عطر دبونیر اوریفلیم در سال ۲۰۲۰ توسط همین شرکت عرضه شد. دبونیر عطری چوبی و مردانه است که عطرساز آن شخصی به نام ادیلسون راتو است. وقتی بوی این عطر به مشام می رسد، می توانید نت های اولیه گریپ فروت، هل و فلفل سیاه و نت های میانی جوز هندی و سدر و در آخر نت های پایه گیاه پاتچولی، خس خس و چوب صندل را تشخیص دهید.

 • نوع رایحه : طراحی شده
 • غلظت عطر : EDT
 • در دسترس بودن عطر : در دسترس
 • جنسیت توصیه شده برای عطر : مردانه

سازنده عطر دبونیر اوریفلیم

آگاهی از افرادی که عطرهای مورد علاقه ما را خلق کرده اند، ضروری است. آن ها کسانی هستند که تقریباً هیچ اعتبار و پولی خوبی برای کار سخت و فداکاری خود دریافت نمی کنند و اگر هم پولی دریافت کنند به میزانی نیست که به این امکان را داده تا بوی شگفت انگیزی را حس کنیم. عطرسازها افرادی هستند که تا به حال تک تک عطرهای زنانه، ادکلن مردانه و رایحه های بدون جنسیت را خلق کرده اند. به همین دلیل است که ما دوست داریم نابغه هایی را که مسئول تولید هر عطر هستند، را معرفی کنیم.

چگونه می توانیم افرادی را که سازنده آثار هنری همچون آونتوس، فلاوربمب، لا ویه است بل و بسیاری دیگر را نادیده بگیریم؟ در مورد عطر دبونیر اوریفلیم نیز به همین صورت است و نمی توان هنر و زحمات ادیلسون راتو را نادیده گرفت.  ادیلسون کار خود را از ۱۸ سالگی شروع کرد و خیلی زود به یکی از عطرسازام مشهور برزیل و پس از آن دنیا شد.

عطر دبونیر اوریفلیم

درباره دبونیر بیشتر بدانید

دبونیر یک عطر از برند اوریفلیم است که در سال ۲۰۲۰ عرضه و رسماً به عنوان یک عطر مردانه معرفی شد. این عطر در دسته عطرهای طراحان قرار می گیرد. مهمتر از آن، غلظت این عطر به عنوان ائودوتویلیت تعریف شده است. در واقع این خاصیت باعث شده که عطر دبونیر اوریفلیم به حاوی ۵ الی ۱۵ درصد از محتوای روغن عصاره های عطردهنده باشد. در حال حاضر این عطر برای فروش عرضه شده و در ادامه قصد داریم در مورد نت های آن، اندازه بطری های موجود و بسیاری چیزهای دیگر بیشتر صحبت کنیم.

لیست نت های عطر دبونیر اوریفلیم

زمان آن فرا رسیده است که به دنیای روغن های معطر این عطر به طور عمیق صحبت کنیم. در این بخش لیستی از تمام نت‌ های عطری را که نشان می‌ دهد، این عطر بسیار خوشبو و منحصربفرد است را بررسی می کنیم. به راحتی می توان ادعا کرد که در این بخش دبونیر نت یابی می شود، زیرا شما با تمام نت هایی که در آن وجود دارد، آشنا می شود.

تمامی نت هایی که در ادامه معرفی می کنیم، این عطر را به یک محصول خوب تبدیل می کند. در هر یک از سه ستون نت، می‌ توانید آنچه که آن نت‌ ها به عطر ارائه می‌کنند، بخوانید. بنابراین این راهنما تا حدودی نت هایی که به این عطر هویت می بخشد، معرفی می کند. در واقع ما معتقدیم که درک اینکه هر نت چه چیزی را نشان می دهد، ضروری است.

