایگان، یا بعد از پایان مهلت استفاده از این بسته، در دسترس خواهند بود. بسته‌های اینترنتی که در این مدت، مهلت  استفاده از آن‌ها به پایان می‌رسد، قابل تمدید نخواهد بود.

آموزش فعالسازی اینترنت ۱۰۰ گیگابایتی رایگان مبین نت

“مبین‌نت” هم برای همراهی با شما تو این روزها، یک بسته هدیه ۱۰۰ گیگابایتی در نظر گرفته، که به راحتی می‌تونید اون رو در بانک هدایای حساب کاربری‌تون فعال کنید و تا پایان سال از اون لذت ببرید.

توجه داشته باشید که این هدیه بر روی طرح فعلی شما فعال می‌شه پس برای استفاده بهتر از این بسته قبل از فعال‌سازی اطمینان حاصل کنید که طرح فعلی شما تا پایان سال اعتبار داره.

با فعال‌سازی این هدیه، حجم باقی‌مانده طرح فعلی شما ذخیره شده و ابتدا از حجم هدیه استفاده می‌شه.

این مطلب را حتما بخوانید  دلایل کاهش سرعت اینترنت

برای شروع می‌تونید از صفحه مشترکین اقدام کنید.

 

آموزش فعالسازی اینترنت ۱۰۰ گیگابایتی رایگان تلفن همراه ایرانسل ، همراه اول و رایتل

 

متاسفانه بسته اینترنت رایگان ۱۰۰ گیگابایتی برای اپراتورهای تلفن همراه فعال نشده ، شاید به این دلیل بوده که مردم به بهانه اینترنت خانگی در خانه بمانند . البته این حرف کاملا غیر منطقی است چرا که بسیاری از کاربران اینترنت با اینترنت تلفن همراه خود کارهای خانه خود را نیز انجام می دهند.

آموزش فعالسازی اینترنت ۱۰۰ گیگابایتی رایگان آسیاتک

بسته ۱۰۰ گیگابایت اینترنت رایگان آسیاتک

نکته قابل توجه درباره بسته ۱۰۰ گیگابایت اینترنت رایگان آسیاتک این است که برای فعال سازی آن باید حتما یک بسته اینترنت فعال تا پایان اسفند ۹۸ هم داشته باشید. این می تواند برای برخی کاربران ناخوشایند بایشد و هزینه اضافه به آن ها تحمیل نماید.

بسته ۱۰۰ گیگابایت اینترنت رایگان آسیاتک

آیا شما هم کاربر آسیاتک هستید؟‌ بسته ۱۰۰ گیگابایت اینترنت رایگان آسیاتک دریافت کردید؟ فکر می کنید این تصمیم آسیاتک درباره اجبار کاربر به داشتن بسته فعال چیست؟

 

آموزش فعالسازی اینترنت ۱۰۰ گیگابایتی رایگان صبانت

 

شما می توانید با ورود به صفحه کاربری صبانت خود، از بخش اطلاعات سرویس، بسته “درخانه بمانیم” را با حجم ۱۰۰ گیگابایت فعال نمایید. این بسته تا ۲۹ اسفند ۹۸ برای شما معتبر خواهد بود.

آموزش فعالسازی اینترنت 100 گیگابایتی رایگان

شما مشترک اینترنت ثابت صبانت هستید؟ بسته ۱۰۰ گیگابایت اینترنت رایگان خود را دریافت کردید؟

 

آموزش فعالسازی اینترنت ۱۰۰ گیگابایتی رایگان شاتل

آموزش فعالسازی اینترنت 100 گیگابایتی رایگان

در این تصویر می بینیم که گفته شده “بسته ای که تاریخ پایان اعتبارش نزدیک‌تر است، زودتر استفاده خواهد شد.” هر چند همین هم برای کاربرانی که بسته اینترنت آن ها تا پایان ۹۸ به اتمام می رسد جالب نیست و باید ابتدا آن را مصرف کنند تا به این ۱۰۰ گیگ دست پیدا کنند اما اصل ناراحتی جای دیگری است، تصویر بعدی!

 

آموزش فعالسازی اینترنت 100 گیگابایتی رایگان

با این که بالاتر دیدیم مهلت استفاده بسته ۱۰۰ گیگابایت شاتل ۲۹ اسفند ۹۸ عنوان شده اما وقتی به بخش بسته های فعال مراجعه کنید، تاریخ مصرف ۱۸ اسفند ۹۹ را مشاهده می کنید. اگر این را با گزاره تصویر بالایی همراه کنیم این یعنی کاربران شاتل باید هر بسته ای که تا ۱۸ اسفند ۹۹ دارند ابتدا مصرف کنند تا بسته ۱۰۰ گیگابایتی برای آن ها فعال شود! این حقیقتا رفتار صحیحی نیست، به خصوص وقتی با رقبا مقایسه می شود!

شما کاربر اینترنت ثابت شاتل هستید؟ اوضاع برای شما به چه صورت است

آموزش فعالسازی اینترنت ۱۰۰ گیگابایتی رایگان مخابرات

آموزش فعالسازی اینترنت 100 گیگابایتی رایگان

همانطور که در تصویر بالا ارسالی از دوست خوبم محمدرضا فتحی می بینید، به جز بسته فعال برای کاربر، یک بسته ۱۰۰ گیگابایتی با مهلت استفاده تا پنج شنبه ۲۹ اسفند نیز فعال شده است. به این ترتیب برای دریافت ۱۰۰ گیگابایت اینترنت ثابت رایگان مخابرات نیازی به انجام کار خاصی توسط کاربر نیست و این بسته به صورت خودکار برای شما فعال می شود. فقط قبل از استفاده، پنل خود را چک کنید تا ببینید این بسته برای شما حتما فعال شده باشد.

اما نکته عجیب جایی است که در تصویر یک کاربر دیگر در توییتر می بینیم مدت زمان استفاده از این بسته تا ۲۶ اسفند ۹۸ عنوان شده است. می توانید تصویر آن را پایین‌تر ببینید:

آموزش فعالسازی اینترنت 100 گیگابایتی رایگان

به هر صورت اما حجم این بسته ها ۱۰۰ گیگابایت است و می توانید برای سرگرمی درون منزل از آن ها استفاده کنید. شما کاربر اینترنت مخابرات هستید؟ اگر این بسته رایگان برای شما فعال شده لطفا به ما بگویید که تا چه تاریخی برای شما اعتبار دارد.