دبی یکی از جاذبه های گردشگری در خاورمیانه  است که به دلیل معماری مدرن خود از محبوبیت زیادی برخوردار شده و گردشگران زیادی را به خود جذب می کند. به همین دلیل است که در این کشور مبادلات ارز فراوانی انجام می شود. ایرانی هایی که به این کشور سفر می کنند نیز با تجارت و تبادل ارز، رابطه چشم گیری را بین این دو کشور به وجود آورده اند. صرافی های ایرانی دبی اصلی ترین نیاز گردشگران و تاجران که تبدیل پول ایران (تومان) به دبی (درهم) و بالعکس می باشد، را پاسخ گو خواهند بود. به همین دلیل شما باید صرافی را در دبی پیدا کنید که در کمترین زمان و در امنیت کامل پول های شما را با قیمت مناسب تبدیل کند، تا متضرر نشوید. پس با ما همراه باشید تا لیستی از صرافی های ایرانی موجود در دبی را در اختیار شما قرار دهیم.

صرافی های ایرانی در دبی

برای تبدیل پول ایرانی خود به درهم یا دلار می توانید از صرافی های بین المللی و اماراتی استفاده کنید، که بسیاری از ایرانی ها ترجیح می دهند، این کار را در صرافی‌های ایرانی دارای مجوز انجام دهند. به دلیل تحریم هایی که وجود دارد، برخی از صرافی های ایرانی در دبی فعالیت می کنند و به تاجران ایرانی و اماراتی خدمات ارزی ارئه می دهند.

توجه داشته باشید که در دبی مسافرانی که کارت بین المللی ندارند، باید برای پرداخت های خود از وجه نقد  به همراه داشته باشند. به همین دلیل مهم است که به یک صرافی معتبر ایرانی مراجعه کرده و خدمات مورد نظر خود را دریافت کنند.

صرافی های ایرانی دبی

صرافی آنلاین در دبی

در دنیای جدید و عصر تکنولوژی یکی از مهمترین کارهایی که باید انجام دهید، این است که کارهای خود را به صورت آنلاین انجام دهید. به همیت دلیل است که صرافی های آنلاین ایرانی در دبی به عنوان مهمترین رکن تجارت به شمار می آیند. این صرافی ها به صورت وب سایت هایی هستند که خرید فروش ارز را تحت وب انجام می دهند. در این صرافی ها می توانید آنلاین و آنی ارزهای خود را تبدیل کنید، تراکنش را بررسی کرده و با بالاترین کارایی و کمترین هزینه در بیشترین امنیت تبدیل خود را انجام دهید. در این میان به دلیل عدم مراجعه به شعب بانک زمان کمتری صرف می شود.

یکی دیگر از روش های خرید درهم نیز مراجعه به دستگاه های عابر بانک است، که شما به وسیله یک کارت عضو شتاب و با توجه به نرخ ارزی که بانک مربوطه به شما می دهد از خدمات ارزی در کمترین زمان استفاده می کنید. توجه داشته باشید که نرخ ارز بانک های عضو شتاب با نرخ صرافی عمده فروشی برای تبادلات کلان بین بانکی، برابر است.

حواله ارزی برای انتقال پول از ایران به دبی

روش دیگری برای تبدیل ارز وجود دارد و آن این است که با کمی تحقیقات نرخ ارز، هزینه انتقال و زمان پردازش را بررسی کرده و سپس مقرون به صرفه ترین روش را انتخاب می کنید. روش های انتقال پول از ایران به دبی عبارتند از :

 • طریق صرافی ها
 • حواله از طریق بانک
 • حواله درهم به صورت آنلاین

صرافی های ایرانی دبی

لیست صرافی های ایرانی دبی

اگر می خواهید به ایمن ترین و راحت ترین روش ممکن خدمات ارزی خود را انجام دهید، بهتر است به یکی از صرافی هایی که در مراکز خرید وجود دارند، مراجعه کنید. این صرافی ها در واقع جزئی از صرافی های زنجیره ای هستند و ساعت های کاری آن ها مطابق با همان مرکز خرید است. در ادامه شما را با بهترین صرافی های ایرانی دبی که دارای بهترین نرخ‌ ها و بالاترین کیفیت خدمات می باشند، آشنا خواهیم کرد:

صرافی الانصاری دبی

صرافی الانصاری یک صرافی پیشرو در منطقه است. دارای شبکه قوی از شرکای تجاری است و خدمات سریع، قابل اعتماد و مقرون به صرفه را به مشتریان ارائه می دهد. این صرافی در سال ۲۰۱۵ در لیست بهترین شرکت‌ های فوربس خاورمیانه در جهان عرب قرار گرفت و ۷۰ شعبه در دبی دارد. برخی از شعبه های این صرافی عبارتند از :

 • مرکز تجاری انصاری
 • بازار الفهیدی
 • بازار مینا
 • ایستگاه اتوبوس الغبیبه
 • مرکز شهر دیره
 • مرکز خرید در دبی مال

راه های ارتباط با این صرافی شماره تماس +۹۷۱-۴-۳۸۸-۲۲۹۸  و ایمیل info@alansari.ae می باشد.