نت های ابتدایی

 • هل
 • فلفل سیاه
 • گریپ فروت

نت های میانی

 • سوزن سرو
 • جوز هندی
این مطلب را حتما بخوانید  آموزش کاشت سیب زمینی در گلدان

نت های پایه

 • پاچولی
 • چوب صندل
 • وتیور

از عطر دبونیر اوریفلیم چه انتظاری می توانید داشته باشید

نظر مردم به خصوص در دنیای عطر بسیار مهم است. اگر عطری که می‌ خواهید باب میل شما فرموله شود، می‌ توانند به شما کمک کنند، پول خود را ذخیره کنید. اگر رایحه عطر خیلی دوام نیاورد، باعث می شود دیگر به سراغ آن نروید و از آن دوری کنید. پس از بررسی تمام این اطلاعات، مطمئناً روی بهترین عطری که انتخاب کرده اید، سرمایه گذاری خواهید کرد.

به هر حال، عطرها کالاهای نسبتاً گرانی برای سرمایه گذاری هستند و باید با دقت انتخاب شوند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که هنگام نگاه کردن به نقدها، باید بین انتقاد سازنده و انتقاد مخرب تفاوت قائل شوید. برخی از افراد ممکن است عطر را دوست نداشته باشند، چون آن عطر عملکرد خوبی ندارد و برخی دیگر ممکن است نت خاص عطر را دوست نداشته باشند. به همین دلیل ضروری است که مردم نظرات خود را در مورد یک عطر خاص با جزئیات بیشتر بیان کنند.

عطر دبونیر اوریفلیم

مردم و این رایحه

بسیار مهم است که بدانید آیا دیگران رایحه مورد علاقه شما را دوست دارند یا خیر و یا انتخاب آن عطر را بر اساس شخصیت خود انجام داده اند و یا کیفیت آن عطر را پسندیده اند. اگر افراد زیادی آن را خریداری کرده اند و یا می خواهند آن را بخرند، به این معنی است که ما در مورد عطری با بوی خوب صحبت می کنیم  که ماندگاری خوبی دارد و ارزش خریداری کردن را دارد.

اندازه بطری های موجود عطر دبونیر اوریفلیم

در این قسمت قصدا داریم اطلاعاتی را در مورد بخش بطری های موجوداین عطر خاص با شما به اشتراک بگذاریم. بسیار مهم است که ببینید برای خرید یک عطر چه مقدار می خواهید و کدام بسته برای نیازهای شما بهتر است. برای اینکه اندازه بطری عطری را که می خواهید خریداری کنیذ، زمان زیادی را باید صرف کنید، زیرا اهمیت زیادی دارد.برخی از مردم دوست دارند فقط شیشه های عطر کوچک تهیه کنند.

برخی به زیبایی شیشه های عطرهایی که می خواهند بخرند، توجه می کنند. این دسته از مردم احتمالا عطر را برای کلکسیون عطر خود خریداری می کنند. اما نگران نباشید، برندهای عطر معمولاً به فکر همه بودند و هر عطر را در اندازه های مختلف تولید می کنند. به این ترتیب، می توانید بهترین گزینه برای نیاز خود را سفارش دهید. علاوه بر این برندها از هنرمندان واقعی کمک می گیرند تا شیشه های عطر خود را طوری طراحی کنند که تا حد امکان جذاب به نظر برسند. در مورد این عطر نیز باید گفت در شیشه ای بسیار زیبا با حجم ۷۵ میلی لیتر به بازار عرضه شد.

عطر مشابه برای عطر دبونیر اوریفلیم

هیچ عطر مشابهی برای این عطر پیدا نشده است. این ادعا به این معنا است که مردم هیچ رایحه ای که آنها را به یاد این عطر بیاندازد را تا به امروز مشاهده نکرده اند. اگر عطری را می شناسید که شما را به یاد عطر دبونیر می اندازد، لطفاً نام آن را قسمت نظرات و پیشنهادات بنویسید و فعالانه به ما کمک کنید.