وقتی صحبت از مراقبت از پوست می شود، در قدیم دیده می شد که مردان سنتی آن را ساده نگه داشته بودند، اما امروزه مردان بیشتری به دنبال پوستی سالم‌ تر و جوان‌ تر هستند و به همین دلیل به دنبال یک روتین مراقبت از پوست مانند ست نوایج مردانه اوریفلیم می گردند. اگرچه تفاوت‌ های کلیدی بین پوست مردان و زنان وجود دارد و به عنوان مثال، پوست مردان ضخیم‌ تر از پوست زنان است، اما عناصر اساسی یک برنامه مراقبت از پوست، برای مردان نیز موثر باقی می‌ مانند.

نکته اول برای انتخاب یک ست مراقبت پوستی مناسب این است که همه، از جمله مردان، نوع پوست خود را شناسایی کنند:

 • پوست حساس ممکن است پس از استفاده از محصول دچار گزش یا سوزش شود
 • پوست معمولی شفاف است و حساس نیست
 • پوست خشک پوسته پوسته، خارش دار یا زبر است
 • پوست های چرب براق و چرب است
 • پوست مختلط در برخی نواحی خشک و در برخی دیگر چرب است

شناخت نوع پوست به شما کمک می کند تا یاد بگیرید که چگونه از پوست خود مراقبت کنید و محصولات مراقبت از پوست را که برای شما مناسب هستند انتخاب کنید.

ست مراقبت از پوست نوایج مردانه اوریفلیم

مجموعه مراقبت از پوست ضد پیری به طور خاص برای پوست مردان طراحی شده است تا با علائم پیری و خستگی مبارزه کند و پوستی شاداب تر، جوان تر و صاف تر را برای آن ها به ارمغان بیاورد. این مجموعه دارای سه ویژگی اساسی است که عبارتند از :

 1. کاهش چین و چروک
 2. بهبود آبرسانی و انعطاف پذیری پوست
 3. اجرای روتین کمتر از ۲ دقیقه طول می کشد.

ست نوایج مردانه اوریفلیم

عملکرد ست نوایج مردانه

ست مردانه نوایج به طور خاص برای پوست مردان طراحی شده است تا با علائم پیری و خستگی مبارزه کند. پس از استفاده از این روتین پوستی پوست پرانرژی، شاداب تر، صاف تر و جوان تر به نظر می رسد. این ست حاوی پاک کننده پاک کننده و لایه بردار، ژل دور چشم، تقویت کننده، انرژی زا و آبرسان و لوسیون ژل صورت ضد پیری می شود. ست نوایج طراحی شده که به عنوان یک روال ساده، اما قدرتمند و کمتر از ۲ دقیقه انجام می شود، هر صبح و عصر استفاده می شود.

ست مراقبت از پوست نوایج مردانه اوریفلیم هنگامی که به عنوان یک روال استفاده می شود، یک اثر ضد خستگی بالینی اثبات شده ارائه می دهد، که شامل موارد زیر است:

 • کاهش چین و چروک
 • بهبود صافی پوست
 • بهبود آبرسانی پوست
 • بهبود انعطاف پذیری پوست
 • بهبود تونیک پوست

به طور جداگانه، تحقیقاتی از مردان انجام شده که نتایج زیر را در آزمایش مصرف کننده نشان می داد:

 • ۹۴ درصد معتقدند که پاک کننده و لایه بردار این ست پوست را فوراً بدون چربی و سبوم می کند.
 • پس از مصرف ژل دور چشم، ۷۸ درصد مردان می گویند که به نظر می رسد یک شب کامل خوابیده اند.
 • ۹۴ درصد معتقدند که با استفاده تقویت کننده آبرسان این ست، پوست آرام و شاداب به نظر می رسد.
 • لوسیون ژل صورت ضد پیری قوی، به عقیده ۷۸ استفاده کنندگان، تمام علائم پیری را به وضوح کاهش می دهد.

ست نوایج مردانه اوریفلیم

فناوری ضد پیری بائوباب

دانشمندان پروتئین ورسیکان را به عنوان یک نشانگر زیستی مهم در پیری پوست مردان شناسایی کرده اند که ایجاد چین و چروک را شدت می بخشد. ماده بیواکتیو پیشرو نوایج مردانه فناوری بائوباب ضد پیری به طور خاص برای کار بر روی پوست مردان ساخته شده است و مستقیماً این مشکل را مورد هدف قرار می دهد. پوست با بهبود تونیک، انعطاف پذیری و کاهش علائم خستگی احیا می شود. این فناوری در ژل دور چشم، تقویت کننده انرژی زا و آبرسان و لوسیون ژل صورت وجود دارد.

