زندگینامه جی جی حدید یکی از جذاب ترین بیوگرافی های دنیای مد می باشد.با نام کامل جلینا نورا در ۲۳ آوریل ۱۹۹۵ در کشور آمریکا متولد شد. جی جی یکی از اشخاصی است که توانست در سال ۲۰۱۳ به جمع IMG Models راه پیدا کند. این مدل سرشناس آمریکایی در سال بعد یعنی ۲۰۱۴ به عنوان یکی از ۵۰ مدل برتر زن شناخته شد.

موفقیت های سالانه جی جی حدید در سال ۲۰۱۶ برای او از طرف شورای مد بریتانیا عنوان لقب الگوی بین المللی را آورد. علاوه بر این برای ۴ سال پی در پی با تیترهای مختلف عکسش را روی جلد مجله فشن ووگ Vogue چاپ کردند. در این مطلب می خواهیم در مورد زندگینامه جی جی حدید ، رژیم غذایی و تمرین های ورزشی این مدل رمز و رازهایی را فاش نماییم، با ما همراه باشید.

زندگینامه جی جی حدید :

جی جی حدید یک هنرمند آمریکایی است که همانطور که در ابتدا به سال تولد او اشاره کردیم، متولد ۱۹۹۵ می باشد. تمامی خواهران و برادران این هنرمند در حوزه مد فعالیت دارند. در این زمینه می توان در مورد جوایز متعدد و افتخارات بی شماری که او در صنعت مد و لباس کسب کرده، صحبت نمود.

جی جی حدید در سال ۲۰۱۴ با قرار گرفتن در لیست ۵۰ مدل زن برتر سال، یک پرش به سوی موفقیت داشت.

با ما همراه باشید و از کودکی تا دوران حرفه ای جی جی حدید را مرور کنیم.

زندگی نامه جی جی حدید در کودکی :

کودکی جلینا نورا حدید در لس انجلس آمریکا شروع شد. او فرزند یکی از برج سازان مشهور آمریکایی به نام محمد حدید بود که دارای ملیتی اردنی – فلسطینی می باشد. پدر جی جی به عنوان یکی از سازندگان هتل های لوکس به شهرت رسید. مادر جی جی حدید با نام یولانا حدید نیز یکی از مدل هایی است که در گذشته فعالیت داشته و دارای اصالت هندی است.

البته اصالت پدر او به ظاهر العمر که از حاکمان فلسطین در دوره عثمانیان بوده، برمی گردد.

وقتی زندگینامه جی جی حدید را بررسی کردیم به این مطلب پی بردیم که اعضای خانواده او علاوه بر پدر و مادر یک خواهر بزرگتر و یک برادر کوچکتر می باشد. علوه بر خود جی جی حدید خواهر بزرگترش بلا حدید و برادر کوچک تر او نیز در دنیای مد و فش فعالیت دارند. بلا حدید در دبیرستان مالیبو تحصیل می کرد که در سال ۲۰۱۳ فارغ التحصیل شد.  بلا در دوران دبیرستان به خاطر اندام بلند و کشیده اش همیشه کاپیتان تیم والیبال و همچنین سوارکاری بود . اما به محض پایان یافتن دبیرستان به نیویورک رفته تا مدلینگ را به صورت جدی در دانشگاه دنبال نماید و به علاقه شخصی خود در این حرفه به شکل جدی تری بپردازد.

جی جی حدید در ۲۰۱۳ ابتدا روانشناسی جنایی را در دانشگاه انتخاب کرد.

اما از آنجایی که این رشته مورد علاقه او نبود خیلی زود تحصیلات خود را پایان دارد و مدلینگ را دنبال کرد و به علاقه قلبی خود پرداخت.

زندگینامه جی جی حدید

دوران زندگی حرفه‌ ای :

یکی از اولین کارهایی که جی جی حدید به عنوان مدل انجام داد در سال ۱۹۹۷ بود.

در واقع پائول مارسیانو از او برای یک شوی لباس کودکانه برند گس Guess از او دعوت به همکاری کرد و در واقع استعداد مدلینگ او کشف شد.

