Flux مجموعه ای از راه حل های بلاک چین است که پردازش اطلاعات را با یک سیستم کاری منسجم شبیه به سیستم AWS امکان پذیر می کند. رمز ارز flux که با سیستم ابری FluxOS همگام کار می کند، دارای یک برنامه کاربردی سازگار با بلاک چین و خود ذخیره سازی است. برای اطلاعات بیشتر در ادامه با ما همراه باشید.

رمز ارز flux چیست ؟

معاملاتی که در این بلاکچین انجام می شود، برای سیستم خود از ارزی به نام POW استفاده می کند. میزبان‌ های سخت‌ افزاری نیز مشوق‌ هایی را برای کاهش سرکشی نسبت به حاکمیت زنجیره و الزامات سهام‌ داری و اجرای سخت‌ افزار فراهم می‌ کنند.

جریان توسط شبکه مستقیم شناسایی می شود. برای ارائه قدرت محاسباتی درجه یک سازمانی این معاملات بر روی لینوکس اجرا می شود. بنابراین، flux از بلاک چین برای اطمینان از شفافیت در معاملات حاکمیتی استفاده می کند. سرمایه گذاران flux می توانند پس از ارائه سرمایه لازم با قفل نرم روی پرتفوی خود، از بین ۳ سطح، نیاز سخت افزاری خود را انتخاب کنند. بنابراین، پلتفرم flux تقریباً این امکان را به کاربران می دهد که برای سخت افزارهای موجود در شبکه از هر نقطه از جهان پاداش دریافت کنند.

در سیستم flux، رایانه‌ های شخصی و سخت‌ افزارهای مشابه واقع در هر نقطه از جهان را می‌ توان متصل کرد، کسانی که گره‌ های خاصی را حل می‌کنند پاداش دریافت می‌کنند. سیستم FluxOS، در مجموع شامل حدود ۳۰ برنامه است که  شامل رسانه های اجتماعی، پیام رسان های داده و وب سایت ها می شود.

رمز ارز flux

رمز ارز flux چگونه کار می کند؟

flux یک پروژه منبع باز، جامعه محور، مستقل و بدون سرمایه گذار خارجی است. flux به طور عادلانه و بدون سکه‌ های از پیش استخراج شده یا توزیع برای کسی غیر از دارندگان، استخراج‌ کنندگان و اپراتورهای این پلتفرم توزیع می شود. این پروژه بسیار متعهد به ساختن یک آینده غیرمتمرکز، مستقل باقی ماندن و تلاش مستمر برای نوآوری و پیشرفت در فناوری بلاک چین است. مدل اقتصادی flux دارندگان، استخراج‌ کنندگان GPU و اپراتورهای ایردراپ ارز دیجیتال، ماینینگ را از طریق پاداش، تشویق می‌ کند. اپراتورهای Node همچنین می‌ توانند از طریق مشارکت‌ های پولی و میزبانی برنامه پولی، ارزهای دیجیتال اضافی کسب کنند.

flux اکوسیستم :

این اکوسیستم شامل اجزای زیر است که به طور کامل مستقر و عملیاتی شده اند:

