تون یک پروژه بلاک چین جدید است که به سرعت در حال محبوبیت می باشد. قطعاً داشتن چنین دارایی دیجیتالی در سبد شما بسیار مفید است. کلیدهای اصلی موفقیت شبکه باز تون، تیم توسعه قوی (برندگان مسابقات مختلف کدگذاری بلاک چین)، مقیاس پذیری، سرعت بالای پرداخت و سهولت استفاده است. مشارکت پاول و نیکولای دوروف در مرحله اولیه توسعه این پروژه نیز یک امتیاز مثبت است. بنابراین، بهترین کیف پول تون کوین در سال ۲۰۲۲ چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

کیف پول تون کوین را بشناسید

تون کوین (TON) یک ارز دیجیتال است و با ارزهای فیات تفاوت دارد. یکی از انواع ارز دیجیتال به شکل کد دیجیتال است. اجازه دهید به طور خلاصه بگوییم، شما می‌توانید ارز فیات خود را در یک کیف پول سخت افزاری ذخیره کنید، اما چگونه می‌توانید ارز دیجیتال خود را هنگامی که امنیت به میان می‌ آید ذخیره کنید؟ به همین دلیل کیف پول تون کوین به وجود آمد.

کیف پول تون کوین یکی از انواع برنامه های نرم افزاری است. همچنین می توانید بگویید این کیف پول یک برنامه دیجیتال است که می توانید بدون هیچ تردیدی تونکوین خود را در آن ذخیره یا نگهداری کنید زیرا بسیار ایمن است. این کیف پول از نظر فنی مانند بانک است. زمانی که ارز خود را به بانک واریز کردید. درخواست بانکی شما شماره ای را که به بانک واریز کرده اید نشان می دهد. در کیف پول تون کوین نیز مقدار دقیقی را که سرمایه گذاری کرده اید و مقداری را با توجه به پول خود مشاهده خواهید کرد.

حال سوال این است که چه چیز دیگری در کیف پول می آید؟ این کیف دارای یک کلید امنیتی (کلید خصوصی) به نام آدرس کیف پول برای پذیرش و ارسال تون کوین است. بیایید بررسی کنیم که کیف پول چگونه کار می کند.

چگونه می توانید تون کوین دریافت کنید؟

گوگل را راه اندازی کنید و برنامه کیف پول toncoin.com را تایپ کنید و گزینه های دریافت را انتخاب کنید. انتخاب کنید که در کدام کیف پول می خواهید تون کوین دریافت کنید. به خاطر داشته باشید که اگر بیت کوین کش دریافت می کنید، گزینه کیف پول BCH را انتخاب کنید. در غیر این صورت زمانی که می خواهید تون کوین دریافت کنید، کیف پول TON را انتخاب کنید.

اکنون، کیف پول یک آدرس تولید می کند. در آن آدرس می توانید سکه دریافت کنید. آن آدرس را کپی کنید و به صرافی ارز دیجیتال یا هر شخصی که برای شما تون کوین ارسال می کند، ارائه دهید.

کیف پول تون کوین

چگونه می توانید تون کوین ارسال کنید؟

اپلیکیشن کیف پول toncoin.com را باز کرده و گزینه Send را انتخاب کنید. اولین راه این است که کد QR را با برنامه تلفن خود اسکن کنید یا آدرس گیرنده را در برنامه تلفن همراه خود کپی کنید. کیف پول مناسب را انتخاب کنید، هنگام ارسال بیت کوین کش، BCH را انتخاب کنید یا زمانی که می خواهید تون کوین ارسال کنید، TON را انتخاب کنید. قبل از ارسال مقدار صحیح را وارد کنید و تمام جزئیات را به دقت بررسی کنید، زیرا هر اشتباه کوچکی شما را به دردسر می اندازد.

۲۴ کیف پول تون کوین

در ادامه، باید بدانید که امروزه چند کیف پول برای ذخیره تون کوین یا هر ارز دیجیتال وجود دارد. کیف پول های تحت وب، موبایل و سخت افزاری وجود دارند که برای ذخیره یا نگهداری هر ارز دیجیتال یا تون کوین در حال کار هستند. پس برای آشنایی با کیف پول توین کوین در ادامه با ما همراه باشید :

کیف پول تون کیپر

 تون کیپر (Tonkeeper) ساده ترین راه برای ذخیره، ارسال و دریافت تون کوین در شبکه باز است. این ارز دیجیتال در یک بلاکچین جدید قدرتمند با سرعت و توان عملیاتی بی سابقه ای تشکیل شده است که یک محیط برنامه نویسی قوی برای برنامه های کاربردی و قراردادهای هوشمند فراهم می کند.

