چه کسی می تواند به طرح اینترنت نامحدود برای خانه نه بگوید؟ با طرح اینترنت نامحدود بدون هیچ گونه نگرانی در مورد دیتا، می توانید به راحتی هر کاری را در مورد مصرف داده خود انجام دهید. پخش سریال، بازی آنلاین، چت یا حتی کار کردن و غیره را می توانید با اینترنت نامحدود شگفت انگیز انجام دهید. لازم نیست نگران قطع شدن تماس ویدیویی در وسط مکالمه باشید. یا می توانید بدون نگرانی در مورد وقفه های سرویس، به پخش فیلم ها و کنسرت های مورد علاقه خود ادامه دهید. به طور خلاصه، زندگی بهتر می شود اگر یک طرح از بهترین اینترنت نامحدود در ایران را انتخاب کنید.

خوشبختانه، امروزه می توانید به راحتی چندین طرح اینترنت نامحدود ارزان را در بازار پیدا کنید. البته ارزان بودن ممکن است به طور خودکار با سرعت های بسیار بالا همراه نباشد. اما این طرح‌های اینترنت نامحدود ارزان هنوز هم می‌توانند حجم خوبی از داده، دانلود سریع و پشتیبانی ۲۴ ساعته را به شما ارائه دهند که می‌تواند نیازهای یک خانواده را پشتیبانی کند.

بهترین اینترنت نامحدود در ایران

انتخاب بهترین اینترنت نامحدود در ایران برای خانواده

در ادامه به بررسی برخی از شرکت ها می پردازیم و ویژگیهای طرح های اینترنت نامحدود آن ها را بررسی می کنیم :

اینترنت نامحدود صبانت

یکی از شرکت هایی که اینترنت نامحدود ارائه می دهد، شرکت صبانت است که سرویس های نامحدود خود را با سه سرعت متفاوت، یعنی سرعت ۱۲۸، ۲۵۶ و ۵۱۲  و به صورت ماهیانه به کاربران ارائه می دهد. شما پس از یک ماه می توانید در صورتی که از سرعت طرح انتخابی خود راضی نبودید، سرویس دیگری را انتخاب کنید.

تنها مشکلی که سرویس اینترنت نامحدود صبانت ممکن است برای برخی از کاربران ایجاد کند، این است که  با خرید سرویس های اینترنت نامحدود صبانت نمی توانند از سرویس شبانه (ترافیک مصرفی رایگان از ۲ بامداد تا ۷ صبح) استفاده کنند. قیمت سرویس های این شرکت عبارتند از :

 • اینترنت نامحدود ماهیانه با سرعت ۱۲۸ Kb دارای مبلغ بدون مالیات ۲۸۹۰۰ تومان
 • طرح نامحدود ماهیانه با سرعت ۲۵۶ Kb دارای مبلغ بدون مالیات ۴۵۰۰۰ تومان
 • اینترنت نامخدود ماهیانه با سرعت ۵۱۲ Kb دارای مبلغ بدون مالیات ۹۰۰۰۰ تومان

ارائه بهترین اینترنت نامحدود در ایران در شاتل

یکی دیگر از شرکت های ارائه دهنده سرویس اینترنت نامحدود شاتل است. این شرکت هم در سه گروه متنوع نسبت به سرعت از ۱۲۸ تا ۱۰۲۴ اینترنت خود را ارائه می دهد. این سرویس های نامحدود با ترافیک های ۱۶، ۲۰، ۲۵، ۳۲، ۴۰، ۵۵، ۲۰۰ و ۳۵۰ گیگابایت در اختیار کاربران قرار می گیرد. به ترتیب قیمت هایی که برای این سرویس ها بپردازید از کمترین تا بیشترین سرعت عبارتند از : ۲۸۰۰۰، ۳۶۰۰۰، ۴۳۰۰۰، ۵۳۰۰۰، ۶۳۰۰۰، ۹۳۰۰۰، ۲۲۰۰۰۰ و ۴۰۰۰۰۰ تومان.

یکی از نکات مهم برای استفاده از سرویس های شرکت شاتل این است که بتوانید از امکانات مرکز مخابراتی در شهرتان استفاده کنید. پس به شما پیشنهاد می کنم در ابتدا به شرکت شاتل مراجعه کرده و بررسی کنید که خدمات در شهر شما پشتیبانی می شود یا خیر.

بهترین اینترنت نامحدود در ایران

سپنتا ارائه دهنده اینترنت نا محدود

شرکت سپنتا برای طرح های اینترنت نامحدود خود در تهران دو پلن متفاوت طراحی کرده است. این طرح ویژه در میزان دانلود، ترافیک ماهیانه و ساعت استفاده با طرح های دیگر تفاوتی ندارند. تنها تفاوت این طرح ها با طرح های عادی عبارتند از :

 • سرویس های ۳ ماهه با تخفیف ۳%
 • طرح های ۶ ماهه با تخفیف ۶%
 • سرویس های ۱ ساله با تخفیف ۱۲%

در این شرکت نیز طرح های اینترنت نامحدود ویژه با سرعت ۱۲۸ الی ۲۰۴۸ به صورت ماهیانه ارائه می شود و قیمت های آن ۲۰۳۲۰، ۳۳۹۲۰، ۸۱۵۲۰، ۱۴۹۵۲۰ و ۲۷۱۹۲۰ تومان است. حداقل ترافیک هایی که برای این تعرفه ها تعریف شده شده است شامل ۱۰، ۲۰، ۴۰، ۸۰ و ۱۶۰ گیگابایت می شود. این شرکت دارای تعرفه های نامحدود دیگری به نام  “لوکس” است که در سرعت های ۱۰۲۴ و ۲۰۴۸ ارائه می شود و حداقل ۶۰ و ۱۰۰ گیگابایت را با مبلغ ماهیانه ۱۹۰۰۰۰ و ۳۵۰۰۰۰ تومان به کاربر می دهد.

