امروزه بیشتر خانم ها به دنبال دلیلی هستند تا خوشحال تر شوند، یکی از این راهکارها افزایش سایز سینه است. در ادامه با ما همراه باشید تا همه چیز را در مورد بزرگتر کردن سینه ها به طور طبیعی را با هم بررسی کنیم. گفتن این نکته ضروری است که در واقعیت، تغییر اندازه و شکل سینه‌ ها اغلب به عمل جراحی مانند بزرگ کردن سینه (معروف به ایمپلنت) نیاز دارد، زیرا اندازه سینه ها به وسیله ترکیبی از ژنتیک، سبک زندگی، هورمون ها، وزن بدن و مراحل زندگی مانند بارداری تعیین می شود. با این اوصاف، می‌ توانید اندازه، قدرت و ظاهر کلی عضلات سینه‌ ای که زیر سینه‌ های شما قرار دارند را با انجام تمرینات قدرتی مخصوص قفسه سینه بهبود بخشید.

آگاه باشید که هیچ تغییری در بدن شما یک شبه و به طور جادویی اتفاق نمی افتد. شما باید کمی صبر داشته باشید تا بتوانید سینه های بزرگتری داشته باشید. برای دانستن روش های افزایش سایز سینه، باید در ادامه همراه ما باشید.

افزایش سایز سینه به طور طبیعی در کمترین زمان

اگر هیچ تصمیمی برای جراحی بزرگ کردن سینه در لیست کارهای شما وجود ندارد، ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که آیا راه های طبیعی برای تغییر اندازه سینه وجود دارد یا خیر. متأسفانه، روش های بسیار کمی وجود دارد که می توانید به طور طبیعی سایز سینه خود را با آن ها افزایش دهید. با این حال کمک گرفتن از ورزش و به ویژه تمرینات قدرتی، می تواند ظاهر کلی ماهیچه های قفسه سینه شما را تغییر دهد، اما کمک چندانی به افزایش اندازه سینه شما نخواهد کرد.

افزایش سایز سینه

چه چیزی بر اندازه سینه شما تأثیر می گذارد؟

هیچ عاملی وجود ندارد که بر اندازه سینه‌ ها تأثیر بگذارد، مگر اینکه جراحی پلاستیک را برای بزرگ‌ تر کردن سینه‌ های خود امتحان کنید. در واقع شکل و اندازه سینه های شما ترکیبی از موارد زیر است:

 • ژنتیک
 • سن
 • وزن بدن
 • هورمون ها
 • موقعیت های خاص مانند بارداری

سینه های شما حاوی بافت چربی، بافت غده ای و بافت حمایتی است. بافت چربی عاملی است که تا حد زیادی اندازه سینه های شما را تعیین می کند، بنابرای اگر وزن اضافه کنید و مقدار بافت چربی بیشتری داشته باشید، ممکن است شاهد افزایش سایز سینه باشید.

یکی دیگر از مواردی که بر اندازه سینه شما تأثیر می گذارد سن است. محققان طی یک مطالعه به رابطه بین اندازه سینه و جنبه های سلامتی پی بردند. گزارش ها نشان داده که از ۲۶۹ شرکت کننده ۴۰ تا ۸۵ ساله، ۶۱ درصد، افزایش سایز سینه پس از یائسگی را تجربه کرده اند، در حالی که ۲۰ درصد تغییر شکل سینه داشته اند.

علاوه بر این بزرگ شدن سینه ها ممکن است یکی از اولین نشانه های بارداری باشد. این افزایش به دلیل افزایش هورمون پروژسترون است که در دوران بارداری نقش کلیدی دارد. همانطور که بارداری شما پیشرفت می کند، شروع به ترشح پرولاکتین می کنید. پرولاکتین هورمونی است که باعث تولید شیر و رشد سینه می شود و اگر شیر دادن را انتخاب کنید، تا ماه‌ ها پس از زایمان پر بودن سینه‌ ها ادامه پیدا می کند.

داده‌ های جمع‌ آوری‌ شده در مورد تغییرات سینه پس از زایمان نشان داد که از ۵۵۹ نفری که پاسخ دادند، کاهش اندازه سینه در ۲۱٫۸ درصد و افزایش در ۳۱٫۵ درصد گزارش شد.

آیا رژیم غذایی می تواند بر اندازه سینه تأثیر بگذارد؟

رژیم غذایی به تنهایی تاثیری بر سایز سینه نخواهد داشت. همانطور که گفته شد، اگر به دلیل مصرف کالری اضافی وزن اضافه کنید، ممکن است متوجه افزایش بافت چربی در قفسه سینه خود شوید، اما همچنین متوجه خواهید شد که سایر همه قسمت های بدن شما نیز بزرگ شده اند.

روش های افزایش سایز سینه

اجازه دهید قبل از شروع به شما هشدار دهم که انتظار به دست آوردن نتایج سریع را نداشته باشید. این نکات حداقل بعد از ۲۰الی ۳۰ روز نتایج را نشان خواهند داد.