فناوری انرژی‌ بخش با سلول‌ های بنیادی گیاهی در ست نوایج مردانه اوریفلیم

بدون انرژی، جوانی پوست مردانه زود از موعد محو می شود و عدم وجود انرژی باعث از بین رفتن درخشندگی و رنگ و ایجاد خطوط و چین و چروک می شود. برای مبارزه با این مشکل، عصاره سلول های بنیادی گیاهی قهوه بنگالنسیس در نوایج مردانه گنجانده شد. این ماده به تولید یک ماده انرژی‌ زا کمک می‌ کند که عملکرد سالم‌ تر سلول‌ های پوست را به همراه دارد و ظرفیت آنتی‌ اکسیدانی را افزایش می‌ دهد که می‌ تواند به محافظت از پوست کمک کند. این فناوری در ژل دور چشم، تقویت کننده انرژی زا و آبرسان، لوسیون و ژل صورت ضد پیری قوی نیز وجود دارد.

این مطلب را حتما بخوانید  از کجا بفهمیم بدبین هستیم

ست نوایج مردانه اوریفلیم

زغال سیاه پادشاه مواد پاک کننده

پوست مردان سبوم و چربی بیشتری تولید می کند و منافذ بزرگتری نسبت به پوست زنان دارد، بنابراین آلودگی روزانه بیشتری را جذب و در خود نگه می دارد. زغال چوب یک ماده پاک کننده عالی برای پوست های غنی از تستوسترون مردان است. ذرات زغال سنگ دارای سطح وسیعی هستند که با جذب کثیفی و چربی اضافی همراه هستند، که پوست را بدون خشک کردن بیش از حد لایه برداری می کند و در نهایت پوست تمیز، شاداب و سالم باقی می ماند. پاک کننده و لایه بردار موجود در ست نوایج مردانه اوریفلیم دارای زغال چوب طبیعی ژاپنی است. این فناوری در پاک کننده و لایه بردار این ست وجود دارد.

ست نوایج مردانه اوریفلیم حاوی کافئین

پوست چشم شکننده است، بنابراین اغلب اولین ناحیه ای است که علائم پیری و خستگی مانند کیسه ها و حلقه های تیره را آشکار می کند. کافئین به عنوان یکی از موثرترین مواد برای محصولات مراقبت از چشم مشهور است و کیسه ها و سیاهی دور چشم را کاهش می دهد. این ماده که به تقویت گردش خون معروف است، به کاهش پف کیسه های زیر چشم و رفع حلقه های تیره کمک می کند. این ماده کمک می کند چشم ها به خوبی استراحت کنند. این فناوری در ژل دور چشم نوایج مردانه موجود است.

جینکو چند اکشن

جینکو به تسکین پوست کمک می کند، اثر مرطوب کنندگی را افزایش می دهد و سنتز کلاژن را تحریک می کند. همچنین این ماده به ارائه یک اثر آنتی اکسیدانی دوگانه کمک می کند که به محافظت از پوست در برابر آسیب رادیکال های آزاد در روز کمک می کند و برای شکار و از بین بردن رادیکال های آزاد در شب نیز مورد استفاده قرار می گیرد. این فناوری در لوسیون ژل صورت ضد پیری قوی نوایج مردانه قرار دارد.

طریقه استفاده از نوایج مردانه

 • پاک کننده پاک کننده و لایه بردار: روی صورت و گردن بمالید و به آرامی با نوک انگشتان ماساژ دهید و بطور کامل با آب گرم بشویید.
 • ژل دور چشم: لوله را به آرامی فشار دهید و روی پوست تمیز تقریباً ۰٫۵ سانتی متر زیر هر چشم بچرخانید. صبح و عصر استفاده کنید. از تماس مستقیم با چشم خودداری کنید.
 • تقویت کننده آبرسان: صبح و شب روی پوست تمیز ماساژ دهید و از تماس با ناحیه دور چشم خودداری کنید.
 • لوسیون ژل صورت ضد پیری قوی: صبح و شب روی پوست تمیز ماساژ دهید و از تماس با ناحیه دور چشم خودداری کنید.

ست نوایج مردانه اوریفلیم

جمع بندی

ست نوایج مردانه اوریفلیم به طور خاص برای پوست مردان طراحی شده است تا با علائم پیری و خستگی مبارزه کند و پوست پرانرژی، شاداب تر، صاف تر و جوان تر به نظر برسد. این ست حاوی پاک کننده و لایه بردار، ژل دور چشم، تقویت کننده و انرژی زا و آبرسان و لوسیون ژل صورت ضد پیری قوی است. این ست برای استفاده به عنوان یک روال ساده، اما قدرتمند که کمتر از چند دقیقه هر صبح و عصر انجام می شود، طراحی شده است و هنگامی که به‌ عنوان روتین استفاده می‌ شود، در پوست یک اثر ضد خستگی اثبات‌ شده بالینی مشاهده می شود.

این ست دارای اثری همچون کاهش چین و چروک، بهبود صافی، بهبود در آبرسانی، بهبود انعطاف پذیری و بهبود تونیکی در پوست است. پس اگر به سلامت و زیبایی پوست خود اهمیت می دهید، همین الان شروع به استفاده از این ست مراقبت پوستی اوریفلیم کنید.