امروزه با وضعیت اقتصادی پیش آمده، اکثر جوانان نیاز به پیدا کردن شغل های پر درآمد بدون سرمایه دارند. دلیل این خواسته ان ها این است که زمان زیادی را صرف گذراندن مقاطع تحصیلی دانشگاهی و گرفتن مدرک لیسانس، فوق لیسانس یا حتی بالاتر از آن کرده اند، و از جست و جو برای کار مناسب و مرتبط با رشته ای که تحصیل کرده اند، نا امید شده و تصمیم دارند که به عنوان یک کارآفرین بدون سرمایه شغل پر درآمدی را دنبال کنند. در ادامه با ما همراه باشید تا برخی از این شغل ها را به شما معرفی کنیم تا با کمک آن ها بتوانید درآمد کافی برای هزینه های خود داشته باشید.

شغل های پر درآمد بدون سرمایه در ایران

شما می توانید در ایران برای ایجاد یک شغل با سرمایه بالا هر یک از پیشنهادات زیر را دنبال کنید.

کار کردن در سیستم های همکاری در فروش

شما می توانید بدون اینکه یک ریال سرمایه گذاری کنید، با عضو شدن و مشارکت در سیستم های فروش و همکاری با آن ها درآمد خوبی داشته باشید. برای شروع باید در اینترنت به دنبال چنین سایت هایی بگردید، زیرا تعداد چنین سایت هایی بسیار زیاد هستند. پس از آن فرم مخصوص مشخصات را در آن سایت کامل کرده و شماره حساب بانکی خود را نیز وارد کنید. سپس محصولاتی که در سایت معرفی شده را بفروشید و درصدی را که برای شما مشخص شده است را دریافت کنید. اگر فروش شما خوب باشد پاداش های خوبی هم دریافت می کنید. شما به راحتی می توانید این محصولات را اینترنتی بفروشید. اگر خودتان سایت یا صفحه اینستاگرامی برای این کار ندارید، می توانید از سایت دیوار کمک بگیرید.

 تایپ کردن از شغل های پر درآمد بدون سرمایه

برای اینکه بتوانید یک تایپیست خوب باشید، کافی است به عنوان یک جوان امروزی کمی با ورد کار کرده باشید. این کار باعث می شود شما بدون داشتن سرمایه بتوانید با تایپ کردن به اندازه کافی پول به دست بیاورید. برای شروع می توانید به کافی نت ها و مراکز خدماتی در مورد شغلتان بگویید تا اگر موردی به آن ها مراجعه کرد، با شما تماس بگیرند. برای راحتی کار خود نیز می توانید در وبسایت های دورکاری نیز عضو شده و با مشتری ها ارتباط برقرار کنید.

شغل های پر درآمد بدون سرمایه در تلگرام و اینستاگرام

اکثر جوانان امروزه در اینستاگرام و تلگرام وقت زیادی را سپری می کنند و خود را مشغول می کنند. این کار به منظور تفریح و سرگرمی انجام می شود، اما به راحتی می توان از یک کانال تلگرام یا یک صفحه اینستاگرام یک شغل پر درآمد بدون سرمایه ساخت. برای این کار کافی است تلاش کنید یک ایده جذاب و به روز پیدا کنید و کانال و صفحه اینستاگرام خود را حول محور آن موضوع بگردانید.

برای جذب دنبال کننده باید کمی کوشش و تلاش و تبادل زدن و شات کردن و شات شدن را امتحان کنید، تا بعد از مدتی هزاران نفر در کانال یا صفحه شما جمع شود. پس از اینکه دنبال کننده ها را جمع کردید می توانید تبلیغات انجام داده و از تبلیغ کانال ها و پیج های دیگر پول های خوبی به دست بیاورید.

نگهداری از حیوانات خانگی و تاسیس پانسون حیوانات

این شغل برای اشخاصی مناسب است که در خانه های بزرگ زندگی می کنند و به حیوانات نیز علاقه مند هستند. در این صورت علاوه بر لذت بخشی برای شما پول بسیار خوبی هم دارد. برای این کار کافی است بخشی از خانه خود را به پانسیون تبدیل کنید و حیواناتی را که بیمار هستند و یا صاحب آن ها قصد سفر دارد را برای نگهداری در پانسیون پذیرش کنید.

