چه کسی دوست ندارد تمام روز بوی خوبی داشته باشد؟ استفاده از عطر مورد علاقه شما مطمئنا می تواند کمک زیادی در این راستا به شما بکند، اما ممکن است متوجه شده باشید که بسیاری از عطرها تا ظهر بوی خود را از دست می دهند و احتمالاً به این دلیل است که شما عطر خود را به درستی استفاده نمی کنید. اکثر مردم نمی دانند بهترین روش برای استفاده از عطر چیست و چگونه ماندگاری عطر را می توان طولانی تر کرد. البته در ادامه برای شما تعدادی ادکلن زنانه با ماندگاری بالا در برند اوریفلیم را معرفی خواهیم کرد. پس با ما همراه باشید.

ادکلن زنانه با ماندگاری بالا

قدرت عطری که خریداری می کنید تعیین کننده مدت ماندگاری آن روی پوست است. فرم های غلیظ تر، مانند عطر خالص، دارای هزینه بالایی هستند، در حالی که نسخه های غلیظ تر از همان رایحه، مانند ادو تویلت، قیمت کمتری خواهند داشت.

با این حال، می توانید عطرهایی را نیز خریداری کنید که ماندگاری بیشتری داشته باشند. عطرهایی با نت های پایه برجسته تر ماندگاری بیشتری نسبت به عطرهایی با نت های بالایی دارند. نت های پایه معمولاً شامل طعم های چوبی یا بالزامیک و همچنین طعم هایی با رایحه تند تر هستند. اگر عطر شما حاوی رایحه های شرقی مانند نعناع هندی و عنبر باشد، احتمالا ماندگاری بیشتری خواهد داشت.

عطرهایی با نت های پایه روشن تر، فرارتر هستند. هرچه عطر شما فرارتر باشد، احتمالاً زودتر بوی آن از بین می رود. این ادعا شامل رایحه های مرکبات، گل و سبز است. در ادامه با ما همراه باشید و عطرهای ماندگار زنانه برند اوریفلیم را بشناسید:

جوردانی گلد اسنزا با ماندگاری بالا

این ادکلن از برند اوریفلیم عطری است گلدار برای زنان. جوردانی گلد اسنزا در سال ۲۰۱۵ ساخته شد. این ادکلن زنانه با ماندگاری بالا توسط دافن بوگی و فابریکا پلگرین ساخته شد. نت بالایی این ادکلن ترنج است و نت های میانی شکوفه پرتقال و گل های سفید هستند و نت پایه نت های چوبی است.

ادکلن زنانه با ماندگاری بالا

مگنتیستا از ادکلن زنانه با ماندگاری بالا

عطر اوریفلیم مگنتیستا با رایحه گلی وودی مشک مخصوص بانوان طراحی شده است است. این ادکلن زنانه در سال ۲۰۱۹ معرفی شد. مگنتیستا توسط امیل بویر کاپرمن و عالینور ماسنت ایجاد شد. نت های ابتدایی این ادکلن شامل توت سیاه، فلفل صورتی و نرولی است. نت های میانی گل شور، یاس و شکوفه هلو هستند و نت های پایه از وانیل، چوب صندل و مشک است.

ادکلن زنانه با ماندگاری بالا

ادکلن زنانه پوسس با ماندگاری بالا

ادکلن زنانه پوسس اوریفلیم یک رایحه گلی شایپر دارد و در سال ۲۰۱۴ راه اندازی شد. پوسس توسط دافنه بوگی و دورا پاگریچه معرفی شد. نت های اولیه این ادکلن آناناس، گریپ فروت و فریزیا هستند و نت میانی یلانگ ، شکوفه پرتقال و تمشک است. در نت های پایه وانیل ماداگاسکار، نعناع هندی و چوب صندل به مشام می رسد.