زندگینامه حرفه ای جی جی حدید :

اگر بخواهیم آغاز فعالیت جی جی حدید را شرح بدهیم باید به سال ۱۹۹۷ برگردیم و در مورد زمانی صحبت کنیم که توسط پائول مارسیانو کشف استعداد شد را توضیح دهیم. این موضوع یعنی همکاری در برند گس به زمانی بر می گردد که هنوز ترک تحصیل نکرده بود. البته می توان گفت که شاید دلیل اصلی ترک تحصیل او فعالیت به صورت جدی در دنیای مدلینگ بود. با این وجود از ۱۹۷۷ تا ۲۰۱۱ فعالیت های متعددی در دنیای مدلنیگ داشت که این فعالیت ها در سال ۲۰۱۱ جدی تر و بیشتر شد.

در سال ۲۰۱۲ فصل جدیدی در زندگینامه جی جی حدید باز شد.

او این بار به صورت جدی فعاللیت خود را باشخص پاول مارسیانو آغاز نمود.

این همکاری باعث شد که جی جی چند ماه بعد به عنوان چهره کمپین گس در ۲۰۱۲ معرفی گردد و در واقع همکاری با این برند توانست برای او سه مقام در دنیای مد به همراه بیاورد.

برند گس اولین فعالیت حرفه ای و بین المللی جی جی حدید به حساب می آید.

رمز و راز موفقیت جی جی حدید :

در این بخش از زندگینامه جی جی حدید می خواهیم به شانس بزرگ او در دنیای مد برای شما صحبت کنیم. در واقع این مدل آمریکایی در سال ۲۰۱۴ برای اولین بار در نیویورک به روی استیج رفت و درست زمانی که به نیویورک مهاجرت کرد، اسمش در لیست اسامی ۵۰ تایی IMG Global قرار گرفت. همین باعث شد به روی صحنه رفتنش در سال ۲۰۱۴ برای فشن شوی ماه فوریه با عنوان مدل راه یافته در شو Desigual همراه باشد و همگان را شگفت زده کند.

در همان ماه فوریه مجله CR Fashion Book نیز یکی از عکس های جی جی را روی جلد چاپ کرد. جالب است بدانید این فصل از زندگینامه جی جی حدید تنها در سن هفت سالگی او رقم خورد که پس از گذشت یک سال این عناوین و جوایز را برای او به ارمغان آورد.

۱۵ جولای ۲۰۱۴ برای جی جی حدید با فصل جدیدی از زندگی او همراه بود.

در این زمان او در مسابقه طراحی مد پاییز/ زمستان عینک تام فورد شرکت نمودند.

در این مسابقه به همراه و بازیگر و مدل مشهور پاتریک شوارتزنگر موفقیت هایی را کسب کردند.

در ۵ سپتامبر ۲۰۱۴ جی جی حدید از سوی Daily Front Row به عنوان دستیار برگزاری مراسم Fashion Media Awards انتخاب شد.

از دیگر درخشش های جی جی حدید در سال ۲۰۱۴ می توان موارد زیر را نام برد:

 • شرکت در مسابقات طراحی مد F/W تام فورد
 • مسابقات عطر تام فورد Velvet Orchard
 • تام فورد Beauty 2014

با نگاهی اجمالی بر این بخش از زندگینامه جی جی حدید، چاپ شدن عکسش در این مدت کوتاه و در همان سال ۲۰۱۴ روی جلد کتاب مد کارین رویتفلد و مجله گالور دور از ذهن به نظر نمی رسد.

زندگینامه جی جی حدید

جی جی حدید عنوان مدل سال ۲۰۱۵ را می گیرد :

پس از پایان سال پرموفقیت ۲۰۱۴ و شروع سال جدید باز هم برای این مدل موفقیت هایی وجود داشت.

یکی از این موفقیت ها در سال ۲۰۱۵ قرار گرفتن نام جی جی حدید در تقویم پیرلی بود.

تقویم پیرلی متعلق به یک شرکت تایرسازی ایتالیایی است که هر سال هفته مد مختص به خود را برگزار می کند.

پس از آن و در همان سال ۲۰۱۵ دیده شد که این مدل با برندهای گوناگون همکاری کند.

از برندها و شرکت های بزرگی که جی جی با آن ها همکاری کرد، می توان شرکت استرالیایی سیفولی (Seafolly) را نام برد. در همان سال ۲۰۱۵ بود که جی جی حدید عنوان سال را در مراسم Daily Front Row به خود اختصاص داد و او را به عنوان مدل پیشرو و الگو معرفی کردند.

پس از آن بود که برند Maybelline او را سفیر شرکت و برند خود معرفی کرد.

