امروزه کسب و کارهای زیادی از سراسر جهان حضور خود را در امارات اعلام کرده اند. کسب و کارهایی با موضوع اوقات فراغت و سرگرمی گرفته تا بانکداری و ساخت و ساز، که مشاغلی هستند که از مناطق مختلف شعبه های خود را در امارات افتتاح کرده اند، اما چرا و مزایای ثبت شرکت در امارات چیست ؟

همه مردم در امارات برای حمایت از کارآفرینی در این منطقه پر جنب و جوش تلاش می کنند. امارات دارای معافیت از مالیات است، زیرساختی در سطح جهانی دارد و موقعیت ایده آلی برای تجارت بین المللی دارد.

ساختار شرکتی که می توان در امارات ثبت کرد

قبل از شروع کسب و کار در امارات باید انواع مختلف ساختارها برای ثبت شرکت در امارات را در نظر بگیرید که عبارتند از:

 • شرکت منطقه آزاد / منطقه آزاد سازمانی
 • کسب و کار اصلی / سازه های خشکی
 • خدمات حرفه ای
 • شعبه/ دفتر نمایندگی
 • دریایی
 • شرکت

کارشناسان ما آماده هستند تا به شما کمک کنند، که به این نتیجه برسید که بهترین راه‌ اندازی شرکت برای برنامه‌ های شما کدام است. ما ساختار مناسب را به شما ارائه می‌ دهیم تا در اسرع وقت شروع به توسعه شرکت و پیشرفت کنید. برای این کار کافی است که قبل از فکر کردن به مزایای ثبت شرکت در امارات در قسمت نظرات و پیشنهادات سوال های خود را بپرسید.

مزایای ثبت شرکت در امارات

نکات مهم در مورد ثبت شرکت در امارات

مهم است که قبل از هر چیزی درک کاملی از گزینه های پیش روی خود داشته باشید. تصمیم گیری در مورد چگونگی ثبت شرکت در امارات فقط به عهده شماست. نکاتی که باید قبل از راه اندازی کسب و کار خود در امارات بدانید، عبارتند از :

 • بهترین ساختار برای نیازهای شما
 • ماهیت فعلی کسب و کار شما
 • سرمایه فعلی برای سرمایه گذاری
 • نیاز به سرمایه گذاران خارجی یا تمایل به جذب سرمایه گذار در آینده
 • مسئولیت شخصی و ریسک شرکت
 • ممیزی ها و سایر الزامات برای سازگاری محلی
 • طرح های توسعه کسب و کار

مزایای اصلی ثبت شرکت در امارات

برای جذب تجارت بین المللی، امارات سرمایه گذاری زیادی در زیرساخت های حمل و نقل، مخابرات، انرژی و صنعتی خود انجام داده است. در این منطقه به جز نفت و بانکداری داخلی، هیچ مالیات بر درآمد یا سرمایه ای وجود ندارد و مالیات تکلیفی نیز وجود ندارد. شرکت‌ ها در امارات می‌ توانند از نبود کنترل‌ های ارز خارجی، موانع تجاری یا سهمیه‌ بندی مزایای بیشتری کسب کنند که همین موارد امارات را به مکانی ایده‌ آل برای راه‌ اندازی کسب‌ وکار و تشکیل شرکت تبدیل می‌ کند.

مشاوران تجاری ما کسب و کارهای جدیدی راه اندازی کرده اند. این مشاوران سال ها در امارات بوده و همه چیز را در مورد مزایای ثبت شرکت در امارات می دانند.

مزایای ثبت شرکت در امارات

چرا مزایای ثبت شرکت در امارات زیاد هستند ؟

آیا می خواهید بدانید که چرا راه اندازی کسب و کار در امارات رویکرد بهتری برای کارآفرینان نسبت به مکان های دیگر دارد؟ با خطوط افق هیجان انگیز و معماری های بی نظیر، بسیار آسان است که بفهمید که چرا امارات سریع ترین منطقه در حال رشد در سراسر جهان است. دلایل متعددی وجود دارد که سرمایه گذاران را وادار می کند تا ثبت شرکت در امارات را شروع کنند. برخی از این موارد را در زیر فهرست کرده ایم تا بتوانید به راحتی در مورد آن ایده بهتری به دست آورید.

سهولت راه اندازی کسب و کار در امارات :

امارات متحده عربی رتبه یازدهم جهانی را در سهولت انجام گزارش تجاری کسب کرده است و در رتبه اول محلی قرار گرفته است. این رتبه افراد بیشتری را برای تشکیل شرکت در امارات جذب می کند.

