دبی نه تنها به خاطر شکوه معماری، خریدهای عجیب و غریب و چندین رکورد جهانی، بلکه به خاطر زندگی شبانه پر جنب و جوش و عجیب و غریبش شهرت دارد. دبی چیزهای زیادی برای ارائه در زندگی شبانه دارد. این زندگی شبانه جذاب محیط مناسبی را برای میزبانی امن ایجاد می کند، اما در عین حال تجربه ای وحشیانه می دهد. امارات میزبان برخی از محبوب ترین نایت کلاپ ها که مهمترین تفریحات دبی در شب هستند، در جهان است. خانه بسیاری از دی جی های با استعداد است و همچنین به طور منظم میزبان شناخته شده ترین دی جی ها از سراسر جهان است.

کار نایت کلاپ ها از پنجشنبه شروع می شود، زیرا در منطقه خلیج فارس، جمعه و شنبه آخر هفته در نظر گرفته می شود. هر چند روز جمعه بسیار شلوغ است و شاهد صف های انتظار طولانی خواهید بود. اکثر نایت کلاپ های ویژه بانوان برنامه خود را در روزهای سه‌ شنبه یا چهارشنبه ارائه می‌ کنند. در ادامه برخی از بهترین مکان ها برای لذت بردن از زندگی شبانه در دبی آورده شده است:

پیاده روی به یاد ماندنی در دبی مارینا

مارینا در کنار یک کانال مصنوعی واقع شده است و دارای مجموعه ای از رستوران ها، کافه ها، بوتیک ها است و حتی می توان برای قایق سواری به پایین و کنار آب بروید! برای زوج‌ هایی که می‌ خواهند یک پیاده‌ روی عاشقانه طولانی داشته باشند و سپس در یکی از رستوران‌ های کنار کانال با منظره‌ ای تماشایی از کانال و ساختمان‌ هایی که در طرف دیگر مارینا دیده می‌ شوند، استراحت کنند، ایده‌ آل است. همچنین مارینا مجهز به پیست‌ های دو و دوچرخه‌ سواری است، بنابراین برای افرادی که می‌ خواهند تمرینات هوازی انجام دهند و در مناظر زیبا غوطه‌ ور شوند، ایده‌ آل است.

 • زمان : ۹:۰۰ صبح الی ۲۱:۰۰
 • هزینه دو نفر: ۶۰۰ درهم

 

تفریحات دبی در شب

خرید در مدینه جمیرا از تفریحات دبی در شب

این مجموعه ساختمان جدا از اینکه یک استراحتگاه در سطح جهانی است، مکان بسیار جالبی است که مردم برای تحت تأثیر قرار دادن دیگران لباس های زیبایی می پوشند. این مکان همچنین در آخر هفته بسیار شلوغ می شود، بنابراین ممکن است برای یافتن جای پارک کمی مشکل داشته باشید. قدم زدن در «خیابان‌ هایی» که در داخل مجموعه ساخته شده‌ اند، حسی شبیه به بازار سنتی ایجاد می‌ کند، به همین دلیل است که «سوک مدینات» نامیده می‌ شود. هنگامی که از مجموعه خارج شدید، از کنار کانال مصنوعی قدم بزنید تا تجربه متفاوتی در زندگی شبانه دبی داشته باشید. رستوران‌ ها و کافه‌ های سطح بالا، مناظر باشکوه برج العرب، و فرصتی برای عبور از کانال به شما این حس را می‌ دهد که در اروپا هستید، اما از نظر زیبایی‌ شناختی کمی زیباتر است.

 • زمان : ۲۴ ساعت باز است
 • هزینه دو نفر : ۱۳۰ درهم الی ۱۸۰ درهم

تفریحات دبی در شب

بودوار ارتباط فرانسوی از تفریحات دبی در شب

این مکان یکی از کلوپ های شبانه برتر که نوید یک روز گرم و آتشین را می دهد، است! بودوار شما را به یاد باشگاه های فرانسوی در اوایل دهه ۲۰ می اندازد، اما بیشتر از همه مردم لبنان را جذب می کند. این باشگاه افراد خوش پوش و متعهد به مهمانی را به خود جذب می کند.

