این روزها با بالا رفت بی وقفه ارزش بیت کوین در بازارهای جهانی ، تمامی مردم جهان به دنبال بدست آوردن بیت کوین هستند. ما هم می خواهیم امروز به شما ۹ راه کسب درآمد از بیت کوین را معرفی کنیم.

اگر دقیقا نمی دانید بیت کوین چیست کافیست ابتدا این مقاله را مشاهده کنید:

 

تب تند ارزهای دیجیتال دیوانه وار در حال تکثیر میان افراد با سنین مختلف است اما باید بدانید برای بدست آوردن بیت کوین باید تلاش کنید و زمان کافی صرف کنید.

پس از همین حالا از فکر بدست آوردن بیت کوین رایگان بیرون بیایید ولی امید خود را از دست ندهید چرا که شما هم می توانید مانند میلیون ها آدم دیگر در کره زمین به کسب درآمد از روش های امکان پذیر مشغول باشید.

۹ روش کسب درآمد از بیت کوین

ما در این مقاله قصد داریم ۹ روش از بهترین روش های کسب درآمد از بیت کوین را به شما معرفی کنیم تا بتوانید با توجه به مهارت های خود و یا علایق خود به یک مسیر درست برای کسب درآمد از بیت کوین وارد شوید.

بدست آوردن بیت کوین از طریق کلیک روی تبلیغات

وبسایت هایی در تمام اینترنت هستند که به ازای هر بار کلیک ماوس شما بر روی یک تبلیغ به شما مبلغی را به عنوان پاداش پرداخت می کنند، نمی خواهم شما را نا امید کنم اما این بدترین روش کسب درآمد از بیت کوین است چرا که شما در این مدل وبسایت ها برای بدست آوردن یک دلار باید بیش از ۳۰۰ تبلیغ را کلیک کنید.

اما اگر به این روش درآمد علاقه دارید و سختی آن برای شما زیاد نیست می توانم به شما وبسایت CoinAdder یا وبسایت Bitcoin Faucet را معرفی کنم.

در این وبسایت ها تبلیغاتی برای شما در گنل کاربریتان نمایش داده می شود که شما با کلیک بر روی هر کدام از آنها مقداری ساتوشی دریافت می کنید.

کسب درآمد از بیت کوین از کلیک روی تبلیغات

 

کسب درآمد از بیت کوین با انجام کارهای کوچک

در اینترنت راهی برای کسب درآمد وجود دارد به نام انجام کارهای کوچک ، یعنی یک سری کارهای کوچک انجام می دهید و یک سری مبالغ کوچک در قبال آنها دریافت خواهید کرد ، این کارها ممکن است مثل ثبت نام در یک وبسایت باشد تا نصب یک اپلیکیشن موبایل و بررسی آن و حتی ریتوئیت کردن و یا دنبال کردن یک کانال یوتیوبی.

در این روش می توانید با سایت هایی که در قبال انجام این کارها به شما بیت کوین پاداش می دهند کار کنید.

سایت کوین ورکر Coinworker با همین روش فعالیت می کند و شبیه به یک سایت فریلنسری می باشد. همچنان در این روش هم اندکی بیت کوین به دست خواهید آورد ولی این روش نسبت به روش تبلیغات کلیکی درآمد بهتری دارد.

کسب درآمد از بیت کوین با نویسندگی

اگر در مورد بیت کوین یا ارزهای دیجیتال دیگر اطلاعات دارید و یا می توانید از منابع خارجی اطلاعات ترجمه کنید این موقعیت را دارید که درباره آنها بنویسید و با دیگران در اینترنت به اشتراک بگذارید ، اما نحوه کسب درآمد از این روش چه خواهد بود؟

BitcoinTalk یک انجمن اینترنتی درباره بیت کوین، بلاک چین ، استارتآپ های این حوزه و … است که در طی سالیان گذشته به شهرت خوبی رسیده است.

این انجمن اینترنتی به کاربرانی که پست هایی در قالب کمپین های تبلیغی برای استارتآپ ها بنویسند بیت کوین پاداش می‌دهد.

کسب درآمد از بیت کوین از نویسندگی

البته کسب درآمد از بیت کوین با این کمپین ها شامل قواعد سخت گیرانه ای می‌شود که شاید خیلی از افراد حوصله آن را نداشته باشند.

میزان درآمدی که از نوشتن پست برای کمپین های Bitcointalk کسب می‌شود بر حسب سطح عضویت کاربران و کیفیت پست هایی که می‌نویسند می‌تواند بین ۵۰ تا ۱۰۰ دلار متغیر باشد.

شکل دیگری از کسب درآمد در این انجمن اینترنتی دستخوش (Bounties) است. شرکت ها و استارتآپ ها بابت محتوای ترویجی و تبلیغی که شما برای محصولات جدید آن ها می‌نویسید به شما بیت کوین می‌دهند.

که این مقدار هم بستگی به میزان فعالیت شما در شبکه های اجتماعی و جذب فالوور دارد.

 

خبرنویسی و وبلاگ نویسی در حوزه بیت کوین

از اینجا به بعد روش های پر درآمد بیت کوین را به شما معرفی خواهیم کرد ، که میزان درآمد شما به میزان مهارت شما وابسته خواهد بود.

در حال حاضر وبلاگ و وبسایت های مختلفی در جهان وجود دارند که در زمینه بلاکچین محتوانویسی می کنند و این فعالیت ها به دلیل همه گیری بلاک چین هر روز افزایش می یابد.

