ارز بیت تورنت یکی از محبوب ترین ارزهای دیجیتال موجود است. برای اکثر مردم این ارز دیجیتال به بزرگترین بحث برای گفتگو در بستر بلاکچین تبدیل شده است.

مبانی اساسی در ارتباط با بیت تورنت :

بیت تورنت به عنوان یک پروتکل ارتباطی محبوب معرفی شده که برای به اشتراک گذاری غیر متمرکز فایل های نظیر به نظیر ساخته شده است. این پروتکل در بیش از ۱۶۰ کشور جهان استفاده می شود و بیش از ۱۰ هزار کاربر دارد.

ارز بیت تورنت با TRON که یک بستر توسعه یافته برای ایجاد پایه و اساس برای برنامه های غیرمتمرکز است، مشارکت استراتژیک دارد. توکن های این ارز دیجیتال مانند توکن TRC-10 شما عمل می کنند، که اساساً یک استاندارد مبتنی بر TRON است که به کاربران اجازه می دهد خدمات خود را در ازای توکن های BTT ارائه دهند.

BTT به منظور بهبود پروتکل بیت تورنت در سال ۲۰۰۱ ایجاد شد و بعدا توسط بنیاد Tron در سال ۲۰۱۸ خریداری شد. یکی از مهمترین ویژگی هایی که هنوز معرفی نشده سرعت بیت تورنت است که برای استفاده از مشوق های مالی در شبکه های این ارز دیجیتال طراحی شده است. همچنین قادر به پرداخت با استفاده از BTT خواهند بود که باعث افزایش سرعت روند بارگیری می شود.

پروتکل بیت تورنت به منظور امکان توزیع همزمان و قابل اعتماد فایلهای بزرگ به چندین کلاینت، به نقطه پایانی نرم افزار مشتری امکان همکاری می دهد. BTT اساساً واحدی است که برای انتقال معاملات خدمات بیت تورنت در اکوسیستم بیت تورنت استفاده خواهد شد.

سرعت معاملات ارز بیت تورنت

مزایای ارز بیت تورنت چیست؟

با کمک سکه های بیت تورنت، بارگیری ها و انتقال بین شبکه های آن سریع تر انجام خواهد شد و این ارز توسط زنجیره بلوک TRON پشتیبانی می شود، که دارای ویژگی سازگاری با TRC-10 است. این شبکه بلاک چین بزرگترین شبکه غیرمتمرکز P2P در جهان است. هدف این پلتفرم این است که اشتراک محتوای خود را رمزگذاری کند.

بیت تورنت به عنوان یک سرویس غیرمتمرکز تحویل محتوا عمل می کند که به متقاضیان خدمات این امکان را می دهد تا پیشنهادات خود را تبلیغ کنند و برای پهنای باند بیت تورنت را پرداخت کنند تا محتوای خاصی دریافت کنند.

این سرویس همچنین به عنوان یک سرویس ذخیره سازی عمل می کند تا درخواست کنندگان خدمات را به مرور زمان قادر به پرداخت هزینه ذخیره سازی کند. همچنین به آنها این امکان را می دهد در ازای دریافت هزینه، داده های ذخیره شده را از ارائه دهندگان خدمات بارگیری کنند. علاوهه بر این به عنوان یک سرویس غیرمتمرکز عمل می کند و متقاضیان خدمات را قادر می سازد که برای بازیابی محتوا توسط URL به یک ارائه دهنده خدمات ارز پرداخت کنند.

چگونه ارز بیت تورنت را خریداری و ذخیره کنیم؟

نحوه خرید؟

  • ارز بیت تورنت یکی از محبوب ترین ارزهای دیجیتال موجود است. این علاقه جهانیان را به خود جلب کرده است. به همین دلیل، شما می توانید این ارز را در هر صرافی پیدا کنید.
  • از آنجا که بیت تورنت یک ارز دیجیتال محبوب است، در همه صرافی های ارز دیجیتال برتر موجود است. به راحتی می توانید BTT را از Binance خریداری کنید.
  • همچنین معامله این ارز در صرافی های دیگری مانند UPbit ، OKEx ، KuCoin و Gate.io امکان پذیر است.