این مطلب را حتما بخوانید  چگونه تور لیدر شویم ( سیر تا پیاز)

اقتصاد رو به رشد از مزایای ثبت شرکت در امارات :

اقتصاد رو به رشد امارات متحده عربی دلیل دیگری برای بررسی است، زیرا رشد آن ثابت است. با این حال، دلیل اصلی این امر وابستگی جزئی به نفت است.

موقعیت استراتژیک از مزایای ثبت شرکت در امارات :

ثبت شرکت در امارات متحده عربی به دلیل موقعیت استراتژیک آن بین شرق و غرب بهترین گزینه برای بررسی است.

گزینه های بیشتر برای سرمایه گذاری:

اقتصاد متنوع امارات به کارآفرینان خارجی اجازه می دهد تا بر ثبت شرکت در این منطقه تمرکز کنند. در اینجا آنها می توانند فرصتی برای برنامه ریزی یک کسب و کار در زمینه های مختلف تجاری با در نظر گرفتن هزینه های زندگی داشته باشند. رایج ترین گزینه ها شامل تجارت، تدارکات، حمل و نقل، گردشگری، املاک و مستغلات است.

مزایای ثبت شرکت در امارات

مناطق آزاد در امارات

مناطق آزاد تجاری در امارات، مناطق ویژه اقتصادی هستند که با هدف ارائه امتیازات مالیاتی و مزایای عوارض گمرکی به سرمایه گذاران خارج از کشور راه اندازی شده اند. بیش از ۳۰ منطقه آزاد در امارات فعالیت می کنند.

منطقه آزادها در دبی و امارات بر اساس چارچوب خاصی از قوانین و مقررات اداره می شوند. سازمان منطقه آزاد مجوزهای تجاری را به مشاغل خارجی ارائه می دهد.

مزایای ثبت شرکت در یکی از مناطق آزاد تجاری امارات می تواند گزینه بسیار جذابی برای سرمایه گذاران خارجی باشد، اما انتخاب منطقه آزاد مناسب برای کسب و کار شما مستلزم شناخت عمیق بازار است.

مناطق آزاد امارات به شرکت ها کمک می کند تا کسب و کار خود را در مناطق آزاد مختلف در این منطقه راه اندازی کنند و مروری بر فرصت های سرمایه گذاری دارند.

اگر در حال بررسی ثبت شرکت در امارات هستید، عوامل مهمی وجود دارد که باید در نظر بگیرید این است که  اولاً، این فرآیند بر اساس منطقه آزادی که برای فعالیت انتخاب می‌ کنید، متفاوت خواهد بود، زیرا در حالی که دولت فدرال امارات متحده عربی بر ادغام تجاری کل شرکت نظارت دارد، هفت کشور امارات قوانین و مقررات متفاوتی در مورد این فرآیندها دارند.

فعالیت ها و مجوزها

همه صاحبان مشاغلی که به دنبال کسب مجوز تجارت به عنوان بخشی از فرآیند ثبت شرکت در امارات هستند، باید ماهیت فعالیت های تجاری و خدمات اصلی خود را نیز اعلام کنند. این مرحله حیاتی است، زیرا هنگامی که به طور رسمی ثبت شرکت را انجام دادید، شرکت شما قادر نخواهد بود هیچ فعالیتی خارج از محدوده خدمات تحت پوشش تحت مجوزهایی که به شما اعطا می شود، انجام دهد.

انواع اشخاص حقوقی

انواع اشخاص حقوقی عبارتند از:

 • در منطقه آزاد که نیازی به سهامدار محلی ندارید
 • به عنوان یک تجارت دریایی
 • به عنوان یک تجارت سرزمین اصلی خارج از منطقه آزاد که در آن به یک شریک محلی اماراتی نیاز دارید، که حداقل ۵۱ درصد از شرکت را در اختیار داشته باشد.

مزایای ثبت شرکت در امارات

جمع بندی

از مزایای ثبت شرکت در امارات می توان به مالکیت ۱۰۰ درصد خارجی، محرمانه بودن بانکی که توسط قانون تضمین شده است، ثبت غیر عمومی شرکت، معافیت ۱۰۰ درصدی از مالیات شرکت ها و درآمد، محدودیت ارزی صفر، بازگرداندن کامل سود و سرمایه شرکت، هزینه راه اندازی پایین در مقایسه با شرکت های خشکی، بدون نیاز به دفتر فیزیکی که منجر به عدم هزینه های مربوط به کارمند یا کار می شود، بدون نیاز به سرمایه سهام و توانایی یک شرکت برون مرزی برای عمل به عنوان یک شرکت هلدینگ اشاره کرد.