کول ولت پرو به تازگی منتشر شده و به شما این امکان را می دهد که با خیال راحت ارزهای دیجیتال خود را در یک کیف پول سخت افزاری موبایلی امن در فضای سرد نگهداری کنید. راهنمای گام به گام ما را دنبال کنید و شروع به کسب درآمد غیرفعال از دارایی های دیجیتالی خود کنید و استیک در کول ولت پرو را امتحان کنید.

فهرست مطالب

 • معرفی استیک در کول ولت پرو
 • نحوه راه اندازی و آماده سازی کول ولت پرو برای استیکینگ
 • چگونه یک سهام جدید در کول ولت پرو اضافه کنیم
 • نحوه نظارت بر سهام در حال استیک در کول ولت پرو
 • نحوه مطالبه استیک در کول ولت پرو
 • نحوه آن استیک در کول ولت پرو

معرفی استیک در کول ولت پرو

کول بیتکس نسل بعدی کیف پول سخت افزاری کول ولت، کول ولت پرو را برای کاربران جدی ارزهای دیجیتال منتشر کرده است. در ادامه این کیف پول را به شما معرفی می کنیم:

معرفی کول ولت پرو

به طور خلاصه، کول ولت پرو جدیدترین محصول اضافه شده به کیف پول‌ های سخت‌ افزاری همه‌ کاره مجهز به بلوتوث کول بیتکس است. کول ولت پرو نه تنها همان امنیت و راحتی را فراهم می کند بلکه شما از برندی که می شناسید و دوستش دارید، آن را تهیه می کنید. همانطور که از نامش پیداست، این کیف پول جدید سرد، ریسک را به طور قابل توجهی افزایش می دهد. این کیف پول رابط کاربری پویاتری را برای کاربران پیشرفته ای ارائه می دهد که به دنبال کسب درآمد غیرفعال و بازدهی در دارایی های دیجیتال خود هستند.

کول ولت پرو ویژگی‌ های ممتازی را ارائه می‌ کند، مانند ارتقاء داده‌ های دیجیتالی و پشتیبانی پیشرفته پروتکل‌ های دفای، دپی و ان اف تی که همگی از سه‌ ماهه سوم سال ۲۰۲۱ در دسترس کاربران آن هستند و همچنین امنیت پیشرفته و یک عنصر جدید و ظاهر جدیدی را تجربه می کنند.

آماده کردن کول ولت پرو برای استیکینگ

پس از جعبه گشایی کیف پول سخت افزاری کول ولت پرو جدید خود، باید برنامه کیف پول ارز دیجیتال کول بیتکس را از اپ استور یا گوگل پلی استور دانلود کنید و بلوتوث را روی تلفن هوشمند خود فعال کنید تا دستگاه ها را جفت کند. سپس، پس از ایجاد یا بازیابی کیف پول، تولید عبارت seed و ذخیره آن در مکانی امن و همچنین انتخاب ارزهای دیجیتالی که می خواهید کیف شما از آنها پشتیبانی کند، آماده شروع به استیکینگ هستید.

شروع به کار : برنامه کول ولت پرو و کول بیتکس گریپتو را راه اندازی کنید

قبل از استیک در کول ولت پرو و وقتی تازه به کول ولت پرو دست پیدا کردید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که کیف پول سخت افزاری خود را راه اندازی کنید، برنامه را دانلود کرده و آنها را جفت کنید. به یاد داشته باشید که از Seed بازیابی خود را به صورت آفلاین پشتیبان گیری کنید و آن را در مکانی امن نگهداری کنید.

به استیکینگ در برنامه خود بروید

از صفحه بازار برنامه، “Staking” را انتخاب کنید.