 • زمان : ۱۰:۰۰ الی ۳:۰۰ بامداد
 • هزینه دو نفر : ۳۴۰ درهم

تفریحات دبی در شب

کت واک  یک مکان کوچک سرشار از شگفتی ها

با وفادار ماندن به نام خود، برای کت واک قرمز درخشان که بر زمین رقص مسلط است، بسیار ساده است. علاوه بر نوشیدنی‌ های خلاقانه، مردم صمیمی و قیمت‌ های مقرون به صرفه، کت واک که از بهترین دیسکوهای دبی است برخی از بهترین موسیقی‌ راک را در شهر ارائه می‌ دهد. برای تجربه بهترین تفریحات شبانه در دبی چه چیز دیگری نیاز دارید.

 • زمان : ۹:۰۰ عصر تا ۳:۰۰ بامداد
 • هزینه برای دو نفر: ۳۵۰ درهم

تفریحات دبی در شب

اتمسفر از تفریحات دبی بالا و بسیار زیاد در شب

قرار گرفتن در بلندترین ساختمان جهان “برج خلیفه” بدیهی است که مزایای خود را خواهد داشت، زیرا در حال حاضر اتمسفر بر اساس رکوردهای جهانی گینس، بالاترین موقعیت را در بین رستوران های جهان دارد. در این رستوران یک وعده غذایی لذیذ با منظره زیبا و همچنین سالن استراحت برای سرگرمی را تجربه کنید. برای دیدن فضای داخلی زیبا، غذاهای کلاس جهانی، هزینه های معقول (با توجه به منظره باورنکردنی)، کارکنان مهمان‌ نواز و غروب آفتاب با چای پرمخاطب، به این رستوران بیایید.

 • زمان : از ساعت ۷ صبح تا ۱۱ شب باز است.
 • هزینه برای دو نفر : ۱۲۰۰ درهم

تفریحات دبی در شب

سالن بوهایرا از تفریحات لوکس دبی در شب

سالن بوهایرا فقط یک کلاس با همه فاصله دارد. این سالن واقع در یکی از مجلل ترین هتل های امارات متحده عربی با نام پالاس داون تاون است. وقتی در این سالن کنار استخر غذا می‌خورید، به نظر می‌رسد که از گتسبی بزرگ خارج شده است. موسیقی آرامش‌ بخش، یک مکان در فضای باز کنار استخر مشرف به فواره‌ های تحسین‌ شده دبی، فضای داخلی آراسته شده با رنگ ها، پارچه‌ کاری‌ ها و تزئینات تنها مواردی هستند که این مکان را از سایر موارد متمایز می‌ کنند.

 • زمان : ۸:۰۰ صبح تا ۲:۰۰ بامداد
 • هزینه برای دو نفر : ۶۵۰ درهم تقریبا

تفریحات دبی در شب

استریو آرکید با چراغ ها، موسیقی و مهمانی

این کلوپ یک کلوپ شبانه نو پاست است که در بین جوانان محبوبیت زیادی پیدا کرده است. اگرچه در آخر هفته‌ ها واقعاً شلوغ می‌ شود، اما بازی استریو یکی از ضروریات جوانان است. این کلوپ یک مقصد باشگاهی معمولی و یک مکان پاتوق در دوبله تری جی بی آر است، که با نورهای نئونی، نقاشی ها و طرح ها، حال و هوای متفاوتی از خود ساطع می کند. موسیقی هیپ‌ هاپ عالی و آهنگ‌ های قدیمی با نوشیدنی های با طراوت که توسط کارکنان مودب و دوستانه در پایان یک روز خسته‌ کننده سرو می‌شود. چه چیزی بیشتر می توانید بپرسید!

