دراگون مارت دبی بستری مناسب برای خرید افرادی است که به دنبال بهترین قیمت ها هستند. این مجموعه را می توان جایی برای خرید هر چیزی در نظر گرفت. در این مرکز خرید مردم می توانند هر محصولی را با نرخ های خرده فروشی و عمده فروشی خریداری کنند. دراگون مارت تجربه بهترین خرید را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. همچنین این مجموعه به شهر چین نیز مشهور شده است، زیرا بزرگترین قطب تجاری محصولات چینی است و یکی از بسترهای منحصر به فرد برای فروشنده های کالاهای چین در امارات متحده عربی است.

دراگون مارت دبی یک مکان جدید متفاوت و منحصر به فرد است که امکانات خرید، سرگرمی و غذا خوردن عالی را به شما ارائه می دهد. این مجموعه با مغازه های متعدد، نزدیک به ۱۰۰۰ رستوران و فروشگاه های تفریحی، یک هایپرمارکت غول پیکر، مجتمع سینمایی Novo Cinema و منطقه ای بزرگ برای پارک ماشین که ۴۵۰۰ اتومبیل در آن قرار دارد، برای عاشقان خرید یک مکان رویایی است.

دراگون مارت دبی

جاذبه محبوب دراگون مارت :

یکی از جاذبه های بزرگ این مرکز خرید دراگون درایو است، که یک بلوار درختکاری شده با چشم انداز چشمگیری از آب و تعدادی رستوران، کافه ها و جاذبه های جدید به یک مکان شگفت انگیز در دراگون مارت دبی تبدیل شده است تا با خانواده و دوستان خود اوقات خوشی را سپری کنید.

مرکز خرید دراگون مارت یکی از بزرگترین قطب های صنعت شرق، فرهنگ و تجارت در شهرهای توسعه یافته در سراسر جهان است. این مرکز خرید مغازه های فرهنگی و سنتی دارد و تنوع فروشندگان خیابانی در آن زیاد است.  دراگون مارت برای عرضه محصولات از چین، خاورمیانه و همچنین بازارهای شمال آفریقا ورودی دارد و تجار و تولید کنندگان چینی بستری را برای رفع نیازهای این بازار بزرگ ارائه می دهند. این مجموعه در ۷ دسامبر ۲۰۰۴ معرفی شد. دراگون مارت دبی بزرگترین مرکز تجاری محصولات چین در خارج از سرزمین اصلی چین است.

دراگون مارت دبی

مساحت دراگون مارت دبی :

این مرکز خرید ۱٫۲ کیلومتر طول دارد ، ۱۵۰،۰۰۰ متر مربع مجتمع مختص معازه هایی است که به شکل اژدها است و به هفت منطقه مختلف با بیش از ۳۵۰۰ فروشگاه تقسیم شده است که محصولات متنوعی مانند مصالح ساختمانی، انواع ماشین آلات، تجهیزات اداری و وسایل دکوراسیون منزل را ارائه می دهند. مبلمان و پرده، وسایل الکترونیکی و تجهیزات اداری و تجهیزات ارتباطی و صوتی ثابت، لامپ های روشنایی، وسایل خانه، مصالح ساختمانی، مبلمان، اسباب بازی، ماشین آلات، پوشاک، منسوجات، کفش و کالاهای عمومی در دراگون مارت دبی به فروش می رسد.

این مطلب را حتما بخوانید  0 تا 100 معرفی دبی

دراگون مارت دبی

طیف گسترده ای از امکانات در دراگون مارت دبی :

در صورتی که دوست ندارید پیاده روی کنند، مرکز خرید خدمات بسیار خوبی را به مشتریان ارائه می دهد، آنها یک ماشین گلف شش نفره به شما اجاره می دهند تا از یک طرف مرکز به سر دیگر آن بروید و قیمت خیلی کمی بپردازید. این روش، راهی آسان برای خرید کردن افرادی است که قصد خرید کالاهای بزرگ را دارند.

طیف گسترده ای از انواع مد در دراگون مارت دبی

همانطور که در بالا توضیح داده شد، مرکز خرید دراگون مارت دبی به هفت منطقه با بیش از ۲۵۰۰ جای پارک تقسیم شده است، که امکانات با کیفیتی را برای بازدیدکنندگان و تجار ارائه می دهد و همین امکانات آن را به بزرگترین مرکز تجاری چین در منطقه MENA (خاورمیانه و شمال آفریقا) تبدیل کرده است.

دراگون مارت در جاده العویر به سمت حتا واقع شده است، درست کنار جاده شیخ محمد بن زاید، تقاطع ۵ می توانید آن را ببینید. این مجتمع در کنار شهر بین المللی واقع شده است و تنها ۲۰ دقیقه با فرودگاه بین المللی دبی و ۴۰ دقیقه با بندر جبل علی فاصله دارد. مردم محلی و مشتریان خارجی اغلب هر روز جمعه و شنبه از دراگون مارت دیدن می کنند، بیشتر مشتریان کشورهای همسایه مانند عربستان سعودی، عمان، بحرین و قطر دوست دارند از اینجا دیدن و خرید کنند.

چند پیشنهاد برای بازدیدکنندگان جدید:

دراگون مارت دبی

برای پیاده روی طولانی با کفش های راحت آماده باشید، همانطور که قبلاً اشاره کردیم طول دراگون مارت حدود ۱٫۲ کیلومتر است، بنابراین در نظر داشته باشید که کفش های نرم و راحت بپوشید.

اگر به اطلاعات یا راهنمایی نیاز دارید می توانید آن را از میز اطلاعات دریافت کنید و همچنین بهتر است از مورد انتخابی خود عکس بگیرید تا در صورت احساس مانع زبانی به دلیل وجود زبان چینی، آن را به کارمند فروشگاه نشان دهید.

آگاهی از این واقعیت که سیستم باربری وجود دارد، اجباری است بنابراین از چانه زدن خجالت نکشید تا بتوانید هر چیزی را با نرخ رضایت بخش خریداری کنید.

فراموش نکنید که تا آنجا که ممکن است زودتر بروید، زیرا مجموعه دراگون مارت دبی ساعت ۳ بعدازظهر باز می شود، بنابراین توصیه می شود زودتر به آنجا بروید، زیرا  راحتتر می توانید بازدید کنید و راحت خرید کنید. (مخصوصاً آخر هفته ها مکان بسیار شلوغی است)

اگر می خواهید برندهای لباس و کفش را دیدن کنید اوتلت مال دبی و اوت لت ویلیج را به شما پیشنهاد می کنم.