استیک در کول ولت پرو

سکه هایی را که برای استیک در کول ولت پرو می خواهید، انتخاب کنید

اکنون مراحل بعدی را ادامه دهید:

سکه های پشتیبانی شده را برای استیکینگ انتخاب کنید (APY تخمینی، یا بازده درصدی سالانه، که با در نظر گرفتن سود مرکب، بازده واقعی را برای سهام خاص نشان می دهد، نمایش داده می شود). کول ولت پرو در هنگام راه اندازی از ۳ دارایی دیجیتالی برای استیکینگ پشتیبانی می کند، این سه داراییATOM، DOT و TRXمی باشند، اما انتظار می رود این لیست با پشتیبانی از سکه های جدید همچنان در حال رشد باشد.

دکمه “Stake” را فشار دهید.

استیک در کول ولت پرو

استیک در کول ولت پرو

استیکینگ چیست؟

استیکینگ یک سرویس مبتنی بر مکانیزم اجماع DPoS (Delegated Proof of Stake) است، که به طور خلاصه به معنای بهبود مفهوم PoS می باشد، جایی که کاربران شبکه رای می‌ دهند و نمایندگانی را برای اعتبارسنجی بلوک بعدی انتخاب می‌ کنند تا به اجماع کارآمدتر برسند و به صورت دموکراتیک می‌ توانید دارایی‌ های خود را به یک اعتبارسنجی تعیین‌ شده واگذار کنید و با همان سکه‌ ای که واگذار می‌ کنید، پاداش‌ هایی کسب کنید.

چگونه یک سهام جدید در کول ولت پرو اضافه کنیم

 به “MANAGE STAKES FEATURE” بروید

 1. به بخش «Manage Stakes» برنامه بروید، جایی که می‌ توانید استیکینگ کنید، جوایز را مطالبه کنید یا فهرست سهام‌ های در حال انجام را بررسی کنید.
 2. اگر می خواهید یک سهام جدید اضافه کنید، “Stake” را فشار دهید.
این مطلب را حتما بخوانید  استیکینگ ارزدیجیتال چیست ؟

استیک در کول ولت پروآدرس سهام و اعتبار سنجی را برای استیک در کول ولت پرو وارد کنید

 1. برای اضافه کردن یک سهم جدید، باید آدرس و اعتباردهنده سهام و مقدار خود را وارد کنید.
 2. در مرحله بعد، پاداش تخمینی را خواهید دید.
 3. اگر می‌ خواهید با سهام ادامه دهید، «continue» را فشار دهید.

پاداش تخمینی توسط یک ارائه‌ دهنده خدمات شخص ثالث ارائه می‌ شود و تخمینی تقریبی از درآمد حاصل از سهام برای یک ماه است، با این حال، مقدار واقعی به چندین عامل مرتبط بستگی دارد و کول بیتکس صحت درآمد تخمینی را تضمین نمی‌ کند.استیک در کول ولت پرو استیک در کول ولت پرو

برای ادامه استیک در کول ولت پرو با کارت تأیید کنید

در مرحله بعد، باید یک سری مراحل تأیید کارت را به منظور تکمیل فرآیند استیکینگ انجام دهید. لطفاً جزئیات سهام خود را بررسی کنید و برای ادامه به مرحله بعدی، “Verify with card” را فشار دهید.سپس از شما خواسته می شود که کیف پول خود را روشن کنید. لطفاً مطمئن شوید که بلوتوث روی تلفن شما فعال است و دکمه کیف پول را فشار دهید تا پیام «Hello» را ببینید.

استیک در کول ولت پرو استیک در کول ولت پرو

 سهام را تأیید کنید

تایید کیف پول استیک :

هنگامی که کیف پول خود را با برنامه جفت کردید، باید دکمه کیف پول را فشار دهید تا به طور فیزیکی استیک تایید شود. این یک اقدام ایمنی است تا اطمینان حاصل شود که شما و فقط شما وجوه خود را برای استیکینگ به دلخواه خود تخصیص می دهید. این یک ویژگی ایمنی مهم است که کول ولت پرو را از سایر کیف پول های مبتنی بر برنامه جدا می کند.

تاییدیه ها:

 1. نوع سکه
 2. نوع معامله
 3. نشانی استیکینگ (اختیاری، باید ویژگی «Show Full Address» را در صفحه تنظیمات برنامه روشن کنید)
 4. مقدار سهام.