ادکلن زنانه با ماندگاری بالا

ادکلن سیگنچر زنانه

نت های درخشان و رنگارنگ گریپ فروت صورتی و ریواس با فلفل صورتی گازدار ترکیب می شوند تا عطر را با اسپریتزی درخشان تولید کنند. همانطور که نت قلب بوی گل شکوفه می دهد، یک دسته گل زنانه که در اطراف فلور د لاواند ساخته شده است، با گل مریم، فریزیا و گل انگور، حس پودری نرمی را به ارمغان می آورد. و در نهایت نت‌ های چوبی گرم و خامه‌ ای از دانه تونکا، چوب صندل و عنبر اثری آرامبخش و ظریف بر جای می‌گذارند، که باقی می‌ ماند.

ادکلن زنانه با ماندگاری بالا

سوفور با ماندگاری بالا

عطر ادکلن سوفور از برند اوریفلیم عطری است کهربا با رایحه ای زنانه که در سال ۲۰۱۵ عرضه شد. رایحه سازنده این عطر وینسنت شالر است. نت های ابتدایی این ادکلن شامل توت سیاه، فلفل صورتی و ترنج بوده و نت میانی آلو میرابل، گل زنجبیل و شکوفه سیب است. نت های پایه این ادکلن شیرین بیان سیاه، شیرین بیان، وانیل و چوب صندل را به مشام می رساند.

ادکلن زنانه با ماندگاری بالا

ادکلن زنانه وولار با ماندگاری بالا

عطر جدید لطیف و احساسی وولار اوریفلیم ترکیبی بی انتها از برگ‌ های بنفشه، گلابی آبدار و گالبانوم را معرفی می‌ کند و نت قلب گلی از گل صد تومانی ملایم، گاردنیا و گلبرگ‌ های رز را به مشام می رساند. نت پایه ترکیب، سایه های شیرین و لذیذ پرالین ترکیب شده با چرم و سدر را اضافه می کند تا جذابیت بی نظیری را به دسته گل ارائه کند. این عطر برای برجسته کردن عشق و زیبایی ایجاد شده است. نماد جهانی عشق و زیبایی، نمادی جاودانه گل رز برای شکل دادن به ظرف شیشه ای آن انتخاب شده است.

این مطلب را حتما بخوانید  معرفی ادکلن لالیک پرفیوم

ادکلن زنانه با ماندگاری بالا

ادکلن زنانه اینفینیتا

عطر اینفینیتا اوریفلیم دارای یک رایحه گلی زنانه است. این ادکلن یک عطر جدید است و در سال ۲۰۲۰ عرضه شد. نت‌ های ابتدایی این ادکلن زنانه با ماندگاری بالا پرتقال ماندارین، کامکوات و فلفل صورتی هستند. نت میانی یاسمین این ادکلن است و نت های پایه آن عبارتند از :

  • وانیل
  • چوب کشمیر
  • عنبر

ادکلن زنانه با ماندگاری بالا

امبر الکسیر با ماندگاری بالا

امبر الکسیر عطری است توسط برند اوریفلیم که در سال ۲۰۰۹ معرفی شد. این عطر به کهربا اختصاص دارد و با جزئیات طلایی روی ظرف آن تزئین شده است و در عین حال شکوه و رایحه و طراحی نسخه را تجلیل می کند. اکسیر کهربا حاوی اسانس های ماندارین، انگور قرمز و توت سیاه است. نت قلب حاوی گل صد تومانی و هلیوتروپ شیرین شده با طعم بادام است، در حالی که نت های پایه شامل کهربا، مشک و چوب صندل است.

ادکلن زنانه با ماندگاری بالا

ادکلن لاوپوشن میدنایت

عطر لاو پوشن میدنایت ویش اوریفلیم، عطری است کهربا وانیلی که برای زنان جذاب مناسب است. این ادکلن یک عطر جدید است که در سال ۲۰۲۰ عرضه شد. نت ابتدایی این ادکلن گیلاس ماراسچینو بوده و نت میانی قهوه است. نت های پایه مشک و نت های چوبی هستند.

ادکلن زنانه با ماندگاری بالا

ادکلن زنانه لاوپوشن با ماندگاری بالا

عطر ادکلن لاو پوشن اوریفلیم، عطری است کهربایی و تند که برای زنان مناسب است. لاوپوشن در سال ۲۰۱۱ عرضه شد. سازنده این عطر جین جاکوس است. نت های ابتدایی از رام و زنجبیل هستند و رایحه میانی کاکائو، وانیل، قهوه، نارنگی و زنبق است. نت های پایه شکلات، دانه تونکا و چوب صندل به مشام می رساند.