از آنجایی که امروزه تعداد حیوانات خانگی زیاد شدند، شما به راحتی نگهداری از آن ها را می توانید به عنوان یکی از شغل های پر درآمد خانگی بدون سرمایه در گوشه ای از خانه خود راه اندازی کنید. برای اینکه بیشتر شناخته شوید خود را به پت شاپ ها و کیلینیک ها و یا صاحب پت ها معرفی کنید.

این مطلب را حتما بخوانید  چگونه طراح وب شویم به همراه نقشه راه

 

شغل های پر درآمد بدون سرمایه

اپیلاسیون از شغل های پر درآمد بدون سرمایه بانوان

یکی دیگر از شغل هایی که مناسب خانم ها است و می تواند برای خانم ها پول ساز باشد و به سرمایه زیادی احتیاج ندارد، اپیلاسیون است. خانم های زیادی از این طریق پول خوبی به دست می آورند. در ابتدا می توانید این کار را در بین دوستان و آشنایان خود امتحان کرده و سپس برای جذب مشتری بیشتر با یک سالن آرایش همکاری کنید. بعضی از خانم ها برای انجام این کار از یکی از اتاق های منزل خود استفاده می کنند و در سایت دیوار برای تبلیغ کار خود آگهی می زنند.

بازاریابی از شغل های بدون سرمایه و پر سود

یکی دیگر از شغل های پر درآمد بدون سرمایه شغل بازاریابی است که برای اینکه در آن موفق باشید، باید کمی استعداد فروشندگی، مقدار زیادی اعتماد به نفس داشته و بتوانید به راحتی با افرادی که نمی شناسید ارتباط برقرار کنید. شرکت های زیادی بازاریاب استخدام می کنند و همیشه برای شما چنین شغلی وجود دارد.

این یعنی شما علاوه بر حقوق ثابت و هزینه های رفت و آمد می توانید درصدی از فروش کالا را به عنوان پورسانت دریافت کنید، که هر چه فروش شما بیشتر باشد، درآمد بیشتری را دریافت می کنید. برای فروش بهتر باید برای مشتری وقت بگذارید و آن ها را متقاعد کنید که از شما خرید کنند.

فروش فایل از شغل های پر درآمد بدون سرمایه

یکی از کارهایی که می توانید به راحتی انجام دهید، تهیه محتوای آموزشی، عکس، ویدیویی و… به صورت فایل و فروش آن ها در سایت های مختلف است. برای مثال می توانید الگوهای دوخت و دوز، کاردستی و … را به صورت یک فیلم آموزش داده و در سایت ها بفروشید. برای این کار کافی است که فایل خود را تهیه کرده و در سایت های مختلف بارگذاری کنید. فضای مجازی این قابلیت را دارد که در مدت کوتاهی مشتریان شما را پیدا کند.

شغل های پر درآمد بدون سرمایه

تولید محتوا محبوب ترین شغل پر درآمد و بدون سرمایه در دنیا

یکی از شغل هایی که شما می توانید به راحتی از آن درآمد زیادی کسب کنید، شغل تولید محتوا است که به هیچ سرمایه ای احتیاج ندارد و هنوز هم بین دیگران خیلی معرفی نشده است. شما می توانید با کمک فن ترجمه و نویسندگی و صبر و حوصله به جست و جو درباره موضوع مورد نظر خود بپردازید و بدون اینکه از منزل خارج شوید یا هزینه ای کنید، درآمد خوبی کسب کنید. شما می توانید برای معرفی خود در بعضی از سایت ها کاره بسازید و خدمات محتوا نویسی خود را بفروشید.

مشاغل خدماتی خانگی پردرآمد و بدون سرمایه

این شغل برای کسانی که به آشپزی علاقه دارند، بسیار مناسب است. شما می توانید ترشی، رب، خیارشور، زیتون، پاک کردن و سرخ کردن سبزی، پاک کردن لوبیا، باقلی، سبزی خوردن و… را در منزل انجام داده و به زیبایی بسته بندی کنید و با سود بسیار بفروشید. در دنیای امروزه که زنان و مردان در کنار یکدیگر کار می کنند، وقتی باقی نمی ماند تا صرف این کارها شود و خانواده ها ترجیح می دهندف این محصولات را بخرند. شما هم می توانید آگهی خود را در سایت های مختلف بگذارید و هم می توانید به سوپرمارکت ها بفروشید.

اگر شما هم ایده ای در مورد شغل های پر درآمد بدون سرمایه در ایران دارید می توانید در بخش نظرات و پیشنهادات آن را با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید. همچنین می توانید تجربه خود را از شغل هایی که تجربه کردید برای ما بیان کنید.