پنکیک سواپ یک صرافی غیرمتمرکز است که بر روی زنجیره هوشمند بایننس ساخته شده است و جایگزینی ارزان برای اتریوم است. با این حال، برای شروع کار با آن باید از یک برنامه فعال مرورگر داپی مانند تراست والت استفاده کنید. یعنی پس از آنکه اتصال تراست والت به پنکیک سواپ را انجام دادید می توانید، شروع به کسب توکن های کیک در پنکیک سواپ کنید و آنها را در کیف پول مورد اعتماد خود ذخیره کنید، اما برای پیوند تراست والت به پنکیک سواپ، ابتدا باید کیف پول تراست والت خود را فعال کنید و بعد از آن، می توانید پنکیک سواپ را به کیف پول مورد اعتماد خود پیوند دهید. 

پیش نیازهای اتصال تراست والت به پنکیک سواپ

با من همراه باشید و اجازه دهید، من ادامه دهم و شما را در تمام مراحلی که باید دنبال کنید راهنمایی کنم:

مرورگر داپی را در کیف پول تراست والت خود فعال کنید

اولین قدم این است که مرورگر داپی را در کیف پول خود فعال کنید. مرورگر داپی اساساً یک مرورگر Web3 است که به شما امکان را می دهد، که از برنامه های غیرمتمرکز مانند پنکیک سواپ استفاده کنید. همچنین اگر از دستگاه اندرویدی استفاده می کنید، فعال کردن مرورگر داپی در تراست ولت بسیار آسان است، حتی در بیشتر موارد، از قبل فعال شده است. اما فعال کردن مرورگر داپی در دستگاه‌های iOS می‌تواند کمی مشکل باشد. به همین دلیل کیف پول تراست در توییتر خود اعلام کرد که به پشتیبانی مرورگر داپی از کیف پول تراست پایان می دهد تا با دستورالعمل های فروشگاه اپ استور مطابقت داشته باشد. 

با این حال با وجود اینکه مرورگر داپی به طور کامل در نسخه iOS تراست ولت حذف خواهد شد. با این حال، جای نگرانی وجود ندارد، زیرا راه حلی وجود دارد که می توانید آن دو را به هم متصل کنید. پس ادامه دهید و مراحل زیر را دنبال کنید:

فعالسازی داپی برای اتصال تراست والت اندروید به پنکیک سواپ :

 • تراست والت را در دستگاه اندروید خود راه اندازی کنید.
 • روی تنظیمات ضربه بزنید.
 • به تنظیمات و سپس مرورگر DApp بروید.
 • با روشن کردن کلید آن را فعال کنید.

پس از فعال شدن داپی، تب مرورگر را در منوی پایینی خواهید دید. روی آن ضربه بزنید. حالا شما برای تعامل با برنامه های غیرمتمرکز آماده هستید.

فعالسازی داپی برای تراست والت iOS به پنکیک سواپ :

در مورد فعال کردن مرورگر داپی در برنامه iOS کیف پول تراست والت، چنین گزینه ای وجود ندارد. اگرچه قبلاً گزینه trust://browser_enable وجود داشت. اما این ویژگی دیگر در دسترس نیست، اما جای نگرانی نیست زیرا راه حلی وجود دارد. بنابراین به نحوه اتصال تراست والت به پکینگ سواپ در قسمت iPhone بروید و مراحل آن را در این قسمت دنبال کنید.

این مطلب را حتما بخوانید  آموزش swap در تراست ولت

چگونه تراست والت را به پکینگ سواپ متصل کنیم؟

اتصال کیف پول تراست والت به پکینگ سواپ در هر دو دستگاه اندروید و iOS بسیار آسان است. بنابراین اجازه دهید من ادامه دهم و در مورد هر دو روش دستگاه به صورت جداگانه صحبت کنم تا به شما در درک بهتر کمک کنم:

اتصال تراست والت به پکینگ سواپ اندروید :

 • برنامه تراست والت را راه اندازی کنید.
 • از منوی پایین روی DApps ضربه بزنید.

اتصال تراست والت به پنکیک سواپ

 • pancakeswap.finance را جستجو کنید.
 • هنگامی که در وب سایت پکینگ سواپ هستید، روی دکمه “connect wallet” به معنای اتصال کیف پول در قسمت بالا سمت راست کلیک کرده و تراست والت را انتخاب کنید.

 • برای اتصال تراست والت به پکینگ سواپ در این مرحله باید روی دکمه “connect” به معنای اتصال کلیک کنید.

پس از اتصال این دو پلتفرم به یکدیگر، حالا شما آماده استفاده از پنکیک سواپ در دستگاه اندروید خود هستید.

 

اتصال تراست والت به پنکیک سواپ iOS :

 • ابتدا سافاری “Safari ” را از دستگاه iOS خود راه اندازی کنید.
 • به pancakeswap.finance بروید.
 • حالا روی دکمه Connect Wallet به معنای اتصال به کیف پول کلیک کرده و Trust Wallet را انتخاب کنید.
 • سپس دوباره Trust wallet را انتخاب کنید و یک پنجره بازشو روی صفحه نمایش شما ظاهر می شود.
 • هنگامی که پیام «PancakeSwap wants to connect to your wallet» به معنای پنکیک سواپ می خواهد به کیف پول شما متصل شود را مشاهده کردید، روی دکمه Connect به معنای ادامه ضربه بزنید.

پس از اتصال، باید به مرورگر Safari خود بروید و از آنجا می توانید از پنکیک سواپ خود استفاده کنید.

کلمات پایانی:

در این مقاله همه ی آن  چیزی که باید در درباره نحوه اتصال تراست والت به پنکیک سواپ کفته می شد، آمده بود. امیدوارم مراحل بالا به شما کمک کرده باشد، این کار را به درستی انجام دهید. در صورتی که با مشکلی مواجه شدید، نظر خود را بنویسید، زیرا من به شما کمک خواهم کرد. پیشنهاد من به شما این است که در حین خواندن این مقاله به صورت مرحله به مرحله و با توجه به تصویر، مراحل را انجام دهید تا کار شما با دقت بیشتری انجام شود.