 • زمان : ۱۸:۰۰ الی ۳:۰۰ صبح
 • هزینه دو نفر : ۴۰۰ درهم

تفریحات دبی در شب

 

بار ۴۴ یک کلاس جدا در بین تفریحات دبی در شب

یکی از بهترین بارهای دبی، بار ۴۴ با مناظر دیدنی دبی و نخل همچنان مشتریان را شگفت زده می کند. این بار مجموعه‌ ای عالی از نوشیدنی ها، شراب‌ ها، مالت‌ ها و کوکت ل‌ها را توسط میکس‌ شناسان متخصص سرو می‌ کند. بار ۴۴ همچنین به دلیل جذب جمعیت شیک در طول شب برای مهمانی مشهور است.

 • زمان : ۵:۳۰ الی ۲:۳۰ بامداد
 • هزینه دو نفره : ۴۵۰ درهم

تفریحات دبی در شب

بارساتی برای رقص در منطقه خصوصی

بارستای باشگاه محبوبی است که بهترین تفریح های جهان را ارائه می دهد. از یک طرف می توان افق بلند و چشمگیر دبی را دید و از طرف دیگر از رنگ پر جنب و جوش خلیج فارس لذت برد. طبقه همکف اغلب دارای یک گروه موسیقی زنده است که در حال نواختن هستند و موسیقی آرامی برای استراحت و تجدید قوا نواخته می شود، اما طبقه دیگر برای عاشقان مهمانی است و موسیقی عجیب و غریبی در حال پخش است. به این کلوپ شبانه بیایید و اجازه دهید یکی بهترین های هر دو دنیا را تجربه کنید. شما می توانید با حالت اسلای روشن یا در راحت ترین کژوال های خود وارد شوید. دمپایی یا کفش پاشنه بلند، شلوار جین پاره یا LBD، انتخاب در واقع با شماست، زیرا در نهایت، رقصیدن تنها چیزی است که اهمیت دارد.

 • زمان : ۱۰:۰۰ الی ۱:۳۰ بامداد
 • هزینه برای دو نفر : ۴۷۰ درهم
این مطلب را حتما بخوانید  معرفی مرکز تجاری اوتلت مال دبی

تفریحات دبی در شب

JBR The Walk مکانی برای پیاده روی زیر شهر

یکی از بهترین مکان ها در شب JBR The Walk است. واک یکی از داغ‌ ترین مکان‌ ها برای پاتوق در دبی است و به دلایل درست در نظر گرفته می‌ شود. این مسیر یک نوار زمینی به طول ۱٫۷ کیلومتر است و مجموعه‌ ای از بوتیک‌ ها، کافه‌ ها، رستوران‌ ها و حتی ساحل دارد. این تفریحگاه یک جاذبه توریستی در فضای باز است که به طور منظم میزبان فعالیت‌ های هیجان‌ انگیز مختلف و نمایش‌ های خیابانی از جمله نمایش‌ های هنری، موزیکال، نمایشگاه عکاسی، نمایش مجسمه‌ های شنی است و برخی غرفه‌ های فروش کالاهای مد و چیزهای مختلف دیگر در آن دیده می شود. واک برای قدم زدن در کنار ساحل، دیدن بوتیک‌ ها و غرفه‌ های مختلف و در نهایت نوشیدن یک فنجان قهوه در یک کافه، دیدن منظره پر جنب و جوش مناسب است.