چگونه ذخیره کنیم؟

  • از آنجا که این ارز یکی از محبوب ترین سکه های دیجیتالی است، تقریباً در هر کیف پول قابل ذخیره سازی است.
  • همچنین کیف پول Tron به طور اختصاصی از ارز بیت تورنت پشتیبانی می کند.
  • کیف پول ارز دیجیتال یکپارچه بین همه کاربران توزیع می شود و در مقیاس وسیع در دسترس تعداد زیادی از کاربران قرار می گیرد و فقط به علاقه مندان ارزهای دیجیتال پایه محدود نمی شود.
این مطلب را حتما بخوانید  معرفی لیست استیبل کوین ها

آینده بیت تورنت چیست؟

قیمت ارز بیت تورنت در سال ۲۰۱۸ روند صعودی را طی کرد و از آن زمان تاکنون همان ارزش را حفظ کرده است. عوامل مختلفی وجود دارد که احتمالاً در موقعیت ارز دیجیتال تأثیر می گذارد. به عنوان مثال این ارز محبوبیت بسیار زیادی پس از پشایبانی توسط صرافی بایننس پیدا کرد. در حال حاضر بیت تورنت توسط بسیاری از صرافی های بزرگ پذیرفته شده است. انتظار می رود که در آینده توسط صرافی های شناخته شده تری پذیرفته شود و این امر باعث افزایش ارزش آن می شود.

همچنین دسترسی به این ارز دیجیتال آسان و اتخاذ آن برای همه مردم آسان تر خواهد بود. از طرفی تعداد زیادی سکه بیت تورنت وجود دارد که این مقدار حدود ۹۹۰،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰ BTT است. این ارزها توسط صرافی های مختلف و به نسبت های مختلف توزیع می شوند. صرافی های توزیع BTT شامل Binance و TRON Foundation هستند. غیر از این ، بیت تورنت ها از طریق فروش عمومی و خصوصی نیز معامله می شوند.

تفاوت ارز بیت تورنت با سایر ارزها

تفاوت ارز بیت تورنت با ارزهای دیجیتال پایه چیست؟

همانطور که قبل از این اشاره کردیم ارز بیت تورنت در شبکه TRON اجرا می شود. این شبکه به کاربران اجازه می دهد تا از این ارز برای پرداخت و بارگیری سریع تورنت استفاده کنند. کاربرانی که مایل به صرف هزینه برای سرعت بارگیری سریع تورنت هستند، به کاربرانی که پرونده داده های خود را با ارزهای بیت تورنت در اینترنت به اشتراک می گذارند، پاداش می دهند.

این روش تشویقی به دنبال بهبود سرعت، کیفیت و محتوای بازار ارز بیت تورنت است. علاوه بر این بیت تورنت مزایای زیادی برای کاربران نیز دارد. برنامه های BTT توسط میلیون ها کاربر فعال بیت تورنت روزانه پشتیبانی می شوند. با این کار خطرات تقلب کاهش می یابد. همچنین برای شرکت در معاملات بیت تورنت، کاربر ملزم به افشای کامل مشخصات خود است.

آیا باید در بیت تورنت سرمایه گذاری کنید؟

در مورد ارز بیت تورنت هیاهوی زیادی وجود دارد. جاستین سان در تلاش است تا بازار این ارز را بدست آورد تا بتواند هجوم عظیمی از سرمایه گذاران را به سمت خود بکشاند. علاوه بر این این ارز پشتیبانی خرید بزرگی دارد و همچنین برای کاهش ۲۰ درصدی قیمت در حدود ۱۹۰۰ BTC طول می کشد.

در نهایت بیت تورنت به عنوان یک ارز دیجیتال بزرگ در بازار در نظر گرفته شده است و حداقل ۲۲٪ از ترافیک اینترنت در جهان را شامل می شود. همچنین توسط بزرگترین ارز دیجیتال و شبکه پشتیبانی می شود. مقدار زیادی بیت تورنت وجود دارد که به نسبت های مختلف توسط صرافی های مختلف توزیع می شود. ویژگی برتر این ارز این است که این ارز از طریق فروش عمومی و خصوصی و به سرعت مبادله می شود.