اجاره آپارتمان در کیش ماهانه یکی از مواردی است که مردم شهرهای بزرگی مثل تهران و اصفهان و … به دلیل آلودگی هوا که به مشکل اصلی مردم تبدیل شده است، به آن روی آورده اند. مردم در بسیاری از موارد برای احیای سلامت خود و به توصیه پزشک به شهر هایی که آلایندگی کمتری دارند، رفته و در آنجا به عنوان شهر دوم زندگی می کنند و از هوای پاک لذت می برند.

البته این کار برای کسانی که دارای شغل های ثابت هستند، کمی مشکل است و این اشخاص نمی توانند به صورت دائمی در کیش زندگی کنند. به همین دلیل سعی می کنند، در سال چندین بار به مدت طولانی به این جزیره زیبا و پاک سفر کنند و از آلایندگی ها، شلوغی و استرس شهرهای خود دور شوند.

از آنجایی که مقرون به صرفه نیست این افراد برای یک سال آپارتمان اجاره کنند و آن را مبله کنند، تصمیم می گیرند که اجاره آپارتمان در کیش به صورت ماهانه را تجربه کنند، که معمولاً این آپارتمان ها مبله هم هستند.

اجاره آپارتمان در کیش به صورت ماهانه :

شرایط اجاره خانه در کیش نسبت به اقامت در هتل بسیار مناسب تر است و حالا که در مورد دلیل اجاره آپارتمان در کیش به صورت ماهانه نیز صحبت کردیم، بد نیست به این نکته اشاره کنیم که اجاره آپارتمان به صورت ماهانه از اجاره روزانه آن نیز مقرون به صرفه تر است. البته قیمت های آپارتمان های مبله برای اجاره باتوجه به نوع واحد، یک خواب و دو خواب بودن آن و منطقه مکانی آن متفاوت است.

البته بد نیست به این نکته نیز اشاره کنیم که قیمت اجاره تحت تاثیر مولفه های دیگری همچون فصل نیز است. در فصل هایی که هوای جزیره عالی است، مثل پاییز و زمستان و بهار و افراد بیشتری به آن سفر می کنند، معمولاً قیمت ها بالا تر بوده و در فصل هایی مثل اواخر بهار و تابستان قیمت به طور قابل ملاحظه ای افت می کند.

این مطلب را حتما بخوانید  برج های طلایی کیش

اجاره آپارتمان در کیش ماهانه

بهای اجاره  آپارتمان یک خواب در کیش :

واحدهای یک خوابه بسته به فصلی که مسافر به کیش سفر می کند، دارای قیمت اجاره ای بین ۱۲٫۵میلیون تومان الی ۷میلیون تومان برای یک ماه می باشند.

بهای اجاره  آپارتمان دو خواب در کیش به صورت ماهانه :

اگر در فصل های پربازدید به کیش سفر کرده اید برای یک ماه باید حدوداٌ ۲۵ میلیون تومان و در فصل های کم بازدید ۱۲ میلیون تومان، یک آپارتمان مبله دو خوابه را اجاره کنید.

بهای اجاره ویلا در کیش به صورت ماهانه :

حدود قیمت اجاره یک ویلای دوبلکس مبله که فضای سبز هم دارد و به تخت و میز بیلیارد در فضای سبز تجهیز شده است، در فصل های شلوغ و پر سفر ۴۵ میلیون تومان و در فصل های خلوت و کم بازدید ۲۰ میلیون تومان، برای مدت زمان یک ماه است.

اجاره آپارتمان در کیش ماهانه

قوانین اجاره اجاره آپارتمان در کیش ماهانه :

اگر می خواهید اقدام به اجاره آپارتمان به مدت یک ماه کنید، نکته های زیر را مورد توجه قرار دهید :

  1. در ایام نوروز نمی توانید قرارداد اجاره خود را لغو کنید و وجهی که پرداخت کرده اید به شما برگردانده نمی شود.
  2.  در هنگام تحویل آپارتمان باید کارت شناسایی معتبر تمامی اشخاص را ارائه دهید.
  3. در صورتی که در موعد مقرر، آپارتمان را تخلیه نکنید، باید هزینه بیشتری را پرداخت کنید.
  4. هزینه ای که برای شما محاسبه می شود، با توجه به شب های اقامت شما محاسبه شده که روز اول و هنگام ورود مسافر از او گرفته می شود.

امیدواریم با خواندن این راهنما به اقامت راحت شما در جزیره زیبای کیش کمک کرده باشیم. لطفاٌ تجربه خود را از اقامت در آپارتمان های کیش با ما و دیگر کاربران اینترنت چک در میان بگذارید.