 • زمان : ۹:۰۰ صبح تا ۱۲:۰۰ بعد از ظهر
 • هزینه برای دو نفر : ۲۰۰ درهم

تفریحات دبی در شب

دهاو کروز بادبانی در یک افسانه

دهاو کروز برای کسانی که تازه وارد شهر شده اند، تجربه ای است که باید امتحان کنند. در گذشته بازرگانان و ماهیگیران با دوز (نوعی کشتی/قایق بومی این منطقه) سفر و کار می کردند. دهاو دارای اهمیت فرهنگی است و استفاده از آنها بخشی جدایی ناپذیر از میراث آنها است. کشتی های دهاو کروز در دو منطقه تجاری شهر فعالیت می کند، که عبارتند از:

 • دبی مارینا
 • دبی کریک

سفر در این مناطق در طول شب با یک دهاو تقریباً شبیه یک افسانه است و برای شما با مناظر خیره کننده از خط افق، و غذاهای سنتی عربی (غذاهای معاصر نیز سرو می شود)، موسیقی زنده، نمایش های زنده توسط شعبده بازان و رقصندگان مطمئناً شبی فراموش نشدنی را رقم خواهند زد.

 • زمان: ۲۱:۰۰ الی ۱۱:۰۰ شب
 • هزینه برای هر نفر بزرگسال : ۱۶۰ درهم
 • هزینه برای هر نفر کودک : ۱۰۰ درهم

تفریحات دبی در شب

اسب سواری در زیر ماه کامل

اگر اسب سواری در صحرا به اندازه کافی سو رئال نبود، پس یکی از قدیمی ترین پارک های دبی، پارک مشریف راه حل دیگری ارائه کرده است و آن چیزی نیست جز اسب سواری در ماه کامل. با درخشش ماه که راه شما را روشن می کند، تجربه جادویی اسب سواری با تماشای محیط اطراف و آرامش اطرافتان دو چندان می شود. آرامش به شما کمک می کند در طول بازی و همچنین طبیعت وحشی در پارک تمرکز بیشتری داشته باشید. شما می توانید فقط سه بار در ماه از این تجربه منحصر به فرد لذت ببرید.

 • زمان : ۸:۰۰ الی ۲۱:۳۰
 • هزینه دو نفره : ۶۰۰ درهم

تفریحات دبی در شب

برج خلیفه و تماشای دبی تا افق

شاید هیچ مکان دیگری به جز بلندترین ساختمان دبی، در واقع بلندترین ساختمان روی این سیاره، به تحسین افق دبی کمک نکند. برای گذراندن یکی از لذت بخش ترین تفریحات دبی در شب از بالای برج خلیفه دیدن کنید تا در چراغ های شهر و ماشین های تندرو غوطه ور شوید. جادوی واقعی غروب خورشید را از پایین برج خلیفه تجربه کنید، سپس با آسانسور فوق سریع به طبقه بالا بروید و می توانید غروب دوم شب را نیز تجربه کنید. تا شب بمانید و به تغییر زندگی شهری و روشنایی توجه کنید.

 • زمان: دوشنبه، سه شنبه، چهارشنبه، شنبه و یکشنبه – ۱۰:۰۰ صبح تا ۱۰:۰۰ شب
 • پنجشنبه، جمعه – ۱۰:۰۰ صبح تا ۱۲:۰۰ صبح روز بعد
 • هزینه: ۱۰۰ درهم – ۳۷۰ درهم (تقریبا)

تفریحات دبی در شب

سافاری یک شبه صحرا

در زیر شب پر ستاره، اطراف یک آتش زیبا با غذاهای سنتی برای همراه شدن با دوستان و عشقتان، خلاصه می شود تا یک شب عالی را برای شما رقم بزند. بلافاصله پس از یک دورهمی هیجان انگیز در تلماسه ها با سایر ورزش های پر از آدرنالین، در کمپ ها استراحت کنید، زیرا شب را در آنجا می مانید و از فعالیت های سرگرم کننده مختلف مانند نقاشی حنا، رقص تنوره، رقص و غیره لذت می برید. آتش بازی در آسمان لذت برده تا شام روی باربیکیو آماده شود.