در همان سال ۲۰۱۵ بود که اسم جی جی حدید و دوست پسر فعلی اش کودی سیمپسون به نام اعضای ثابت پروژه عکاسی مد ماریو تستینو شناخته شد.

عنوان پروژه عکاسی مد عکاس ماریو تستینو، «سری حوله‌های جادویی» می باشد.

برخی از طراحان به نامی که تا می سال ۲۰۱۵ با او همکاری کردند، عبارتند از :

 • مارک جیکوبز
 • شانل
 • مایکل کورس
 • ژان پل گاکت و
 • ماکس مارا

یکی دیگر از کارهایی که در ۲۰۱۵ در برگ های زندگینامه جی جی حدید دیدیم همکاری با دوست صمیمی و هنرمندش با نام تیلور سوئیفت بود.

این همکاری در واقع بازی در موزیک ویدئو Bad Blood بود که در می ۲۰۱۵ پخش شد.

در بیشتر صحنه های مد جی جی حدید به همراه خواهرش بلا کنار هم دیده شدند و موفقیت های این دو خواهر صحنه زیبایی را رقم می زند.

مهمترین موفقیت او در سال ۲۰۱۵ حضور در بخشی از پروژه ویکتوریا سکرت بود.

تاثیر مجلات مشهور بر زندگینامه جی جی حدید :

یکی از سال هایی که جی جی حدید در آن درخشید و سال موفقیت او بود، ۲۰۱۵ می باشد.

در سال ۲۰۱۵ بود که عکس جی جی حدید روی مجله ووگ منتشر گردید.

با قرار گرفتن عکس جی جی حدید در مجله ووگ و انتشار در کشورهای زیر، موفقیت این مدل آمریکایی بیشتر شد:

 •  ایالات متحده
 • پاریس
 • ایتالیا
 • انگلیس
 • ژاپن
 • اسپانیا
 • استرالیا
 • برزیل
 • هلند
 • آلمان
 • ایتالیا
 • چین

پس از منتشر شدن عکس جی جی روی جلد مجله ووگ در فاصله زمانی کوتاهی این عکس روی جلد بسیاری از مجلات مشهور دیگر به چاپ رسید و منتشر شد.

زندگینامه جی جی حدید

زندگینامه جی جی حدید در سال ۲۰۱۶ :

سال ۲۰۱۶ برای جی جی ادامه همکاری با برندهای معروفی را به همراه داشت که عبارتند از :

 • شنل
 • ورساچه
 • Elie Saab
 • فندی
 • بالمین
 • تامی
 • فنتی ایکس پوما
 • ایزابل مارانت

در ژانویه ۲۰۱۶ برند تامی هیلفیگر جی جی را به عنوان سفیر خود معرفی نمود و او را در کمپین های بین المللی پوشاک، اکسسوری ها و عطرهای برند خود شرکت داد.

پس از آن در آوریل ۲۰۱۶ این مدل آمریکایی در کمپین BMW برای معرفی سری M2 دیده شد.

علاوه بر این جی جی حدید فعالیت دیگری را نیز انجام داد و آن هم اجرای مراسم Music Video Awards بود که عنوان مجری اصلی این برنامه را به خود اختصاص داد و این برنامه را iHeartRadio برگزار کرد، این مراسم در تورنتو بود و ایرانیان زیادی در آن شرکت کردند. یکی دیگر از فعالیت های او طراحی مجموعه کپسول برای برند تامی هیلفیگر بود، که در هفته مد پاییز نیویورک معرفی گردید. علاوه بر این در هفته‌ های مد پاییز ۲۰۱۶ نیویورک، میلان و پاریس دارای ۵ نقش افتتاح کننده و ۷ نقش خاتمه دهنده بود.

در اکتبر ۲۰۱۶ استوارت ویتزمن، چکمه هایی را با نام اختصاصی جی جی بوت طراحی نمود.

پس از آن جی جی حدید هم سفیر برند ریبوک و هم طلایه‌دار هشتگ #perfectnever شد.

در سال ۲۰۱۶ اجرای مراسم American Music Awards به عهده جی جی بود.

البته این سال برای جی جی بدون حاشیه به پایان نرسید و در یکی از برنامه های تلوزیونی به ملانیا ترامپ توهین کرد که بعداً بابت آن عذرخواهی نمود. در دسامبر ۲۰۱۶ لباس فرشته برند ویکتوریا سکرت را برای بار دوم در نمایش فرشتگان به تن کرد.