صرافی های ایرانی بین المللی الرستمانی (ARIE) دبی

اولین شرکت ارزی در دبی است که در سال ۲۰۰۳ جایزه کیفیت دبی را دریافت کرد. خدمات آن شامل تبدیل ارز، انتقال پول و پرداخت کارت اعتباری است. صرافی بین المللی الرستمانی ۱۶ شعبه در دبی دارد. این صرافی بهترین نرخ برای دلار آمریکا و سایر ارزها را ارائه می دهد. شعبه های توصیه شده آن عبارتند از :

الرستمانی شیخ زاید جاده

دفتر مرکزی صرافی بین المللی الرستمانی است. واقع در برج های دوقلوی الرستمانی، جاده شیخ زاید، دبی، امارات است.

 • تلفن: +۹۷۱ (۴) ۳۳۲۷۴۴۴
 • ساعات کاری: شنبه تا پنجشنبه ۰۹:۰۰ الی ۲۱:۰۰; جمعه ۱۶:۰۰ الی ۲۱:۰۰

الرستمانی خیابان الفهیدی

این شعبه در نزدیکی بازار قدیمی/سوک نساجی دبی واقع شده است. واقع در بلوار رستمی، خیابان الفهیدی، بر دبی، دبی، امارات متحده عربی می باشد.

 • تلفن: +۹۷۱ (۴) ۳۵۳۰۵۰۰
 • ساعات کاری: شنبه تا پنجشنبه ۰۹:۰۰ الی ۲۱:۳۰; جمعه ۱۶:۳۰ الی ۲۱:۳۰

 الرستمانی Bur Dubai

واقع در سطح ۱، مرکز الخلیج، بر دبی، دبی، امارات متحده عربی

 • تلفن +۹۷۱ (۴) ۳۵۱۱۱۲۵
 • ساعات کاری: شنبه تا پنجشنبه ۰۹:۰۰ الی ۲۲:۰۰; جمعه ۱۷:۰۰ الی ۲۲:۰۰
این مطلب را حتما بخوانید  معرفی تفریحات ساحلی دبی

 الرستمانی دیره

واقع در امارات دبی جاده بانیاس دیره ساختمان البدر

 • تلفن: +۹۷۱ (۴) ۲۲۲۳۵۶۴
 • ساعات کاری: شنبه تا پنجشنبه ۰۹:۰۰ الی ۲۱:۰۰; جمعه ۱۶:۳۰ الی ۲۱:۰۰

الرستمانی Karama

این شعبه در مرکز الخزنه در نزدیکی پارک کرامه و بازار کرامه واقع شده است. واقع در طبقه همکف، مرکز الخزنه، خیابان کویت، کرامه، دبی، امارات متحده عربی.

 • تلفن: +۹۷۱ (۴) ۳۳۴۴۶۶۲
 • ساعات کاری: شنبه تا پنجشنبه ۹:۰۰ الی ۲۱:۳۰; جمعه ۱۶:۰۰ الی ۲۱:۳۰

صرافی های ایرانی دبی

صرافی ایرانی بختیاران دبی

از دیگر صرافی های ایرانی دبی می توان به صرافی بختیاران اشاره کرد که  تمامی خدمات ارزی شامل خرید و فروش ارزهای خارجی، انتقال پول و پرداخت قبض را به مشتریان خود ارائه می دهد و دارای مناسب ترین نرخ ارز می باشد.

صرافی نوبخت دبی

این صرافی که یک شخص حقوقی است  آماده انواع خدمات و حواله های ارزی خود را با مجوز رسمی از بانک مرکزی به مشتریان ارائه می دهد. صرافی ایرانی نوبخت دبی دارای ویژگی های بسیاری است که در ادامه به صورت اختصار لیست شده است:

 • بستر الکترونیکی و حضوری برای ارائه خدمات
 • موقعیت مکانی مناسب
 • امنیت کافی برای خرید و فروش نقدی
 • بهره مندی از بانکداری الکترونیکی ایران و امارات
 • دارای رسید حواله بانکی با نرخ های رقابتی در لحظه
 • انتقالات ارزی در داخل و خارج از کشور با دقت و سرعت بالا
 • مجوز حواله دار ارزی بانک مرکزی امارات

صرافی هادی دبی

هادی اکسپرس همیشه نیازها، انتظارات و ترجیحات مشتریان را درک می کند. این صرافی همیشه پویایی بازار در حال تغییر و تحول را زیر نظر دارد و به عنوان یک چراغ راهنما، استنتاج و انگیزه برای مشتریان با کاوش مداوم عمل می کند. هادی ایکسچنج با برنامه های رشد خود در منطقه پیش می رود و اطمینان دارد که تعهد خود به سرمایه گذاری در سیستم های جدید، تخصص حرفه ای و بهترین شیوه ها در نهایت ترجیح مشتری را تقویت و حضور خود را در بازار منطقه محکم تر می کند. فلسفه کسب‌وکار این صرافی حول تعهد به رضایت مشتری می‌چرخد.