تون شبکه ای است که برای سرعت و توان عملیاتی طراحی شده است. کارمزدها به طور قابل توجهی کمتر از سایر بلاک چین ها است و تراکنش ها در عرض چند ثانیه تایید می شوند.

تون کیپر کلیدهای رمزنگاری شما را بدون نیاز به اسناد، اطلاعات شخصی، جزئیات تماس یا KYC در دستگاه شما ذخیره می کند. شما می توانید تون کوین را بخرید و آن را در بازارهای غیرمتمرکز به طور مستقیم و در برنامه تون کیپر مبادله کنید.

تون گیپر یک کیف پول ارز دیجیتال غیرقانونی است. شما کنترل انحصاری بر وجوه خود دارید و مسئول اطمینان از ذخیره ایمن عبارت بازیابی مخفی خود هستید. بازیابی وجوه یا دسترسی به کیف پول بدون عبارت بازیابی مخفی غیرممکن است. به همین ترتیب، اگر عبارت بازیابی مخفی به سرقت رفته و وجوه از کیف پول منتقل شود، بازگرداندن آنها غیرممکن است.

ارزش ارزهای دیجیتال به شدت در نوسان است. تون کیپر قیمت‌های فعلی را به ارز انتخابی برای راحتی نشان می‌دهد، که به این معنی نیست که هر توکنی را می‌توان با مقدار معینی مبادله کرد. البته باید بدانید این کیف پول مشاوره سرمایه گذاری ارائه نمی دهد، پرداخت ها را پردازش نمی کند و به وجوه شما دسترسی ندارد. این برنامه واقعیت را بدون هیچ ضمانتی ارائه می دهد.

کیف پول تون کوین هانی

انتخاب یک کیف پول برای ذخیره توکن های تون یک جنبه بسیار مهم است. امنیت و قابلیت استفاده را به هیچ وجه نباید نادیده گرفت. با این حال، یک راه حل وجود دارد، و آن هاتی است! این کیف پول کاملاً غیرمتمرکز است (دسترسی به ارز دیجیتال فقط برای شما مجاز است) زیرا غیرقابل نگهداری است. همچنین، هزینه های آن کم است و رابط کاربر پسندی دارد. در کیف پول هانی، پروژه شبکه باز تون پشتیبانی می شود.
برای ساختن کیف پول هانی، به هانی بروید و روی Sign up کلیک کنید. عبارت seed را کپی کنید و آن را در مکانی محافظت شده ذخیره کنید، سپس کادر را علامت بزنید. روی Launch Honee کلیک کنید.

گیف پول @Wallet

والت اتساین یک مدیر امور مالی شخصی پیشرو در بازار است که برای کمک به شما در صرفه جویی پول، برنامه ریزی برای آینده و دیدن امور مالی خود ساخته شده است. با والت می‌توانید به همگام‌سازی بانکی به‌طور خودکار از مخارج روزانه خود مطلع شوید، گزارش‌های هفتگی هزینه‌های خود را بررسی کنید، بدهی‌ها را مدیریت کنید و صورت‌حساب‌ها را پیگیری کنید. ویژگی های خاص را با عزیزان خود به اشتراک بگذارید تا با هم از بودجه خود استفاده کنید.

برنامه والت اتساین روی آیفون شما نیز نصب می شود. در این نرم افزار کارت‌های اعتباری و نقدی، گواهینامه رانندگی یا شناسه ایالتی، کارت‌های حمل‌ونقل، بلیت‌های رویداد، کلیدها و موارد دیگر را به‌طور امن نگه می‌دارید. این کیف پول با آیفون یا اندروید کار می کند.

