اسنپ ​​اولین شرکت شبکه حمل و نقل ایرانی است که در سال ۱۳۹۲ راه اندازی شد. در سال ۱۳۹۴، اسنپ یک سرمایه گذاری ۲۰ میلیون دلاری از طرف گروه MTN که یک شرکت چند ملیتی آفریقای جنوبی بود، دریافت کرد و از آن زمان خدمات خود را گسترش داده است. اسنپ ​​بیش از سیصد هزار راننده فعال و بیش از ۵۰۰ پرسنل دارد. با استفاده از این تاکسی آنلاین در ایران، می توانید در هر زمانی که بخواهید سفر کنید. این تاکسی آنلاین در ایران از طریق iOS، اندروید و اپلیکیشن تحت وب قابل استفاده است. بنابراین، فقط Snapp را در گوگل پلی یا فروشگاه برنامه جستجو کنید. جذابیت اصلی اسنپ پلن های درآمدی آن است که در ادامه می خواهیم به صرفه بودن درآمد اسنپ در سال ۱۴۰۱ را بررسی کنیم.

همانطور که می دانید در این شرایط اقتصادی جامعه کسب و کارها بسیار ضعیف شده و بیشتر مردم به دنبال استفاده از خدماتی هستند که در اینترنت ارائه می شوند و همین موضوع باعث می شود که تاکسی اینترنتی اسنپ به کسب و کارهای به صرفه تبدیل شود. در ادامه برای اینکه بیشتر به این موضوع پی ببرید، به بررسی درآمد اسنپ از سرویس های مختلف پرداختیم.

نصب و ثبت نام در اسنپ

از آنجایی که اسنپ با استقبال شدیدی از سوی کاربران مواجه شد و بسیاری از مردم به جای استفاده از تاکسی دربستی و یا آژانس به نصب این تاکسی اینترنتی پرداختند، راننده های زیادی احساس رضایت کردند و به جای پرسه زدن در خیابان برای مسافر و یا رفتن به تاکسی سرویس ها به نصب و راه اندازی این اپلیکیشن پرداختند.

درآمد اسنپ در سال 1401

شرایط ثبت نام در اسنپ

برای اینکه بتوانید در اسنپ ثبت نام کنید باید شرایط زیر را داشته باشید:

 1. مدرک سوء پیشینه
 2. سلامت پزشکی و عدم اعتیاد
 3. سند موتور و یا ماشین
 4. آدرس (قبض آب و برق) محل زندگی مشخص
 5. تهیه سفته با مقداری که شرکت به شما اعلام می‌کند
 6. شرکت در کلاس آموزشی
 7. نصب نرم‌افزار مخصوص رانندگان

درآمد اسنپ در سال ۱۴۰۱

شما می توانید از بخش های محتلف اسنپ درآمد کسب کنید. برای اینکه انتخاب بهتری داشته باشید ما در ادامه به بررسی درآمد اسنپ در سال ۱۴۰۱ از بخش های مختلف پرداخته ایم :

درآمد تاکسی اسنپ

یکی از فعال ترین و مهم ترین بخش های درآمدزایی اسنپ که بخش اصلی آن به حساب می آید، تاکسی اسنپ است. بسیاری از رانندگان در ابتدا به صورت تفریحی این شغل را انتخاب کردند و برای اینکه این شغل را انتخاب کنند از راننده های دیگر در خصوص به صرفه بودن درآمد و میزان درآمد از کار کردن در تاکسی اسنپ جویا شدند و ظاهراً جواب های امیدوار کننده ای که گرفتند، آن ها را به این شغل مشتاق کرده است.

به طور کلی و میانگین اگر بخواهیم هزینه بنزین و استهلاک را از درآمد رانندگان کم کنیم، درآمد یک راننده تاکسی اسنپ در سال ۱۴۰۱ در هر ساعت بین ۲۰ الی ۲۵ هزار تومان است. در شرایط معمولی یک راننده تاکسی اسنپ می تواند ۲۴۰ هزارتومان در روز کار کند.

در شرایط خوب درآمد اسنپ تاکسی به راحتی به ۳۰۰ الی ۳۵۰ هزار تومان هم می رسد.