این مطلب را حتما بخوانید  عطر و ادکلن های اوریفلیم

سال ۲۰۱۶ در زندگی نامه جی جی حدید سال کسب جایزه بین المللی سال،در جوایز مد بریتانیا بود.

این جایزه را دونتلا ورساچه در دسامبر سال ۲۰۱۶ به جی جی تقدیم نمود.

۲۰۱۷ تا ۲۰۲۰ چگونه سپری شد ؟

سال ۲۰۱۷ در زندگینامه جی جی حدید به عنوان سالی بود که این مدل آمریکایی در مد بهار و تابستان با برندهای فندی و موسینو همکاری کرد. علاوه بر این به عنوان چهره طراحی ‌های اکسسوری مکس مارا در هفته ‌های مد بهار و تابستان ۲۰۱۷ فعالیت نمود.

همچنین در همین سال برای دومین بار با برند تامی همکاری نمود.

حاصل همکاری تامی و بلا حدید کلکسیون زیبایی از لباس بود که در فوریه ۲۰۱۷ معرفی شد.

در هفته بهار و تابستان فعالیت های دیگری هم از جی جی حدید دیده شد، در یکی از فعالیت ها او عکاس خبری معرفی دو مدل جدید به نام های جدید زین مالک و آدووا ابوح برای برند ورساچه شد.

علاوه بر این در نسخه ویژه او مجله وی با عنوان مجله جی جی عکاسی را به عهده گرفت.

در عکاسی مجله جی جی وی از دوربین پولاروید استفاده کرد، که تصاویر بسیار حرفه ای و جذاب بود. در همین سال شاهد چاپ شدن عکس جی جی روی جلد مجله ووک در نسخه‌ های مخصوص ایلات متحده، انگلیس، چین و عربستان بودیم. سال ۲۰۱۷ برای جی جی همراه با حضور در کاور کتاب مد بهار و تابستان ۲۰۱۷، جولی نسخه آوریل ۲۰۱۷ و در نهایت دیلی نسخه بهار ۲۰۱۷ نیز سپری شد.

علاوه بر این در سال ۲۰۱۷ نیز عکس جی جی حدید برای صفحه اول برخی مجلات دیگر انتخاب شد، که عبارتند از :

 • صفحه اول نسخه‌ های ووک
 • صفحه اول کازموپیپل
 • صفحه اول گلامور در هلند
 • روی جلد نسخه ژوئیه ۲۰۱۷ مجله هارپرز امریکا

علاوه بر این مقاله های زیادی در مورد عملکرد خوب جی جی در مجله های مد بهار و تابستان منتشر گردید و او را به عنوان سوپر مدل جدید معرفی نمودند.

زندگینامه جی جی حدید و زین مالک

بخش تکراری زندگینامه موفق جی جی حدید در پاییز و زمستان ۲۰۱۷ :

در سال ۲۰۱۷ برای بار دوم عکس این مدل آمریکایی در آگوست روی ووگ آمریکایی چاپ شد، که در این عکس دوست پسرش زین مالک نیز دیده نیز  حضور داشت. دومین حضور جی جی حدید روی نسخه ووگ آمریکایی به تاریخ آگوست ۲۰۱۷ باز می‌گردد. در این برهه زمانی دوست پسرش زین مالک نیز در عکس دیده می‌شود. از دیگر فعالیت های او در طی پاییز و زمستان و هفته ‌های مدی که در سه شهر نیویورک، میلان و پاریس برگزار شد، جی جی حدید به عنوان افتتاح کننده طرحای برند های معروفی بود که عبارتند از :

 • جرمی اسکات
 • ورساچه
 • آلبرتا فرتی
 • اچ اند ام
 • میسونی
 • بالمین

در همین سال به عنوان خاتمه دهنده برندهایی بود که عبارتند از:

 • موسینو
 • ماکس مارا
 • انا سوئی

علاوه بر ایننیمه دوم سال نیز برای او با همکاری دو برند بزرگ عینک ‌های ووگ و مسیکا همراه بود. علاوه بر این عنوان بهترین کمک طراح در مجموعه لباس های تامی در سومین دوره مراسم Fashion Los Angeles Awards به جی جی حدید داده شد. اما مهمترین نامی که در سال ۲۰۱۷ برای خود کسب کرد؛ عنوان یک زن تأثیر گذار در مجله گلامور بود که نام او را در کنار زن های تأثیر گذار بزرگی چون نیکل کیدمن، سولانژ نولز، موزون آلملهان و سایرین قرار گرفت.