استیک در کول ولت پرو استیک در کول ولت پرو

آدرس استیکینگ به ۵ بخش تقسیم می شود. هنگامی که هر بخش را تأیید کردید، لطفاً دکمه کیف پول را فشار دهید تا به بخش بعدی بروید. این کار برای اطمینان و تأیید بصری است و نشان می دهد که شما ارزهای خود را در آدرس درست قرار می‌ دهید. تایید ممکن است چند دقیقه طول بکشد.

پس استیک در کول ولت پرو جزئیات مربوط به سهام تکمیل شده را مشاهده کنید

پس از تأیید مبلغ سهام و مجوز برای نشانی اعتباربخش استیکینگ، پیام «Stake Completed» را مشاهده خواهید کرد.

سپس می توانید “Staking Management” را فشار دهید تا جزئیات بیشتری در مورد سهام مشاهده کنید.

استیک در کول ولت پرو استیک در کول ولت پرو

نحوه نظارت بر سهام در حال استیکینگ در کول ولت پرو

به بخش “MANAGE STAKES” بروید

به سادگی به بخش “Manage Stakes” برنامه بروید، جایی که لیستی از سهام در حال انجام را خواهید دید.

استیک در کول ولت پرو

چگونه در کول ولت پرو جوایز استیکینگ را مطالبه کنیم

«CLAIM REWARD» را روی سهام انتخاب شده فشار دهید

برای جمع‌ آوری پاداش‌ های استیکینگ، به سادگی «Claim Reward» را فشار دهید تا پاداش‌ های سهام خود را دریافت کنید.

استیک در کول ولت پرو استیک در کول ولت پرو

برای ادامه استیک در کول ولت پرو با کارت تأیید کنید

پس از انتخاب جوایز قابل ادعا، لطفاً «Verify with card» را فشار دهید و کیف پول ارز دیجیتال خود را روشن کنید.

استیک در کول ولت پرو استیک در کول ولت پرو

میزان پاداش استیک در کول ولت پرو را تأیید کنید

مبلغ پاداش را تأیید کنید و دکمه کیف پول را برای تأیید ادعا فشار دهید. شما یک “Reward Claimed!” پس از تکمیل ادعا را خواهید دید. برای بسته شدن صفحه، «Done» را فشار دهید.

پاداش درخواستی باید ظرف ۵ دقیقه به آدرس شما فرستاده می شود. اگر پس از ۳۰ دقیقه جایزه خود را دریافت نکردید، لطفاً با support@coolbitx.com تماس بگیرید.

استیک در کول ولت پرو استیک در کول ولت پرو

چگونه آن استیک در کول ولت پرو را انجام دهیم

“UNSTAKE” را فشار دهید و SEKE را انتخاب کنید

اگر می‌خواهید سهام خود را لغو کنید، لطفاً از صفحه «Manage Stakes» برنامه، «Unstake» را فشار دهید. سپس، سهامی را که می‌خواهید لغو کنید (اگر بیش از یک سهام در حال انجام دارید) انتخاب کنید.

استیک در کول ولت پرو استیک در کول ولت پرو

آن استیک در کول ولت پرو را با کارت تأیید کنید

پس از تأیید مبلغ Unstake، لطفاً “Verify with card” را فشار دهید و کیف پول خود را روشن کنید تا پاداش را دریافت کنید.استیک در کول ولت پرو استیک در کول ولت پرو

با کارت ارزیابی کنید

پس از پرداخت مبلغ Unstake، لطفاً “تأیید با کارت” را فشار دهید و کیف پول خود را روشن کنید تا دریافت کنید.

استیک در کول ولت پرو استیک در کول ولت پرو

نتیجه گیری

امیدواریم از راهنمای استیک در کول ولت پرو لذت برده باشید. در کیف پول سخت‌ افزاری جدید شگفت‌ انگیز کول ولت پرو منتظر راهنمایی‌ های پولکادوت، کاسموس و ترون در آینده باشید.