این مطلب را حتما بخوانید  آموزش اصول محتوا نویسی

درآمد پیک موتوری اسنپ در سال ۱۴۰۱

یکی از سرویس های جذاب اسنپ که برای مشتریان جذابیت زیادی دارد، استفاده از موتور است که ترافیک های پرحجم امروزی را قابل تحمل می کند. البته بیشتر موتورسفاران از وسیله نقلیه خود برای حمل مرسوله های کم حجم و کوچک استفاده می کنند. کسانی که از موتور برای کسب درآمد در اسنپ استفاده می کنند، باید به این نکته توجه داشته باشند که سرعت مجاز را رعایت کنند تا آسیبی آن ها را تهدید نکند.

با وجود اینکه کار کردن با موتور خطرات بیشتری نسبت به کار کردن در تاکسی اسنپ دارد، به دلیل مقرون به صرفه بودن هزینه های سوخت و استهلاک آن بیشتر اشخاص به کسب درآمد از طریق موتور روی آورده اند.

میانگین در‌آمد اسنپ موتوری در هر ساعت به طور متوسط  ۲۰ هزار تومان است.

درآمد اسنپ در سال 1401

درآمد وانت اسنپ

از آنجایی که اسنپ به فکر راحتی و آسایش کاربران خود است، خدمات خود را توسعه داده است و علاوه بر سرویس های گذشته اسنپ وانت را در دو سرویس سبک و سنگین به خدمات خود اضافه کرده است. کاربران می توانند با کمترین هزینه بارهای خود را جا به جا کنند. درآمد اسنپ وانت در سال ۱۴۰۱ به وضعیت بازار وابسته است و هر چه بازار پر رونق تر باشد، بازار کار وانت در اسنپ هم بیشتر است.

در حالت عادی در‌آمد اسنپ وانت در تهران در هر ساعت ۲۵ هزار تومان است.

درآمد پیک موتوری های اسنپ فود در سال ۱۴۰۱

دسته دیگری از موتورسواران هستند که ترجیح می دهند، دلیوری غذا باشند، به همین دلیل با اسنپ فود همکاری می کنند. درآمد این سرویس از اسنپ باکس بهتر است. از مزیت های کسب درآمد در این سرویس می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • کار کردن در یک منطقه کار به صورت اختیاری
 • عدم پرداخت کمیسیون

البته رانندگان می توانند در مناطق دیگر هم کار کنند، اما کار کردن در یک منطقه مشخص به دلیل آشنایی به منطقه راحت تر است.

در آمد پیک موتوری‌ های اسنپ فود در سال ۱۴۰۱ در هر ساعت بین ۱۸ الی ۲۲ هزار تومان است.

درآمد اسنپ در سال 1401

بهترین ساعت کار در اسنپ

ساعات کار در اسنپ بسیار سلیقه ای است، اما بسیاری از افراد دوست دارند در شب کار کنند و فعالیت در شب را ترجیح می دهند. دلیل های زیادی برای این انتخاب وجود دارد که برخی از آن ها عبارتند از :

 • ترافیک بسیار کم
 • سرعت انجام سفرها
 • تعداد کمتر کاربران راننده
 • افزایش قیمت در سفرهای دریافتی
 • استهلاک کمتر خودرو به دلیل خنکی هوا

رکورد درآمد رانندگان در اسنپ

بالاترین درآمدی که برای رانندگان اسنپ به عنوان یک کسب و کار آنلاین پر رونق ثبت شده است، ۱۲ میلیون تومان در ماه است. بد نیست که بدانید، درآمد ماهیانه یک راننده اسنپ برای ۸ ساعت کار معمولی به عوامل مختلفی بستگی دارد، زیرا ترافیک و بزرگ و کوچک بودن شهرها این موضوع را تحت تاثیر قرار می دهد. روزانه با ۸ ساعت کار یک راننده اسنپ تاکسی می تواند ۵ میلیون تومان هم درآمد داشته باشد. البته اگر به دنبال یافتن شغل های پردرآمد بدون سرمایه در ایران هستید، از مجله اینترنتی اینترنت چک دیدن کنید.