افزایش سایز سینه

راه های افزایش سایز سینه به طور طبیعی در خانه:

در این بخش، من به شما یک برنامه دقیق می‌ دهم که به شما کمک می‌کند سایز سینه‌ های بزرگ‌ تری به‌ طور طبیعی به دست بیاورید. این روش ها شامل رژیم غذایی، ورزش و روش های دیگر می شود. محصولات غذایی که به افزایش سایز سینه به طور طبیعی کمک می کند، عبارتند از:

 1. شیر: شیر کامل، فرآورده های شیر، کره و همه اینها برای افزایش سایز سینه بسیار مفید هستند. شیر کامل شیر کم چرب نیست و به یاد داشته باشید که بافت سینه از چربی ساخته شده است. شما باید چربی را از غذاهای چرب دریافت کنید. توجه داشته باشید که در مصرف چربی زیاده روی نکنید، زیرا ممکن است حسابی چاق شوید. اگر به شیر حساسیت دارید، با پزشک خود مشورت کنید، شاید آلرژی شما قابل درمان باشد.
 2. شیر سویا و دانه های سویا: شیر سویا سرشار از پروتئین و ایزوفلاون است، که استروژن را زیاد می کند و در نتیجه به افزایش سایز سینه کمک می کند. شیر سویا از دانه های سویا به دست می آید. انواع لوبیا نیز به همان اندازه برای حفظ سطح استروژن سالم در بدن موثر هستند. شما می توانید سویا یا شیر سویا را در هر زمانی مصرف کنید اما مقدار آن باید بررسی شود. عوارض جانبی این دانه ها این است که بر چرخه قاعدگی تأثیر می گذارد. همچنین می تواند با سرطان سینه مرتبط باشد.
 3. پاپایا: این میوه در لیست من جای شگفتی دارد، اما چیزی که نمی دانید این است که پاپایا می تواند به طور طبیعی در افزایش سایز سینه ها بسیار مفید باشد. برای افزایش سایز سینه بهتر است که پاپایا با شیر میل کنید. این میوه را در زمان بارداری نخورید. خوردن بیش از حد آن نیز باعث اسهال می شود.
 4. نخل اره ای: این گیاه به عنوان یک گیاه تنظیم کننده هورمون در نظر گرفته می شود که برای مردان و زنان استفاده می شود و خواص شگفت انگیزی برای تقویت سینه دارد. شما می توانید آن را به صورت مکمل تهیه کنید و برای تعین دوز مصرف با دکتر مشورت کنید.
این مطلب را حتما بخوانید  نحوه برخورد با زن غرغرو چگونه است؟

افزایش سایز سینه به طور طبیعی با گیاهان

در ادامه گیاهان و ادویه‌ های شگفت‌ انگیزی را که برای بزرگ‌ کردن سینه‌ ها با هم بررسی می کنیم:

دانه های شنبلیله برای داشتن سینه های بزرگ:

مطمئن هستم که قبلاً در مورد این چیزی شنیده اید. شنبلیله (متی) دارای مقدار مناسبی فیتو (گیاهی) استروژن و دیوسژنین است که هورمون پرولاکتین را که با رشد سینه مرتبط است، تحریک می کند. وجود دانه ها کافی است و بسیار موثر است. در واقع می توانید از این دانه ها خمیری درست کنید و سینه خود را ماساژ دهید

راه دیگر استفاده از این دارو برای افزایش سایز سینه به طور طبیعی با این گیاه این است که دانه ها را در روغن پایه، ترجیحاً روغن خردل، بشکنید و سینه های خود را با این روغن ماساژ دهید. روغن شنبلیله نیز گزینه خوبی برای ماساژ سینه ها است. جوانه شنبلیله حتی برای رشد سینه بهتر است زیرا مقدار دیوسژنین بیشتری دارد. شما می توانید از مشتقات گیاه شنبلیله به عنوان یک راه طبیعی برای بزرگ کردن سینه ها استفاده کنید. همجنین می توانید از مکمل های شنبلیله نیز استفاده کنید، اما برای دوز مناسب با پزشک خود مشورت کنید.

عوارض جانبی :

در صورت مصرف دوز  ممکن است، عوارض جانبی مانند اسهال و ناراحتی معده رخ دهد. این عوارض جانبی در مقایسه با عوارضی که روش‌ های مصنوعی می‌ توانند ایجاد کنند، بسیار ناچیز هستند! به زنان باردار توصیه می شود از مکمل های شنبلیله استفاده نکنند، زیرا می تواند منجر به انقباضات زودرس رحم شود.

افزایش سایز سینه با دانه رازیانه :

برای داشتن سینه های خوش فرم رازیانه بجوید و از پودر یا خمیر آن در وعده های غذایی خود استفاده کنید. این دانه ها را در هر روغن پایه ای بشکنید و از آن برای ماساژ استفاده کنید. رازیانه را می توان به صورت مکمل نیز استفاده کرد.

