با توجه به اینکه مسابقات تنیس آزاد بدون آسیب های جدی در تقویم تنیس ثبت شده، تعجبی ندارد که ورزش تنیس جزو ورزش های اصلی امارات متحده عربی است. آیا دوست دارید در زمین تنیس تک باشید؟ یا در هر ست خدمات خوبی دریافت کنید؟ در هر دو صورت باید به شما این مژده را بدهم که باشگاه های تنیس در دبی بسیار عالی هستند. در ادامه با ما همراه باشید تا لیست کاملی از آن ها را با هم بررسی کنیم.

باشگاه های تنیس الحبتور دبی :

آکادمی الحبتور دارای دو مرکز است که یکی در شهر الحبتور و دیگری در هابتور گرند ریزورت در ساحل جی بی آر قرار دارد. بستگی دارد که شما فقط بخواهید مهارت های خود را تقویت کنید یا یک گاهی بخواهید به صورت تفریحی به باشگاه تنیس بروید و این برای هر شخص متفاوت است، که در هر دو صورت می تواند از این باشگاه استفاده کند.

باشگاه های تنیس دبی / الحبتور

همچنین اگر فرزندی دارید که به رافائل نادال علاقه دارد، می توانید از برنامه آموزشی ستاره های تنیس حال حاضر را برای او از این باشگاه تهیه کنید. این باشگاه دارای زمینهای روباز در مکان های مختلف است و همچنین زمین های سرپوشیده ای نیز در شهر الحبتور دارد.

هزینه آموزش در آکادمی الحبتور از ۳۷۵ درهم برای یک ساعت کلاس خصوصی در خارج از منزل و ۵۵۰ درهم برای یک جلسه درون منزل شروع می شود. این آکادمی در مکان های مختلف از جمله شهر الحبتور و هبتور گرند ریزورت، مجموعه اتوگراف واقع شده است.

آکادمی تنیس سی اف :

استادیوم تنیس رایگان دبی در سال ۱۹۹۷ تأسیس شد و از آن زمان آکادمی کلارک فرانسیس نیز شروع به فعالیت کرد. با نامی که این آکامی دارد و به نام شهر ورزشی شبیه است، احتمالاً میزبان مسابقات هم بوده است. این منطقه نزدیک به پنج مکان اصلی ورزشی ساخته شده، بنابراین می توانید هر ورزشی را که انجام دهید در این آکادمی دنبال کنید.

باشگاه های تنیس دبی / cf

آکادمی تنیس CF در سال ۱۹۹۷ تاسیس شد و در سراسر دبی شعبه دارد که علاوه بر دفتر مرکزی آن در شهرهای ورزشی، جمیرا، میردیف و البرشا وجود دارد. تنوع زیادی در فعالیت های این آکادمی وجود دارد، که برای مثال می توان به تنیس کاردیو در صبح برای خانم ها، باشگاه بدنسازی در شب، برنامه های خردسال و موارد دیگر اشاره کرد. اگر می خواهید تمرینات ورزشی خود را تک به تک دنبال کنید، کلاسهای خصوصی از ۳۷۵ درهم شروع می شود، که برای جلسات زیاد تخفیف هم دارد.

آکادمی تنیس دبی یکی دیگر از باشگاه های تنیس دبی :

این آکادمی دارای کلاس های تنیس مخصوص کودکان از پنج سال به بالا است. همچنین کلینیک های تخصصی برای خانم ها، جلسات بزرگسالان در تخصص های مختلف و انواع سبک بازی در آکادمی تنیس دبی دیده می شود. برای استفاده از این آکادمی باید به دانشگاه آمریکایی دبی، شهر رسانه ای دبی بروید.

باشگاه های تنیس دبی / آکادمی تنیس دبی

آکادمی تنیس امارات :

این آکادمی یکی دیگر از باشگاه های تنیس دبی است که در سراسر دبی، هر جایی که یک سالن سرپوشیده برای تمرین وجود داشته باشد، کلاس می گذارد. مجموعه ای از آموزش ها برای سطوح مبتدی و برخی از آن ها به سطوح پیشرفته آموزش داده می شود. تنها کافی است مربیگری خود را متناسب با آنچه می خواهید، انتخاب کنید. صبح مخصوص بانوان است و تنیس کاردیو (ترکیبی از تمرینات تناسب اندام و تنیس) نیز در آن وجود دارد که راهی سرگرم کننده برای حفظ تناسب اندام است.