این مطلب را حتما بخوانید  کسب درآمد میلیونی در روستا

اگر بتوانید محتوانویسی به زبان انگلیسی را نیز انجام دهید شرایط درآمد زایی شما خیلی بهتر خواهد بود.

در همین زمینه ، وبسایت Coinality مجموعه ای از آگهی های شغلی در حوزه رمز ارز ها و بلاک چین را ارائه می‌دهد که حجم زیادی از آن ها در حوزه نگارش هستند.

 

بازاریابی از طریق معرف و کسب درآمد از بیت کوین

حالا اگر زبان انگلیسی بلد نیستید ولی نویسنده خوبی هستید و یا حتی در اینستاگرام و تلگرام دارای یک صفحه یا کانال پربازدید هستید باز هم می توانید از بیت کوین کسب درآمد کنید. به این روش درآمدزایی از طریق معرفی می گویند.

شما در روش معرفی با ارسال لینک محصول یا محتوای ایجاد شده توسط وبسایت ها در شبکه اجتماعی خود می توانید با توجه به شرایط درآمدزایی وبسایت مورد نظرتان کسب درآمد نمایید.

این یکی از ساده ترین روش های کسب درآمد است که شما می توانید به راحتی و از طریق معرفی افراد به یک وبسایت یا وبلاگ به کسب درآمد مشغول شوید.

 

کسب درآمد از بیت کوین با کدنویسی و طراحی

این روزها بیشتر از هر زمان دیگری برنامه نویس هایی که در حوزه بیت کوین و بلاک چین مهارت دارند موردنیاز هستند و این روند کم کم در ایران هم جایگاه خود را پیدا می‌کند.

مشاغل با کلاس کد نویسی در مدل های متفاوت و سطوح درآمدی مختلفی وجود دارند و این دیگر به شما و سابقه کاری و نمونه کارهایی که ارائه می‌دهید بستگی دارد که چقدر درآمد داشته باشید.

بیت کوین قرض بدهید

Bitbond سایتی است که امکان قرض دادن بیت کوین را برای بیت کوین داران فراهم می‌آورد. اینجا شرایطی کمی‌متفاوت است.

درواقع این گزینه کسب درآمد از بیت کوین بیشتر برای افرادی مفید است که قبلاً مقدار قابل قبولی از بیت کوین داشته باشند.

این مدل کار کردن با بیت کوین ریسک هایی ازجمله از دست رفتن دارایی و نبود سازمان قانونی برای پیگیری ضمانت وام و ضرر ناشی از نوسانات قیمت را به همراه دارد.

ماینینگ بیت کوین

در سال های اولیه ظهور بیت کوین، ماینینگ بسیار کم هزینه بود و به سادگی و سهولت انجام می‌شد. همان زمان هزاران بیت کوین نصیب ماینرها شد.

اما اکثر آنها اصلاً تصور نمی‌کردند روزی قیمت بیت کوین به بیشتر از ۱۰۰۰۰ دلار برسد درنتیجه بخشی زیادی از موجودی بیت کوینشان را خرج کردند.

کسب درآمد از بیت کوین ماینینگ

امروز اما ماینرها ارزش بیت کوین را به خوبی می‌دانند و همین باعث شده که فرایند ماینینگ به سادگی گذشته نباشد و به یک فرایند هزینه بر و زمان بر تبدیل شود.

اما به هر روی یک از راه های کسب درآمد از بیت کوین همین ماینینگ یا استخراج بیت کوین است.

نکته مهم این است که برای استفاده از این روش کسب درآمد باید مقداری سرمایه اولیه داشته باشید.

ترید ارز دیجیتال

قیمت هر بیت کوین امروز (زمان نگارش این پست) معادل ۳۴۰۰۰ دلار است. ممکن است فردا سیر صعودی داشته باشد و نرخ بازگشت سرمایه گذاری آن در طول این ماه نسبت به ماه گذشته بیشتر باشد.

این ها جملات آشنایی هستند که از معامله گران بیت کوین زیاد می‌شنویم. یکی دیگر از راه های کسب درآمد از بیت کوین دادوستد یا ترید (Trade) است.

تریدرها باید دانش وسیعی از تغییرات بازار، انواع نمودارهای قیمت و تکنیک های پیش بینی داشته باشند و چون دادوستد بیت کوین به نظر سودآورتر از سایر روش هایی است که در اینجا معرفی کردیم ویژگی های دیگری همچون پیگیری اخبار بیت کوین مخصوصاً در خبرگزاری های خارجی، شناخت روندهای بازار و داشتن هوش اقتصادی برای یک تریدر اجباری هستند.

کسب درآمد از بیت کوین ترید

جمع بندی
در این مقاله سعی کردیم از بهترین روش های کسب درآمد از بیت کوین برای شما بگوییم. هرچند این ها تنها روش های موجود نیستند اما از قبل آزموده شده و معتبرند.
همان طور که در طول این نوشته هم گفتیم کسب بیت کوین رایگان تقریباً غیرممکن است. بنابراین اگر بیت کوین می‌خواهید باید توان علمی‌خود را تقویت کنید و در کنار آن از صرف زمان و انرژی واهمه ای نداشته باشید. ما برای شما والت های پر از بیت کوین آرزومندیم.

به این مفاله امتیاز دهید و در بهبود آن سهیم باشید
  • امتیازدهی
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (1 رای)
امتیاز نظرات ( امتیاز دهی)