بایننس بزرگترین صرافی ارزدیجیتال، از نظر حجم معاملات روزانه است و کاربران آن، به مجموعه گسترده ای از خدمات و محصولات مرتبط با اقتصاد ارز دیجیتال در حال توسعه دسترسی دارند. بعضی از این موارد شامل معاملات ارزهای دیجیتال (بازارهای معاملات بورس و معاملات آتی)، وام، سهام، اهدا و نگهداری دارایی های دیجیتالی می باشد. با این حال، با توجه به اینکه بیشتر این محصولات و خدمات وسیله ای برای دستیابی به هدف و دست یابی به سود هستند، به زودی کابر مجبور به برداشت وجه خواهد شد. با ما همراه باشید تا آموزش انتقال از بایننس به کیف پول که برای دارایی فیات یا ارز دیجیتالی است که در حساب شما ذخیره شده است، دنبال کنیم.

راهنمای انتقال از بایننس به کیف پول

هنگامی که بخواهید ارز دیجیتال را از بایننس خارج کنید، دو راه وجود دارد. می توانید ارز دیجیتال خود را به صرافی دیگری یا کیف پول خصوصی (یعنی غیر حضوری) ارسال کنید. به جز این دو مورد می توان به مورد آخر که شامل کیف پول های موبایل، دسک تاپ، وب و سخت افزار است، اشاره کرد. در ادامه مراحل انتقال از بایننس به کیف پول را برای شما شرح می دهیم.

 به صفحه Fiat and Spot بروید :

وارد حساب بایننس خود شوید، سپس روی پیوند “Wallet” بروید و روی پیوند Fiat و Spot از فهرست کشویی کلیک کنید.

انتقال از بایننس به کیف پول

برای انتقال از بایننس به کیف پول به صفحه برداشت ارز دیجیتال بروید :

روی دکمه برداشت در سمت راست صفحه Fiat and Spot کلیک کنید.

انتقال از بایننس به کیف پول

دو راه دیگر برای رفتن به صفحه برداشت ارز دیجیتال وجود دارد. اولین مورد این است که به پایین صفحه “Fiat and Spot” بروید و ارز دیجیتال خاصی را که می خواهید خارج کنید، انتخاب کنید. همانطور که در اینجا نشان داده شده است ، در انتهای سمت راست هر سکه یک دکمه برداشت وجود دارد.

انتقال از بایننس به کیف پول

پس از آن با انتخاب “نمای کلی” در زیر پیوند “کیف پول” در قسمت اصلی، از صفحه “نمای کلی” بازدید کنید. همانطور که در زیر نشان داده شده است، آن صفحه دارای دو دکمه برداشت است.

انتقال از بایننس به کیف پول

اگر روی هر دکمه برداشت کلیک کرده و به صفحه برداشت فیات ختم می شود، برگه “Crypto” را انتخاب کنید تا به صفحه برداشت ارز دیجیتال بروید.

انتقال از بایننس به کیف پول

 انتخاب ارز دیجیتال و انتقال شبکه :

در این مرحله از انتقال از بایننس به کیف پول، سکه مورد نظر برای برداشتن، آدرسی که در حال برداشتن آن هستید و شبکه انتقال را انتخاب خواهید کرد. اگر ارز دیجیتالی  که در حال برداشتن آن هستید، فقط در یک شبکه وجود دارد این قسمت آخر اختیاری است.

انتقال از بایننس به کیف پول

هزینه های انتقال نیز بین شبکه های مختلف متفاوت است. اگر می توانید از بیش از یک شبکه انتقال استفاده کنید، مهم است که هزینه های شبکه را نیز در نظر بگیرید.

این مطلب را حتما بخوانید  آموزش صرافی یونی سواپ

شما می توانید آدرس جدیدی را در قسمت آدرس گیرنده اضافه می کنید و یا یکی از آدرس های ذخیره شده را انتخاب کنید. اگر ویژگی امنیتی لیست سفید را فعال کرده باشید، نمی توانید آدرس جدیدی در این صفحه اضافه کنید. در عوض، برای افزودن آدرس جدید باید از صفحه “مدیریت آدرس” استفاده کنید.

انتقال از بایننس به کیف پول

از طریق دکمه ‘Address Book’ می توان به کلیه آدرس های کیف پول مجاز برای انتقال از بایننس به کیف پول دسترسی داشت. عملکرد لیست سفید یک ویژگی امنیتی است که در صورت تمایل می توانید آن را فعال کرده و غیرفعال کنید، اما اکیداً توصیه می کنیم آن را فعال کنید. این اطمینان را می دهد که فقط آدرس های لیست سفید می توانند برای برداشت ارز دیجیتال از حساب شما استفاده شوند.

آدرس جدید را اضافه کنید

در صفحه «مدیریت آدرس» ، روی دکمه «افزودن آدرس برداشت» کلیک کنید. همانطور که در زیر نشان داده شده است، یک جعبه گفتگوی بازشو نمایش داده می شود.

انتقال از بایننس به کیف پول

سکه را انتخاب کنید و آدرس کیف پول زیر آن را پر کنید. سپس شبکه انتقال صحیح را انتخاب کنید.

در زیر آن قسمت “آدرس مبدا” وجود دارد. در اینجا انتخاب خواهید کرد که آدرس کیف پول خصوصی است یا متعلق به صرافی است. اگر این مورد دوم باشد، صرافی را انتخاب می کنید که قصد دارید دارایی خود را به آن بفرستید. سپس بعد از تأیید صحت همه چیز، روی ذخیره کلیک کنید. Binance شما را ملزم می کند که با احراز هویت دو عاملی (۲FA) اجازه اضافه شدن را بدهید.

اکنون که آدرس کیف پول خود را اضافه کرده اید ، برای انتخاب مجدد سکه برای برداشت، مقدار، آدرس کیف پول تازه اضافه شده و شبکه انتقال، باید به صفحه برداشت ارز دیجیتال بازگردید.

 معامله را جهت انتقال از بایننس به کیف پول تأیید کنید :

هنگامی که بر روی دکمه “ارسال” کلیک کنید ، Binance از شما می خواهد تراکنش را تأیید کرده و از طریق عملکرد امنیتی ۲FA تأیید مجوز کنید. پس از تأیید جزئیات امنیتی، روی ارسال کلیک کنید.

انتقال از بایننس به کیف پول

شما انجام دادید. شما با موفقیت انتقال از بایننس به کیف پول خود را انجام داده اید. برای انتقال از بایننس به تراست ولت می توانید به مجله اینترنتی اینترنت چک سر بزنید.

سخن نهایی :

برداشتن ارز فیات و ارز دیجیتال از بایننس یک روند ساده و سر راست است. همانطور که در بالا اشاره کردیم ، کمتر از پنج مرحله طول می کشد. هنگام انتقال از بایننس به کیف پول، حتماً جزئیات صحیح را وارد کنید. در غیر این صورت، بدون هیچ گونه راه حلی، خطر از دست دادن سرمایه خود را دارید.