تون هاب کیف پول تون کوین

ارسال، دریافت یا ذخیره تون کوین در بلاک چین تون در این کیف پول انجام می شود. بدون ثبت نام یا اطلاعات شخصی برای اعلام نیاز در این کیف پول ثبت نام کنید. تون هاب سازگار با تمام کیف پول های تون کوین موجود است. تون شبکه ای است که برای سرعت و توان عملیاتی طراحی شده است. کارمزدها معمولاً به طور قابل توجهی کمتر از سایر بلاک چین ها است و تراکنش ها در عرض چند ثانیه تأیید می شوند.

در این کیف پول ایمنی با درک نحوه جمع‌آوری و اشتراک‌گذاری داده‌های شما توسط توسعه‌دهندگان شروع می‌شود. شیوه‌های حفظ حریم خصوصی و امنیت داده‌ها ممکن است بر اساس استفاده، منطقه و سن شما متفاوت باشد. توسعه دهنده این اطلاعات را ارائه کرده است و در طول زمان آن را به روز می کند.

کیف پول تون کوین
اندروید تون ولت

پلتفرم بلاک چین پاول درو تون کد منبع سرویس گیرنده اندروید تون ولت را در دسترسی آزاد ارسال کرد. اما گوگل پلی آن را منتشر نکرد. فایل های برنامه کامپایل شده apk در سراسر شبکه توزیع می شوند. مردم این فایل های مشکوک را دانلود می کنند، برنامه را نصب می کنند. هر چیزی از تروجان ها تا جاسوس افزارها، می تواند آنجا باشد. تیم ما تصمیم گرفت برنامه را از تون جمع آوری کرده و برای تأیید به گوگل پلی ارسال کند. پس از اینکه گوگل پلی از امنیت اپلیکیشن مطمئن شد، آن را منتشر کرد. اکنون هر کسی می تواند تون والت گرم را در اندروید از یک منبع قابل اعتماد دانلود کند و آن را با خیال راحت آزمایش کند.
کیف پول تون کوین

وب تون والت

از وجوه خود با کیف پول قوی و غیرقابل نگهداری تون برای وب محافظت کنید. به سادگی یک کیف پول جدید ایجاد کنید یا یک کیف پول موجود را وارد کنید. سکه های تون را ذخیره کنید و تراکنش های مبتنی بر بلاک چین را به راحتی و به صورت خصوصی انجام دهید.

این مطلب را حتما بخوانید  معرفی لیست استیبل کوین ها

کیف پول تون کوین

iOS تون والت

کیف پول موبایلی مناسب برای iOS که امنیت وجوه شما را با یک رابط کاربری ساده ترکیب می کند. این برنامه یک روش ساده و روان ایجاد کیف پول تون را ارائه می دهد. علاوه بر هزینه های مربوط به خرید و فروش سکه های تون، هیچ هزینه اضافی برای این سرویس وجود ندارد. وجوه خود را با برنامه iOS غیرقانونی و با طراحی خوب محافظت کنید.

کیف پول تون کوین

گوگل کروم پلاگین

دارایی های خود را با افزونه تون والت که در گوگل کروم نصب می شود، ایمن نگه دارید. پس از یک فرآیند نصب ساده و واضح، دسترسی آسان به تون dApps داشته باشید. این افزونه مدیریت ایمن و آسان سکه های تون را با تمرکز بر حریم خصوصی و قابلیت استفاده تضمین می کند.

کیف پول تون کوین

مک او اس تون والت

با استفاده از کیف پول دسکتاپ تون برای مک او اس، ارز دیجیتال را به راحتی و ایمن مدیریت کنید. حریم خصوصی و راحتی غیرقابل انکار آن تجربه کاربری بی نظیری را ارائه می دهد. سکه های تون را ایمن ذخیره کنید و تراکنش های سریع و شفاف را با سادگی بی سابقه انجام دهید.

کیف پول تون کوین

کریپتو بوت

ربات ها برنامه های کامپیوتری خودکاری هستند که برای اجرای وظایف خاص با کمترین دخالت انسان طراحی شده اند. در دنیای تجارت ارزهای دیجیتال، ربات‌های معاملاتی کریپتو کار معامله یک یا چند ارز دیجیتال را در یک یا چند پلتفرم به‌طور خودکار از طرف مالک یا کاربر انجام می‌دهند.