عوارض جانبی:

در صورت مصرف بیش از حد ممکن است، سیستم عصبی را مختل کند. بنابراین به میزان مصرف توجه کنید. بهترین چیز این است که به راحتی در دسترس است و به عنوان یک گیاه دارویی، حداقل عوارض جانبی دارد.

بهترین چیز:

رازیانه دارای فلاونوئید، اسیدهای چرب امگا ۳ و ۶ است و همچنین لیگنان هایی تولید می کند که مانند استروژن عمل می کنند. به سرطان سینه و تخمدان کمک می کند.

افزایش سایز سینه

راه هایی برای افزایش سایز سینه به طور طبیعی با ماساژ

می‌دانیم که قرص‌ های بزرگ‌ کننده سینه راه خوبی برای به دست آوردن اندازه کاپ های بزرگ‌ تر هستند، اما این روش نه تنها بی‌ خطر و مؤثر است. از روغن هایی مانند روغن بذر کتان، روغن رازیانه، کرم ها و لوسیون های بزرگ کننده سینه روغن زیتون استفاده کنید، این روغن ها ارزان، موثر و بیشتر از مواد طبیعی ساخته شده اند.

چگونه سینه ها را ماساژ دهیم؟

ماساژ سینه یکی از بهترین روش ها برای افزایش سایز سینه به طور طبیعی است. مواردی که در ادامه آمده است، تاثیر زیادی دارند:

 • حرکات دایره ای دور سینه ها را امتحان کنید.
 • دستان خود را به گونه ای حرکت دهید که در نهایت در قسمت خط میانی به هم بپیوندید.
 • برای تحریک مناسب بافت سینه باید حداقل ۲۰۰ الی ۳۰۰ بار در روز را امتحان کنید.
 • مالش بیش از حد می تواند سینه های شما را متورم و حساس کند.

افزایش سایز سینه با قرص های ضد بارداری

در بسیاری از موارد، قرص های ضد بارداری باعث افزایش سایز سینه می شوند. دلیلش این است که این قرص ها برای افزایش میزان استروژن ساخته شده اند که هورمون اصلی تعیین کننده اندازه سینه است، اما در این مورد نیز بهتر است، احتیاط کنید. با قطع مصرف قرص ها، اندازه سینه ممکن است از قبل کوچک تر شود.

توصیه مهم! افزایش سایز سینه چیز بدی نیست، اما احترام نگذاشتن یا دوست نداشتن خود، به دلیل اینکه سینه های شما توجه کافی را به خود جلب نمی کند، درست نیست! در مورد سینه های خود وسواس نداشته باشید. شما همانطور که هستید، زیبا و کامل هستید.

چگونه با ورزش به طور طبیعی سایز سینه را افزایش دهیم

شکاف یا سینه در زبان رایج ترکیبی از ژن ها، وزن بدن و مهمترین شیوه زندگی است. بسیاری از دختران هستند که اندازه سینه‌شان به اندازه کافی خوب نیست یا می‌توان گفت اندازه‌ای که می‌خواهند ندارند. در چنین مواردی، آنها می توانند جراحی بزرگ کردن سینه را انتخاب کنند، اما چرا باید برای درمان زیبایی مراجعه کرد، در حالی که گزینه های زیادی دارید که موثر هستند و به طور طبیعی سایز سینه را افزایش می دهند.

در این بخش، ما در مورد مکمل هایی صحبت نمی کنیم که خود را به عنوان داروهای طبیعی برای افزایش سینه معرفی می کنند. ما چند تمرین برای افزایش سایز سینه به طور طبیعی به شما خواهیم گفت. تنها کاری که باید انجام دهید این است که بر روی ورزش تمرکز کنید تا به طور طبیعی سایز سینه را افزایش دهید و وضعیت وضعیت بدن، عضلات پشت و شانه را بهبود بخشید. مطمئن شوید که این تمرینات را با تکنیک مناسب انجام می دهید. اگر می خواهید سایز سینه خود را افزایش دهید، می توانید ورزش هایی مانند:

پرس های دیواری

در حین انجام این تمرین باید جلوی دیوار بایستید و کف دست های خود را روی دیوار قرار دهید. مطمئن شوید که کف دست ها هم ارتفاع قفسه سینه شما هستند.

 • آرنج های خود را به آرامی خم کنید.
 • سر خود را نزدیک به دیوار نزدیک کنید.
 • به موقعیتی که از آن شروع کرده اید بازگردید.
 • این حرکت را حداقل ۱۰ تا ۱۵ بار تکرار کنید.
 • سعی کنید حداقل ۳ ست از این تمرین را انجام دهید.

افزایش سایز سینه

پرس سینه افقی

 • دست های خود را جلوی بدن دراز کنید.
 • بازوهای خود را با زاویه ۹۰ درجه خم کنید.
 • سعی کنید بازوهای خود را تا حد امکان باز کنید.
 • آنها را به هم برگردانید.
 • می توانید این تمرین را به مدت یک دقیقه انجام دهید.