صرافی های ایرانی دبی

صرافی دبی مهدی

یکی از صرافی های ایرانی دبی که دارای محبوبیت زیادی است، صرافی المهدی است که به صورت یک شرکت تضامنی علیرضا رضایی‌سلطان‌آبادی و شرکاء ثبت شده است. این صرافی دارای مجوز رسمی از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران است و شعبه مرکزی آن در مرکز بازار بزرگ تهران قرار دارد. این صرافی در سراسر دنیا دارای شعب معتبر می باشد و کلیه حوالجات ارزی به اقصی نقاط دنیا را -در کمترین زمان ممکن انجام می‌ دهد. شما می توانید تمام مبادلات، حوالجات و نقل و انتقالات ارزی، خرید و فروش تمامی ارزهای رایج جهان را با حداقل زمان و هزینه را بدون توجه به محدودیت های جغرافیایی، سیاسی و اقتصادی انجام دهید..

صرافی جاودانی دبی

این شرکت یکی از شرکت های صرافی آنلاین رو به رشد و قابل اعتماد در امارات است. جاودانی بیش از سه دهه است که راه حل تبادل پول و انتقال پول را به افراد و شرکت ها ارائه می دهد. هدف اصلی این صرافی دستیابی به رشد کسب‌وکار است که از طریق خدمات عالی و قیمت‌های رقابتی به انتخابی ارجح برای مشتریان ارزشمند خود تبدیل شده است.

سیستم حفاظت از دستمزد (WPS) یک سیستم انتقال الکترونیکی حقوق است که توسط بانک مرکزی امارات متحده عربی و وزارت کار راه اندازی شده است. این سیستم به هر موسسه اجازه می دهد تا حقوق کارمندان را از طریق بانک ها، صرافی ها و سایر ارائه دهندگان خدمات ثبت شده که توسط بانک مرکزی امارات متحده عربی و وزارت کار تایید و مجاز است، پرداخت کند.

صرافی پیمان در دبی

انجام کسب و کار فرآیندی پیچیده و پیچیده است که نیاز به مشارکت بالای بازرگان در هر جنبه دارد. صرافی پیمان یک صرافی ایرانی است که به بازرگانان در دبی کمک می کند. این صرافی در دبی نیز شعبه دارد و در کشورهای دیگر نیز فعالیت می کند. پیمان ایکسچنج اجراء حوالجات شما از ایران،ترکیه،دبی،لندن،پاکستان…در کمترین زمان و با کمترین هزینه انجام می دهد. برای تماس با این صرافی در واتساپ با شماره های ۰۰۹۳۷۹۷۰۸۰۸۸۱ و  ۰۰۹۸۹۳۶۷۴۴۶۶۲۷ تماس بگیرید.

نتیجه گیری

اگر قصد دارید به دبی سفر کنید، منطقی است که با واحد پول محلی امارات آشنا شوید و بدانید که چگونه می توانید آن را با رقابتی ترین نرخ ها به دست آورید. واحد پول رسمی امارات متحده عربی درهم امارات است که اغلب به عنوان پیشوند AED یا با علامت اختصاری “Dhs” نشان داده می شود که به دنبال مقدار پول عددی است. رایج ترین اسکناس های در گردش عبارتند از اسکناس های ۱۰۰ درشی، ۵۰ درهی، ۲۰ درمی، ۱۰ درهی و ۵ درهی، اگرچه سه اسکناس کمتر از دیگر اسکناس ها استفاده شده دیگر است که شامل اسکناس های ۲۰۰ درمانی، ۵۰۰ درمی و ۱۰۰۰ درهی می شود.

اگر قصد سفر با تاکسی را دارید، پول نقد همراه داشته باشید، زیرا بسیاری پول نقد را ترجیح می دهند، اگرچه برخی کارت های اعتباری را نیز می پذیرند. پارکومتر در امارات متحده عربی سکه های ۱ درهم و ۵۰ فیل را می پذیرد. در دبی ۱ ساعت پارکینگ برای شما ۲ درهم هزینه دارد و پارکینگ در روزهای جمعه و تعطیلات رسمی و بین ساعت ۱۳:۰۰ و ساعت ۴ بعد از ظهر در روز های هفته رایگان است.