کیف پول تون کوین

لینوکس تون والت

کیف پول تون سریع و ایمن سازگار با لینوکس که تراکنش های شفاف را بدون واسطه تسهیل می کند. رابط ساده نصب و راه اندازی آن را ساده می کند. ذخیره، ارسال و دریافت سکه تون در حالی که همیشه کنترل کامل کلیدها و داده های خود را دارید، در لینوکس امکان پذیر است.

کیف پول تون کوین

ویندوز تون والت

کیف پول دسکتاپ قابل اعتماد با رابط کاربری ساده و شهودی برای ویندوز، طراحی شده است. این کیف پول ضمن ارائه یک تجربه کاربری استثنایی، داده های شما را خصوصی نگه می دارد. کیف پول تون کوین ویندوز دروازه ای امن و کاربردی برای ذخیره، ارسال و دریافت سکه تون است.

کیف پول تون کوین

کیف پول تون کوین تون راکت

این کیف پول وجوه شما را به صورت متمرکز کنترل می کند. لطفاً فقط در صورتی از این کیف پول استفاده کنید، که به آن اعتماد دارید. ممکن است تمام سکه های خود را از دست بدهید. ربات برای ارسال، دریافت یا ذخیره تون، جذب کاربران برای کانال ها از طریق چک های چندگانه و به زودی تبادل، api و چک های پیشرفته تر قابل استفاده هستند.

کیف پول تون کوین

کیف پول تون کوین تیگرا

تیگرا بر اساس API تلگرام. عمل می کند. این کیف پول بر اساس تلگرام توسعه‌ یافته و شامل یک کیف پول رمزنگاری چند ارزی مبتنی بر زنجیره‌های هوشمند بایننس، تون، اتریوم، ترون و اوراسکیل است. مشخصه های بارز این کیف پول عبارت است از :

 • سرعت تراکنش
 • امنیت
 • قابلیت اطمینان
 • سادگی
 • دسترسی
 • محرمانه بودن
 • فرصت های مالی

این کیف پول چند ارزی شامل موارد زیر است:

 • کیف پول تون
 • کیف پول بایننس

کیف پول تون کوین

کیف پول تون کوین تگرو مانی بوت

اولین توکن DeFi پرداخت در بلاک چین تون که توسط تیم تگرو ایجاد شد، امکان تبادل از طریق یک پل در شبکه BSC را داشت. توکن اکوسیستم تگرو در DEX، ربات های تلگرام، سایت ها، بازار NFT استفاده می شود و همچنین در صرافی های متمرکز معامله می شود. ربات کیف پول رمزنگاری شده توسط تگرو مانی دارای مشخصات زیر است:

 • شبکه باز توسط
 • پر کردن موجودی و انتقال خودکار تون
 • ایجاد چک در بلاک چین تون برای ارسال سکه
 • امکان صدور فاکتور و پذیرش پرداخت با ارزهای دیجیتال
 • سیستم سپرده گذاری با پشتیبانی از بیت کوین و توکن
 • تاریخچه پرداخت، ادغام کامل با تجمیع کننده سیستم های پرداخت
 • پشتیبانی چند زبانه، انگلیسی و روسی و کار آفلاین و محرمانه از طریق تلگرام.

کیف پول تون کوین

کریپتو چیل دات می

CryptoChill.me یک کیف پول رمزنگاری چند ارزی است که با پشتیبانی از بیت کوین (BTC)، لایت کوین (LTC)، تون کوین (TONCOIN)، زی کش (ZEC)، دوج کوین (DOGE)، دش (DASH) بین کاربران زیادی محبوب شده است. این کیف پول امکان خرید ارزهای دیجیتال از کارت بدون تایید را برای ارزهای کیو وی، آدوکش ، پاییر، یومانی فراهم می‌کند.

کیف پول تون کوین

کیف پول تون کوین تون پی

تون پی یک کیف پول تون سریع، راحت و ایمن است که در تلگرام شما کار می کند. شما می توانید از آن برای ذخیره سکه های تون و انتقال سریع در شبکه تون استفاده کنید. برنامه استیکینگ و ارجاع به زودی برای این کیف پول طراحی خواهد شد.