این مطلب را حتما بخوانید  10 تا از بهترین هتل های دبی

باشگاه های تنیس دبی / آکادمی تنیس امارات

سوفیتل پالم از باشگاه های تنیس دبی :

زمین های بازی در این مجموعه به سبک پلینزی هاوایی طراحی شده اند. شما می توانید زمین های تنیس پالم جمیرا را به صورت ساعتی اجاره کنید. همچنین می توانید در این مجموعه از آموزش و دستگاه توپ تنیس برای تکمیل مهارت های فورهند و بک هند خود استفاده کنید. تمامی وسایل از جمله راکت هایی که از آکادمی راکت دریافت کرده اید، قابل ردیابی است.

باشگاه های تنیس دبی / سوفیتل پالم

باشگاه های تنیس ریزت – کارلتون دبی :

شما می توانید از ۱۰۰ درهم هزینه کنید و یک بازی تنیس روی ساحل را در هتل بزرگ در ساحل جی بی آر تجربه کنید. همچنین شما می توانید در این آکادمی زمین تنیس رزرو کنید و یکی از ۲۲ مربی حرفه ای تمام وقت آن را برای آموزش از مبتدی تا پیشرفته را بگیرید. در صورت داشتن یک ستاره نوجوان می توانید یک مربی اختصاصی برای نوجوانان ۴ تا ۱۸ ساله خود استخدام کنید. قیمت ها از ۲۶۵ درهم برای جلسه ۴۵ دقیقه ای برای اعضای باشگاه و ۲۹۹۰ درهم برای افراد غیر عضو شروع می شود.

باشگاه های تنیس دبی / کارلتون

آکامی تنیس واردورف آستوریا پالم دبی :

برای بازی در این هتل ساحلی زیبا، به پالم بروید. جایی که می توانید تجهیزات اجاره کنید و آموزش های خصوصی را با آکادمی تنیس بگذرانید. اجاره زمین ۱۳۰درهم در ساعت است، در حالی که کلاسهای خصوصی ۴۵ دقیقه ای ۲۸۰ درهم قیمت دارد.

آکادمی تنیس ویلسون و هتل Le :

آکادمی تنیس ویلسون و هتل لی مریدین با همکاری یکدیگر میزبان مجموعه ای از برنامه های تنیس برای اعضایی هستند که می خواهند بازی تنیس خود را بهبود بخشند. این آکادمی جلسات مهارتی، کلینیک های آموزشی و رویدادهای اجتماعی را در اختیار مشتریان خود می دهد. با این حال، این امکانات و مربیان فقط برای اعضای آکادمی و مهمانان هتل Le Meridien در دسترس است. اما اگر به طور اتفاقی عضوی را بشناسید، می توانند شما را به عنوان مهمان به به این آکادمی بیاورند.

باشکاه تنیس فیتنس مدینه جمیرا :

این شعبه از باشگاه های تنیس دبی دارای پنج زمین در فضای باز است. این باشگاه منحصر به فرد، تجربه فوق العاده ای را برای اعضا و مهمانان خود به وجود می آورد. در این باشکاه مشابه باشگاه در هتل جمیرا بیچ، آموزش ها برای اعضا و مهمانان هتل اختصاص داده شده است. با این حال، در صورت همراهی یکی از اعضا می توانید از کلاس ها استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد عضویت در این باشگاه ، می توانید صفحه عضویت آنها را بررسی کنید. هزینه ها ۱۰۰ درهم برای مهمانان و اعضا بوده و  آدرس آن مینا عسلام ، مدینه جمیرا ، دبی می باشد.

باشگاه های تنیس دبی / تنیس فیتنس مدینه جمیرا

تالیسه یکی دیگر از باشگاه های دبی :

مرکز تالیسه یکی دیگر از باشگاه های تنیس دبی است که به برج العرب دبی مشرف است و دارای شش زمین تنیس با مربیان مجرب و تجهیزات پیشرفته است. شما می توانید در یکی از بهترین هتل های ارزان دبی نیز اقامت داشته باشید ولی از این امکانات بی بهره بمانید. این باشگاه محوطه مخصوص اعضا دارد و با جکوزی از میهمانان هتل و اعضا پذیرایی می کند. هزینه های باشگاه را می توانید از صفحه عضویت بدانید. این باشگاه تنیس در هتل جمیرا بیچ واقع در جمیرا دبی قرار دارد.