یکی دیگر از رستوران هایی که در سفر به جزیره می توانید در آن غذای خود را میل کنید، رستوران نهنگ سفید کیش است که برای گردشگران جذابیت زیادی دارد. یکی از ویژگی های این رستوران که محبوبیت زیادی دارد، نمای بیرونی آن است که منحصر به فرد و متفاوت جلوه می کند و در نگاه اول نظر هر کسی به آن نگاه می کند را جلب می کند. این رستوران می تواند یکی از گزینه هایی باشد که مشکل تغذیه شما را در سفر حل می کند.

این رستوران در بین چند پیشنهاد اول برای غذاخوری است که هر کسی به کیش سفر کرده باشد، به شما معرفی می کند. در این رستوران می توانید بهترین غذاهای دریایی کیش را میل کنید و پس از یک گردش طولانی در بازارها و جاذبه های دیگر گردشگری در این رستوران کمی استراحت کنید و از طعم خوب غذاهای این رستوران لذت ببرید.

ساختمان و فضای داخلی رستوران نهنگ سفید کیش

همانطور که از اسم این رستوران می توانید متوجه شوید، این رستوران شبیه به یک نهنگ بزرگ ساخته شده است که همین شکل و ظاهر گرشگران زیادی را به سمت این رستوران روانه می کند. یکی دیگر از ویژگی های جذاب این رستوران این است که در کنار ساحل خلیج زیبای فارس ساخته شده است و شما می توانید در هنگام غذا خوردن از منظره دریا لذت ببرید. این نمای شگفت انگیز در ساحل دریا جلب توجه می کند و منظره ای زیبا برای عکاسی را فراهم می کند.

رستوران نهنگ سفید کیش

رستوران نهنگ سفید کیش که دارای ساختمانی زیبا است، به گونه ای طراحی شده است که دو طبقه داشته باشد و مشتریان بتوانند در هر یک از این دو طبقه غذای خود را میل کنند. اگر از بیرون به این رستوران نگاه کنید می بینید که بخشی از میز و صندلی ها روی نهنگ قرار دارند و بخش دیگر آن در شکم نهنگ قرار گرفته است. نشستن در هر دو قسمت این رستوران اختیاری است و شما می توانید در هر طبقه ای که مایل هستید، غذای خود را صرف  کنید. 

البته اگر روی سقف این نهنگ را انتخاب کنید می توانید از فضای باز رستوران که سرباز است، استفاده کنید. البته بد نیست برای اطمینان از قبل میز خود را رزرو کنید تا منظره دریا و آرامش هنگام صرف غذا را از دست ندهید.

منوی غذایی رستوران نهنگ سفید 

رستوران نهنگ سفید کیش به غذاهای دریایی خود مشهور است و به همین دلیل است که کمی قبل تر به این نکته اشاره کردیم. در این رستوران گونه های مختلف ماهی و میگو به روش های مختلفی طبخ می شود و غذاهای دریایی متنوعی در آن سرو می شود که با چیدمانی زیبا و رنگ و بوی عالی که از ادویه های جنوبی ناشی می شود، میهمانان را به وجد می آورد.

این مطلب را حتما بخوانید  معرفی جاهای دیدنی اطراف کرمانشاه

این غذاهای دریایی خوشمزه و متنوع را سرآشپزهای حرفه ای این رستوران تهیه می کنند و در پخت غذاها از مواد اولیه تازه استفاده شده و به همین دلیل رستوران نهنگ آبی را به عنوان یک برند غذاهای دریایی در کیش می شناسیم که غذاهای با کیفیت و فوق العاده لذیذی سرو می کند. پیشنهاد من برای شما این است که حتما در هنگام سفر به جزیره کیش، یکی از سه غذای محبوب این رستوران را از بین قلیه ماهی، کوسه کباب و میگو پفکی انتخاب و نوش جان کنید.

کوسه کبابی از غذاهای خوشمزه و پر طرفدار رستوران نهنگ سفید کیش است، که افراد زیادی آن را سفارش می دهند و دارای طعم لذیذ و متفاوتی می باشد. این غذا کمی از سایر غذاهای دریایی گران تر بوده اما به علت طعم متفاوتی که دارد، ارزش امتحان کردن را دارد.

رستوران نهنگ سفید کیش

ویژگی های منحصر به فرد رستوران نهنگ سفید کیش

همانطور که در ابتدا گفتیم این رستوران که از بهترین رستوران های کیش می باشد، دارای نمای بیرونی منحصر به فردی است که ویژگی های شگفت آور دیگری نیز دارد. این رستوران دارای موسیقی زنده در محیط داخلی خود است که فضا را برای صرف یک وعده غذا در کنار خانواده بسیار آرامش بخش می کند. این موسیقی توسط یک تیم مجرب نواخته می شود.

رستوران نهنگ سفید کیش که نمای ساحلی دارد، در یک ساحل کم تردد و دنج جزیره کیش ساخته شده است که هتل های زیبایی محدودی در اطراف آن ساخته شده و آرامش میهمانان در هنگام صرف غذا بهم نمی خورد. یکی از هتل هایی که در نزدیکی این رستوران قرار دارد، هتل سه ستاره آرامش کیش است که رزرو اتاق در آن بسیار مقرون به صرفه می باشد. البته شما می توانید در هتل پنج ستاره بین المللی کیش هم اتاق خود را رزرو کنید، که دارای کیفیت بهتری است.

برای رفتن به این رستوران به سمت پشت بازار مریم کیش رفته و در نوار ساحلی آن را پیدا کنید. اگر بخواهید می توانید قبل از رفتن با شماره ۰۷۶۴۷۶۹۳۷۵۴ تماس گرفته و میز خود را رزرو کنید. لطفا تجربه خود را در قسمت نظرها و پیشنهادات در مورد رفتن به این رستوران با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.