کیف پول تون پی

کیف پول تون کوین سیمپل هولد

این کیف پول یک کیف پول سبک است که توسط تیم سیمپل سواپ با تمرکز اصلی بر ایمنی و قابلیت استفاده ایجاد شده است. کیف پول سیمپل هولد از اتریوم، بیت کوین، تون کوین و بسیاری دیگر از ارزهای دیجیتال دیگر پشتیبانی می کند. این کیف پول بدون ثبت نام است و نیازی به ارائه اطلاعات خصوصی نیست، مشتریان این کیف پول کنترل کامل بر پس انداز خود را دارند. علاوه بر این، همیشه می توانید با وارد کردن کلیدهای خصوصی، از هر کیف پول دیگری به سیمپل هولد بروید. این کیف پول دارای ویژگی های زیادی است، اما ۳ ویژگی اصلی عبارتند از:

 • امنیت و حریم خصوصی فوق العاده
 • پشتیبانی از NFT و SFT در ۴ بلاک چین از جمله اتریوم، زنجیره هوشمند بایننس، پلی کان و سولانا
 • استفاده بسیار آسان و دارای رابط کاربری مناسب است، حتی یک کودک می تواند کیف پول خود را مدیریت کند.

کیف پول تون کوین

دولپ منت والت

کیف پول دولپ منت برای بلاک چین تون ساخته شده است. برای شروع آسان این کیف پول DApps آن برای تون بهینه شده است.

کیف پول دولپ منت

کیف پول تون کوین تل پی

تل پی یا TelePay یک دروازه پرداخت مبتنی بر تون است که اولین نمونه در نوع خود در اکوسیستم است. با این کیف پول حساب‌های تجاری ایجاد کنید، کلیدهای API را دریافت کنید و پرداخت‌های خود را خودکار کنید. دارای داشبورد وب، ادغام تلگرام و موارد دیگر برای توسعه تجارت با استفاده از تون کوین به عنوان دارایی اصلی است.

کیف پول تون کوین

کیف پول تون کوین اسکیل تون

اسکیل تون اولین کیف پول با پشتیبانی جتون است. با این کیف پول می توانید:

 • شماره جتون های خود را ببینید
 • هر قرارداد جتون را برای کار بیشتر با آن وارد کنید
 • تاریخچه تراکنش های هر کیف پول را ببینید

همچنین، یک نسخه از این کیف پول برای توسعه دهندگان وجود دارد که در تست نت کار می کند.

کیف پول اسکیل تون

تون هولد والت

شما می توانید تون هولد را توسط تگرو کنترل کنید و تون کوین های خود را در آن ذخیره کنید و در امان نگاه دارید. همچنین می توانید سکه های خود را دریافت کنید و از آن استفاده کنید. تون والت که از دستاوردهای تگرو تیم است به عنوان یک پیشنهاد خوب برای تون کوین، ارائه دهنده سودمندی بدون خطر و کار مفید است. این کیف پول یک کیف پول ارز دیجیتال غیرقانونی است. شما می توانید با استفاده از نسخه وب و در آینده، پلاگین مرورگر تون هولد والت https://tonhold.com، با سرعت و ایمن و در شبکه تون ارزهای خود را ارسال، دریافت و ذخیره کنید.

تون والت  توسط تگرو تیم به عنوان یکی از بهترین برنامه های کاربردی برای ارز دیجیتال تون کوین در حال توسعه است و تجربه ای مطمئن و قابل اعتماد را برای کاربران فراهم می کند.

کیف پول تون کوین

کیف پول تون کوین جاستون

کیف پول جاستون، اولین و مهمترین محصول در اکوسیستم ما در شبکه باز تون است. از طریق جاستون می توانید تعداد نامحدودی کیف پول را در یک برنامه اضافه یا ایجاد کنید. برنامه مستقیماً به شبکه تون متصل است، بنابراین شما همیشه به توکن های خود دسترسی دارید، حتی اگر کسی سعی کند به سرورهای جانبی تون حمله کند.

کیف پول تون جاستون

 

جمع بندی

تمامی کیف پول های تون کوین ساده، هوشمند و شهودی هستند. این کیف پول ها دارای رابط کاربری دوستانه بدون زنگ ها و سوت های اضافی می باشند. روش ایجاد کیف پول واضح و سریع است. سناریوی استفاده از کیف پول های تون مشتری محور بوده و شما می توانید آن ها را نصب، پیکربندی کرده و سپس با شارژ موجودی، اشتراک گذاری آدرس کیف پول، ارسال یا دریافت تون کوین از کیف پول خود استفاده کنید.