 • یک GPU بومی POW (اثبات کار) قابل استخراج را نصب کنید و در عین حال انگیزه‌ ای برای میزبان‌ های سخت‌افزار، مدیریت زنجیره XDAO، و کاهش ماینرهای بد از طریق الزامات اجرای سخت‌ افزار شرط‌ بندی فراهم کنید.
 • نسل بعدی شبکه محاسباتی غیرمتمرکز Web3 با بیش از ۲۳۰۰ گره استریم در سرتاسر جهان که تقریباً ۱۰٫۹۰۰+ vCore قدرت CPU، ۳۵+ ترابایت RAM و ۸۵۰+ ترابایت فضای ذخیره‌ سازی را فراهم می‌کند. هر کسی می تواند یک Flux Node را پشتیبانی کند. تنها کافی است مواد فلاکس لازم و مواد کمکی را برای یکی از سه لایه Flux Node فراهم کند.
 • گره های flux می توانند روی سخت افزار Raspberry Pi/PC خانگی/ سرور/ VPS از هر کجای دنیا اجرا شوند. اپراتورهای flux Node از طریق پاداش های بلوک با flux پاداش می گیرند، اما می توانند با میزبانی dapp های خاص در گره های خود، ارزهای دیجیتال دیگر را نیز به دست آورند.
 • اپراتورهای flux Node از طریق پاداش های بلوک رمز ارز flux می گیرند، اما می توانند با میزبانی داپی های خاص در گره های خود، ارزهای دیجیتال دیگر را نیز به دست آورند.
 • هر برنامه docker شده را می توان از طریق FluxOS و شبکه ای که در حال حاضر میزبان بیش از ۳۰ dapp است، از جمله زیرساخت بلاک چین، رسانه های اجتماعی، اوراکل های داده، وب سایت ها، بازی ها و ذخیره سازی فایل، مستقر کرد.
 • Flux Fusion، یک پل DeFi است که دسترسی به صرافی های غیرمتمرکز عمده مانند یونی سواپ و پنکیک سواپ را فراهم می کند.
 • Zelcore، کیف پول رسمی flux، یک کیف پول مستقل با چندین دارایی ممتاز برای رایانه شخصی و دستگاه های تلفن همراه است و ادغامی از صرافی های متمرکز و غیرمتمرکز است.
این مطلب را حتما بخوانید  ماینینگ ارز دیجیتال چیست ؟

معرفی رمز ارز flux

تعداد رمز ارز flux

توکن flux، که یک قرارداد هوشمند است که تحت استاندارد بلاکچین اتریوم ERC-20 و زنجیره هوشمند BEP-20 بایننس توسعه یافته و در سال ۲۰۱۸ در شبکه اصلی خود راه اندازی شد. مجموع عرضه توکن های این رمز ارز به ۴۴۰ میلیون توکن محدود شده است و در هر تراکنش ۵۰ درصد هزینه بین گره‌ های شبکه و ۵۰ درصد دیگر بین شرکت‌ های ماینینگ توزیع می‌شود. علاوه بر این، برای توکن flux، هر ۲٫۵ سال یک رویداد نیمه، برنامه ریزی می شود و هر بلوک هر ۲ دقیقه با الگوریتم ZELHASH استخراج می شود.

رمز ارز flux انشعابی از بلاک چین Zcash است و تیم توسعه دهنده آن در وایت پیپر به طور رسمی ادعا می کند که در ارائه یک الگوریتم استخراج قوی و یک دفتر کل توزیع، از بلاک چین Zcash برتری دارند.

رمز ارز flux را از کجا بخریم؟

ارز دیجیتال flux را می توان در برخی از صرافی های اصلی معامله کرد که برخی از آنها را می توان در زیر مشاهده کرد:

 • بایننس
 • کوکوین
 • Gate.io
 • coinex
 • هات بیت
 • PancakeSwap نسخه ۲

پیش بینی قیمت ارز دیجیتال flux چیست؟

پیش‌بینی می‌شود که قیمت رمز ارز flux در سال ۲۰۲۲ به ۴٫۶۴۱ دلار برسد. طبق شاخص پیش‌بینی قیمت کریپتو، در اوایل سال ۲۰۲۳، flux می‌تواند به حداکثر سطح ۷٫۸۸۱ دلار با میانگین قیمت معاملاتی ۵٫۸۶۰ دلار برسد. در سال ۲۰۲۵ با توجه به شاخص پیش‌بینی قیمت کریپتو، flux باید از سطح قیمت متوسط ​​۶٫۹۵۲ دلار عبور کند، حداقل ارزش مورد انتظار قیمت flux در پایان سال جاری باید ۷٫۶۸۰ دلار باشد. علاوه بر این، flux می تواند به حداکثر سطح قیمت ۸٫۲۲۶ دلار برسد.

جمع بندی

رمز ارز flux نسل جدید زیرساخت های ابری غیرمتمرکز و مقیاس پذیر است. شما با این ارز به سادگی می توانید برنامه های خود را در چندین سرور به طور همزمان توسعه، مدیریت و بسازید. این رمز ارز آماده برای Web 3.0، Dapps و موارد دیگر است. اکوسیستم flux مجموعه‌ ای کاملاً عملیاتی از خدمات محاسباتی غیرمتمرکز و راه‌ حل‌های بلاک چین به‌ عنوان یک سرویس است که یک محیط توسعه‌ ای غیرمتمرکز و شبیه به AWS را فراهم می‌کند.