در سال ۲۰۱۸ شاهد همکاری جی جی حدید با چندین کمپین برند جدید بودیم که عبارتند از :

 • ورساچه
 • موسینو
 • والنتینو
 • فندی

از دیگر فعالیت های ۲۰۱۸ جی جی، همکاری با مجموعه عینک‌ های ووگ و مسیکا برای دومین بار بود. همچنین در ماه فوریه ۲۰۱۸، ادامه مجموعه کپسولی او به همراه برند تامی در میلان که چهارمین بخش از این مجموعه بود. در این سال نیز شاهد چاپ شدن کاور او در مجله های بین المللی ووگ از جمله نسخه بریتانیا بود. از دیگر کاورهای موفق جی جی حدید در این مجله می توان به ووگ ایتالیا در ماه مه، ووگ برزیل در ماه سپتامبر اشاره کرد. البته به جز مجله ووگ، مجله های مد آمریکایی متعددی نیز عکس های جی جی حدید را روی جلد خود منتشر کردند.

نکات رژیم غذایی جی جی حدید :

مانند هر مدلی که از یک رژیم غذایی پیروی می کند، جی جی حدید نیز این کار را انجام می دهد؛ اما پاستا، چیز برگر و سیب زمینی سرخ از غذاهای مورد علاقه این مدل آمریکایی است و گاهی باعث می شود رژیم غذایی خود را برای این غذاها کنار بگذارد. البته اعتقاد جی جی حدید این است که هر مدلی باید از غذاهای چرب و چاق کنند دوری نماید و خود او حتماً باید به تناسب اندام خود فکر کند.

 

صبحانه جی جی حدید :

در این بخش از زندگینامه جی جی حدید می خواهیم به مواد غذایی که به عنوان صبحانه می خورد بپردازیم. این غذاها عبارتند از :

 • تخم مرغ
 • بیکن
 • نان تست
 • آب پرتقال
 • قهوه

 

غذاهایی که جی جی بعد از تمرین ورزشی می خورد :

این مدل آمریکایی بعد از تمرینات سخت ورزشی که انجام می دهد، یک بشقاب پر از سالاد آرگولا می‌ خورد.

 

وعده غذایی شام :

جی جی حدید علاقه دارد برای شام سوشی میل نماید.

زندگینامه جی جی حدید در رابطه با رژیم غذایی چه رازی دارد:

این مدل محبوب آمریکایی در طول روز چندین بار آبمیوه طبیعی و آب گوارا می نوشد. علاوه بر این او به عنوان میان وعده چیپس و بلوبری و هویج استفاده می کند و عاشق آن هاست. بستنی هم یکی از مواد غذایی ممنوع است که جی جی حدید عاشق آن است و باعث می شود که گاهی به خاطر آن رژیم غذایی خود را بشکند.

تمرین های ورزشی جی جی حدید :

برای جمع آوری زندگینامه جی جی حدید لازم دانستیم راز تناسب اندام او را در نظر بگیریم. اندام زیبای جی جی حدید تنها به خاطر رژیم غذایی نیست، این مدل محبوب آمریکایی علاوه بر رژیم غذایی مناسب، حرکات ورزشی خاصی را انجام می دهد که عبارتند از :

 • انجام حرکات کاردیو به کمک کیک بوکسینگ
 • انجام حرکت پل باسن و سایر حرکات برای تقویت پایین تنه
 • انجام حرکت دراز و نشست برای تقویت عضلات شکم
 • انجام حرکات مختلف برای داشتن سرشانه و پشت بازو

چگونه حرکت اسکات را انجام می دهد ؟

 • برای انجام حرکت اسکات ابتدا پاها را به اندازه عرض شانه باز می کند.
 • سپس سعی می کند به آرامی و با کنترل وزن بنشینید، تا حدی که ران با زمین موازی شود.
 • در هنگام انجام این حرکت باسن را به عقب متمایل می شود.
 • بعد از مکثی چند ثانیه‌ای دوباره به بالا می آید.
 • دم و بازدم صحیح را انجام می دهد، رو به پایین دم و هنگام آمدن به بالا بازدم انجام می دهد.
 • این حرکت را ۳ ست و هر بار ۲۰ بار انجام می دهد.