ادکلن زنانه با ماندگاری بالا

ادکلن میس جوردانی

این ادکلن از عطرهای جدید اوریفلیم است که متعلق به یکی از قدیمی ترین خطوط عطر این برند یعنی خط شکیل جوردانی است. این عطر که به عنوان عطری پر زرق و برق، شیک و فوق العاده زنانه معرفی شده است و شور و هیجان و پیچیدگی ظریف سبک زندگی ایتالیایی را در بر می گیرد. این ترکیب گلی و میوه ای توسط لوکاس سیوزاک ساخته شده است. رد بوی این ادکلن با نت های ترنج کالابریایی، گریپ فروت سفید، پیچک سبز و سوربت انبه آغاز می شود. نت میانی آن دارای فلفل قرمز کمیاب پوندیچری، گل نرولی آفتابی از میلان، گل صد تومانی سفید و فریزیا است. و نت های پایه از چوب های غنی مانند نعناع هندی و چوب صندل، وانیل و مشک تمشک میوه ای ساخته شده است.

ادکلن زنانه با ماندگاری بالا

ادکلن جوردانی گلد اورجینال

ادکلن جوردانی گلد که همیشه مورد علاقه و مشهور است، وارد عصر زیبای جدیدی می شود. این ادو پرفیوم نمادین با همان رایحه همیشگی، با قلب غنی از شکوفه های پرتقال که در طول روز تابیده می شود، شور و نشاط زنانه طلایی جوردانی را به تصویر می کشد. بطری با دقت ساخته شده و با جزئیات طلایی جذاب و منبت کاری دقیق که هاله ای از تجمل و کیفیت را تداعی می کند، همین کار را می کند. یک ادکلن چوبی گل سفید عالی برای خانم هایی که عاشقانه زندگی می کنند.

ادکلن زنانه با ماندگاری بالا

ادکلن زنانه اکلت فم با ماندگاری بالا

عطر ادکلن اکلت فم از برند اوریفلیم یک عطر گلی و میوه ای و زنانه است. این ادکلن زنانه با ماندگاری بالا در سال ۲۰۱۵ عرضه شد. رایحه اصلی این عطر از ناتالیه لورسون  است. نت های اولیه هلو، ترنج و انگور فرنگی قرمز هستند و نت‌ های میانی فریزیا، نت‌ های گیاهی و رز را به مشام می رساند. نت های پایه مشک و نت های چوبی هستند.

ادکلن زنانه با ماندگاری بالا

 

 

ادکلن پوسس د سکرت

این عطر زنانه جسورانه و قدرتمند با نت های بالایی آبکی و آبدار ترنج، یاس آب تصفیه شده و انگور فرنگی شیرین ترد آغاز می شود. نت قلب از اسمانتوس جذاب با آکورد سیب طلایی و متشکل از نت های سیب و لمس ارکیده پرده برداری می کند. مسیر فراموش نشدنی از نت های ارزشمند چوب صندل و وانیل ساخته شده است که با امضای پیچیده گل هلیوتروپ تقویت شده است.

ادکلن زنانه با ماندگاری بالا

ادکلن زنانه دیواین اکسکلاسیو

دیواین اکسکلوزیو اوریفلیم یک عطر میوه ای شایپری است که زنانه می باشد. این یک عطر جدید است. در دیواین اکسکلاسیو سال ۲۰۲۱ به بازار عرضه شد. نت های ابتدایی عبارتند از توت فرنگی وحشی، ماندارین سیسیلی و ترنج و نت میانی گل صد تومانی و یاس می باشد. نت های پایه این ادکلن وانیل و پاتچولی هستند.

ادکلن زنانه با ماندگاری بالا

اگر شما هم تجربه استفاده از ادکلنی زنانه با بوی ماندگار دارید و یا از عطرهای اوریفلیم استفاده کردید، می توانید در قسمت نظرات و پیشنهادات به ما معرفی کنید.