برج های طلایی کیش مجتمعی تجاری است که مساحت تقریبی آن ۵۷۰۰۰ متر مربع بوده و زمینی که در آن ساخته شده است، ۱۵۳۵۰ متر مربع می باشد. این برج ها دارای استقامت بالایی هستند، زیرا اسکلت آنها فلزی می باشد. در هر کدام از این برج ها ۵ آسانسور قرار داده شده است که از سه تای آن برای حمل افراد استفاده می شود و دو تای دیگری برای حمل بار و موارد خدماتی استفاده می شود. در این برج ۳۱۸ واحد و انباری وجود دارد و مجهز به بارکینگی به ظرفیت ۲۲۲ ماشین می باشد.

امکانات برج های طلایی کیش :

این برج ها دارای امکانات ویژه و جذابی هستند که ممکن است هر کسی را به ذوق آورد. برای مثال شما می توانید در طبقه منفی یک این برج از استخر سرپوشیده و در طبقه آخر آن از یک استر سر باز با نمای دریا استفاده کنید. علاوه بر استخر این برج ها به امکانات دیگری همچون سونا، جکوزی، سالن بدن سازی و ایروبیک، سالن بیلیارد، رستوران و کافی شاپ، سوپر مارکت، مهد کودک، تاکسی سرویس، سالن اجتماعات و همایش، برق اضطراری، سیستم اطفاء حریق، سیستم سرمایش مستقل اسپیلت، دوربین مدار بسته و … مجهز شده اند.

مشخصات واحد های برج طلایی :

در برج های طلایی کیش واحد های متفاوتی دیده می شود که از نظر ساختار و متراژ به صورت زیر است :

  • واحد های یک خوابه در شش نمونه با متراژ ۷۱ الی ۹۹ متر مربع
  • واحد های دو خوابه در چهار نمونه با متراژ ۱۲۲ الی ۱۳۱ متر مربع
  • واحد های سه خوابه در دو نمونه با متراژ ۱۵۴ الی ۱۸۹ متر مربع
  • واحد های چهار خوابه با متراژ ۳۷۲ متر مربع
  • سوئیت در دو نمونه با متراژ ۵۲ متر مربع

برج های طلایی کیش

معرفی سوئیت های برج طلایی جزیره کیش :

همانطور که گفته شد سوئیت های برج طلایی در دو نمونه هستند که به تیپ j و m تقسم می شود. تفاوت این دو تیپ در این است که ویوی تیپ j جزیره و دریا می باشد، در حالی که ویوی تیپ m فقط دریا است. علاوه بر این سوئی های تیپ j دارای مترژا ۴۷٫۰۵ متر مربع در واحد و ۶٫۶۵ مترمربع در تراس است و در طبقات اول تا سیزدهم قرار دارد، در حالی که سوئیت های تیپ M به طور کامل ۵۱٫۰۸ متر مربع است و در طبقات چهاردهم این برج قرار گرفته است.

معرفی واحد های یک خوابه :

همانطور که قبل تر هم اشاره کردیم واحدهای یک خوابه برج های طلایی کیش دارای شش نمونه هستند که علاوه بر  تفاوت در ویویی که دارند، مترای آن ها نیز با هم متفاوت هستند. اگر واحدهای یک خوابه با تیپ های E و B و F را انتخاب کنید، می توانید از منظره  دریا لذت ببرید و اگر واحدهای یک خوابه با تیپ های H و G را انتخاب کنید می توانید علاوه بر دریا، از منظره جزیره هم لذت ببرید. البته واحدهای تیپ K هم وجود دارد که ویوی آن جزیره است.

این مطلب را حتما بخوانید  هتل های ارزان دبی برای سفر اقتصادی

تفاوت دیگر تیپ های مختلف واحدهای یک خوابه برج های طلایی کیش در متراژ آن ها و طبقاتی است که در آن قرار دارند.  که به صورت مجزا در جدول زیر به آن اشاره کردیم :

تیپ واحد های یک خوابه

 متراژ

طبقات

تیپ E

۶۱٫۸۵ متر مربع و تراس ۱۳٫۱۰ متر مربع

اول تا سیزدهم

تیپ H

۶۴٫۷۰ متر مربع و تراس ۱۳٫۱۰ متر مربع

اول تا سیزدهم

تیپ B

۶۹٫۶۰ متر مربع و تراس ۹٫۶۵ متر مربع

اول تا سیزدهم

تیپ K

۷۳٫۵۰ متر مربع و تراس ۱۸٫۷۵ متر مربع

اول تا سیزدهم

تیپ F

۸۰٫۶۵ متر مربع و تراس ۲۲٫۹۵ متر مربع

اول تا سیزدهم

 تیپ G

۸۳٫۹۰ متر مربع و تراس ۲۲٫۹۵ متر مربع

اول تا سیزدم

معرفی واحد های دو خوابه برج طلایی کیش :

واحد های دو خوابه این برج ها نیز دارای نمونه های متفاوتی است. در این واحدها می توان تیپ A و D و C را دید که ویوی آن ها دریا است و یا تیپ I را با ویوی دریا و جزیره انتخاب کرد. سایر مشخصات آن ها در جدول زیر آمده است :

تیپ واحد های دو خوابه

 متراژ طبقات

تیپ A

۱۱۱٫۴۰ مترمربع و تراس ۱۵٫۱۵ متر مربع اول تا سیزدهم

تیپ D

۱۰۳٫۹۰ متر مربع و تراس ۲۸٫۸۰ متر مربع

اول تا سیزدهم

تیپ I ۱۰۷ متر مربع و تراس ۳۱٫۹۰ متر مربع

اول تا سیزدهم

تیپ C ۱۲۰ متر مربع و تراس ۱۶٫۷۰ متر مربع

اول تا سیزدهم

معرفی واحد های سه خوابه :

واحد های سه خوابه برج های طلایی کیش نیز دارای دو تیپ مختلف هستند، شما می توانید یکی از تیپ های L با دید جزیره و تیپ N با دید دریا را انتخاب کنید. برای دیدن سایر ویژگی ها به جدول زیر مراجعه کنید :

تیپ واحد های سه خوابه

 متراژ طبقات

تیپ L

۱۴۳٫۶۵ مترمربع و تراس ۱۵٫۱۵ متر مربع

اول تا سیزدهم

تیپ N ۱۶۵٫۸۰ متر مربع و تراس ۳۳٫۴۷ متر مربع

چهاردهم

معرفی واحدهای چهار خوابه :

اگر تمایل دارید در برج های طلایی کیش یک واحد جهارخوابه تهیه کنید، سختی کمتری پیش رو دارید. دلیل آن در واقع این است که واحدهای ۴ خوابه این برج دارای تنها یک تیپ است. واحدهای ۴ خوابه تیپ O بوده که هم به دریا و هم به جزیره مشرف است، در طبقه چهاردهم قرار دارد و متراژ مفید آن برابر است با ۳۱۵٫۰۷ متر مربع و متراژ تراس آن ها نیز ۱۰۲٫۲۵ متر مربع می باشد.

برج های طلایی کیش

آدرس برج های طلایی کیش :

اگر بخواهید به این برج ها سری بزنید باید در نوار ساحلی، بین میدان مرجان و پارس کیش به دنبال آن ها بگردید. برای اینکه در مورد جزیره کیش همه چیز را بدانید بهتر است به مجله اینترنتی اینترنت چک مراجعه کنید.