انجام حرکت لگد میمون :

جی جی حدید در این مورد می گوید:

 • به صورت چهار دست و پا بر روی زمین قرار بگیرید.
 • یکی از زانوها را از روی زمین بلند کرده و سعی کنید کف پا را به سقف نیز کنید.
 • این حرکت تاثیر فوق‌العاده بر عضلات باسن دارد.
 • این حرکت ۳ ست و هر بار ۱۲ بار تکرار کنید.

چگونه حرکات اسکات از بغل را انجام می دهد :

 • پای چپ را یک قدم به طرف چپ می گذارد.
 • زانوی چپ را در موقعیت اسکات قرار داده و سعی می کند، بنشینید.
 • بعد از مکث کوتاه دوباره به بالا می آید.
 • همین حرکت را برای پای راست هم انجام می دهد.
 • این حرکت را در۲ ست و هر بار ۱۵ بار تکرار کنید.

زندگینامه جی جی حدید / رژیم غذایی جی جی حدید

نظر جی جی حدید انجام حرکت استپ آپ :

او در این مورد می گوید :

 • روبروی یک استپ (ارتفاع مناسب خود) قرار گیرید.
 • ابتدا پای راست را بر روی استپ قرار دهید.
 • بعد از مکث کوتاه با همان پایی که بالا رفتید به آرامی پایین بیایید.
 • سپس این حرکت را با پای چپ امتحان کنید.
 • یکی در میان باهر دو پا این حرکت را تکرار کنید.
 • این حرکت ۲ ست و هر بار ۱۵ بار تکرار کنید.

بخش جالب زندگی نامه جی جی حدید و همکاری با یونیسف :

در سال ماه مه ۲۰۱۸ این مدل مشهور آمریکایی همکاری خود با یونیسف را اعلام نمود و شروع به کمک کردن به تمامی کودکان سراسر جهان کرد. در این راستا اولین مأموریتی که به او محول شد، بررسی وضعیت بهداشت و آموزش کودکان بنگلادش بود. علاوه بر این در بازدید از بنگلادش اکرام اولین سالگرد بحران آوارگان ورهینگیا نیز قرار گرفته بود.

جی جی حدید و برند معروف کفش :

در سال ۲۰۱۸ و ماه نوامبر جی جی حدید اعلام کرد که به صورت محدود با برند ریبوک همکاری می کند. این برند به طراحی کفش های ورزشی می پردازد. این عرضه کم و محدود در ۷ دسامبر رونمایی شد. البته تاریخ عرضه عمومی این طرح را نیز اعلام کردند. سال ۲۰۱۸ سومین همکاری در معرفی محصولات ویکتوریا سکرت توسط جی جی حدید اتفاق افتاد.

زندگینامه جی جی حدید در  ۲۰۱۹ :

در سال ۲۰۱۹ نیز شاهد عکس جی جی حدید روی کاور مجله ووگ در نسخه های زیر بودیم:

 • عربی
 • هنگ ‌کنگ
 • چکسلواکی

البته سال ۲۰۱۹ برای جی جی حدید سال حاشیه ای بود و در اواخر سال  بود که برای انتشار عکس های بدون مجوز تحت تعقیب بود و  کمپانی Xclusive از او به علت انتشار تصاویر بدون اخذ مجوز در اینستاگرامش او را فراخواند. البته بار دیگری هم در سال ۲۰۱۷ یکی از عکس های عکاس پیتر سریدا مجرم شناخته شد و خارج از دادگاه این مشکل را حل نمود.

زندگینامه شخصی جی جی حدید :

جی جی حدید به عنوان یکی از ۵۰ زن برتر مد آمریکا در سال ۲۰۱۴ و سال ۲۰۱۶ ادعا کرد که به بیماری هاشیموتو مبتلا است.

در سال ۲۰۱۶ نیز به همراه خواهرش دست به اعتراض علیه  ممنوعیت ورود مسلمان به آمریکا زدند.

در سال ۲۰۱۷ نیز در مراسم ویکتوریا سکرت شرکت نداشت، زیرا روادید در این سال برای سفر به چین لغو شده بود.

شما می توانید ۱۰ مدل زن برتر جهان را در اینترنت چک بشناسید.