 • زمان : ۱۶:۰۰ الی ۹:۰۰ صبح
 • هزینه دو نفر : ۱۳۰ درهم

تفریحات دبی در شب

جلسه یوگا در ماه کامل در ۹۰ دقیقه از یک شب سالم

دبی جامعه ای با روح سلامت است و بیابان های موجود در آن خیلی دنج هستند و نمی توان به سادگی از کنار آن گذاشت. از آنجایی که یوگا یک ورزش محبوب و جدید در بین مردم است، انواع مختلفی از جلسات یوگا معرفی شده است. نه تنها این جلسات در سالن های ورزشی و مراکز بهداشتی برگزار می شود، بلکه جلسات رایگان نیز اکنون در پارک های عمومی، سواحل و کرنیچ ها برگزار می شود. جلسات یوگا در ماه کامل یکی دیگر از تفریحات دبی در شب است. این جلسه ۹۰ دقیقه ای که معمولا در پالم یا یکی از سواحل عمومی دبی برگزار می شود، جمعیت زیادی را به خود جذب می کند و به خوبی مدیریت می شود. این جلسه شما را سرحال می‌ کند و بعد از آن می‌ توانید حتی در کنار ساحل قدم بزنید و قهوه بنوشید تا یک شب ایده‌  آل داشته باشید!

 • زمان : ۱۹:۰۰ الی ۲۰:۰۰
 • هزینه برای دو نفر: ۱۲۰-۲۰۰ درهم (تقریبا)

تفریحات دبی در شب

نکاتی برای تفریحات دبی در شب

 چه بپوشیم ؟

امارات متحده عربی یک کشور محافظه کار است. با این حال، وقتی صحبت از مکان‌ هایی مانند کلوب‌ ها، بارها و سایر مکان‌ ها می‌شود، دامن‌ های کوتاه و مینی‌ در لباس شب زنده‌ داری عادی است. البته افرادی که با لباس‌ های غیررسمی حاضر می‌ شوند، از ورود خودداری می‌ کنند.

چه زمانی برای تفریحات دبی در شب برویم ؟

اکثر باشگاه‌ ها، اگرچه اوایل شب باز هستند، از ساعت ۱۰:۰۰ شب شروع به پر شدن می‌ کنند و حتی ممکن است تا ساعت ۰۳:۰۰ صبح ادامه داشته باشند. جمعه و شنبه به عنوان تعطیلات آخر هفته در دبی و منطقه خلیج فارس در نظر گرفته می شوند، بنابراین از قبل رزرو کنید.

مراقب چه چیزهایی باید باشیم ؟

امارات قوانین سختگیرانه ای برای مشروبات الکلی و رانندگی دارد. بنابراین، پس از چند نوشیدنی، حتماً یک تاکسی سفارش دهید، زیرا نوشیدن الکل و رانندگی یک جرم قابل مجازات است و افراد نیز به خاطر آن زندانی می شوند. با این حال، بسیاری از باشگاه‌ ها فقط به افراد بالای ۲۵ سال اجازه ورود می‌ دهند. پس حتماً کارت شناسایی همراه خود داشته باشید. ورود به سادگی بدون یک اعطا نمی شود. پاسپورت، کارت شناسایی امارات و گواهینامه رانندگی از اشکال قابل قبول کارت شناسایی هستند.

تفریحات دبی در شب

جمع بندی

دبی به یک اندازه در شب و روز امن است، به خصوص زمانی که ماشین خود را برای یک رانندگی طولانی در شب بیرون می آورید. مجرد باشد یا زن و شوهر، تنها باشد یا با گروهی از افراد، زن یا مرد، همیشه می‌ توان جایگاه خود را در این شهر پیدا کرد. چه اهل ساحل باشید و چه عاشق مهمانی، در این شهر می توانید به راحتی خود را با تفریحات دبی در شب سرگرم کنید و به یاد داشته باشید که اگر همه چیز شکست خورد، شبانه در خیابان ها قدم بزنید و دبی را از منظری متفاوت دوباره کشف کنید.