این مطلب را حتما بخوانید  میکروتیک چیست و چه کاربردی دارد

شرکت سپنتا دارای طرح نامحدود دیگری با نام “تابان” است که این طرح دارای مدتهای سه ماهه + ۱ هفته هدیه، شش ماهه + ۱۵ روز هدیه و یک ساله + ۱ ماه هدیه به کاربران ارائه می شود. سرعت طرح های تابان عبارتند از ۱۲۸ تا ۲۰۴۸ که با قیمت ۵۹۱۳۱، ۹۸۷۰۷، ۲۳۷۲۲۳، ۴۳۵۱۰۳ و ۷۱۹۲۸۷ تومان و تعرفه های تابان لوکس با سرعت ۱۰۲۴ و ۲۰۴۸ با قیمت های ۵۵۲۹۰۰ و ۱۰۱۸۵۰۰ تومان به کاربران ارائه می شود.

بهترین اینترنت نامحدود در ایران با برلیان نت

شرکت برلیان نت طرح های اینترنت نامحدود خود را به صورت ماهیانه و در سرعت های ۶۴، ۱۲۸، ۲۵۶، ۵۱۲، ۱۰۲۴ و ۲۰۴۸ با قیمت های ۱۵۰۰۰، ۲۸۰۰۰، ۴۵۰۰۰، ۸۵۰۰۰، ۱۷۰۰۰۰ و ۳۴۰۰۰۰ تومان در اختیار کاربران قرارمی دهد. شما می توانید این سرویس ها را برای سه ماه، شش ماه و یک سال فعال کرده و از تخفیف های ۵، ۱۰ و ۱۵ درصدی آن استفاده کنید.

فن آوا ارائه دهنده سرویس اینترنت نامحدود

شرکت های زیادی برای ارائه اینترنت به کاربران آماده هستند و یکی از این شرکت ها فن آوا است. طرح های اینترنت نامحدود عبارتند از :

 • برنزی
 • نقره ای
 • طلایی

این شرکت طرح های نامحدود برنزی را در سرعتهای ۱۲۸ تا ۲۰۴۸ به صورت ماهیانه و به مبلغ های ۱۲۹۰۰، ۲۲۳۰۰، ۳۸۵۰۰، ۶۵۵۰۰ و ۱۱۰۰۰۰ تومان می فروشد. برای سرویس های نامحدود نقره ای در سرعت های ۱۲۸ و ۲۵۶ به صورت یک ماهه باید مبلغ های ۲۱۸۵۰ و ۳۷۵۵۰ تومان پرداخت کنید. همچنین سرویس های نامحدود طلایی با سرعت ۵۱۲ تا ۴۰۹۶ ماهیانه به قیمت های ۱۰۵۵۰۰، ۱۹۱۰۰۰، ۳۶۱۰۰۰ و ۶۹۸۱۰۰ تومان به کاربران ارائه خواهد شد. این شرکت همچنین سرویس های را به صورت یک ماهه، سه ماهه، شش ماهه و یک ساله می فروشد.

سرویس نامحدود پارس آنلاین

شرکت پارس آنلاین از شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنت است که سرویس های اینترنت نامحدود را خود را با سرعت های ۱۲۸ تا ۲۰۴۸ با حداقل ترافیک های ۱۱، ۲۲، ۶۶، ۱۳۲ و ۲۶۴ گیگابایت و به هزینه های ماهیانه ۲۹۰۰۰، ۴۵۰۰۰، ۹۰۰۰۰، ۲۱۹۰۰۰ و ۳۹۵۰۰۰ تومان به کاربران خود ارائه می دهد.

اینترنت نامحدود تک نت

یکی از بهترین اینترنت های نامحدود در ایران را تک نت ارائه می دهد. این اینترنت بر اساس فناوری TD-Lte تولید شده است. معمولاً خانواده هایی که در طول روز حجم بالایی اینترنت مصرف می کنند، از طرح نامحدود استفاده می کنند، زیرا بسیار مقرون به صرفه است. برخی از ویژگی های این سرویس عبارتند از :

 • حجم بی‌ نهایت اینترنت
 • پایداری
 • عدم قطعی اینترنت
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته

اینترنت TDLTE تک‌ نت نسل چهارم ( ۴G-LTE) دارای سرعت بالا و پینگ پایین است و یک گزینه عالی برای گیمرها، طراحان سایت، برنامه نویس ها و صاحبان مشاغل آنلاین است.

اینترنت نامحدود اوپراتورهای تلفن همراه

اینترنت نامحدود اپراتورهای تلفن همراه

بسته های اینترنت نامحدود معمولاً می تواند همه نیازهای شما را پاسخگو باشد. البته  باید توجه داشته باشید که اوپراتورهای تلفن همراه هم می توانند بسته های اینترنت نامحدود مقرون به صرفه ای را در اختیار شما قرار دهند. تنها موردی که در مورد این بسته ها می تواند آزاردهنده باشد، این است که این بسته های نامحدود هم دارای محدودیت در دانلود می باشند. در این اوپراتورهای تلفن همراه سطح دانلود تا سرعت اعلام‌شده نیز محدود است.

این محدودیت به این دلیل قرار داده شده است، که پهنای باند هر شرکت مشخص است. به همین دلیل اگر کاربری بیش از اندازه دانلود کند، روی تجربه کاربری و سرعت دیگر مشترکین تأثیر منفی می گذارد و باعث می شود پایداری اینترنت سایر کاربرها از بین می رود. همین موضوع باعث می شود که شرکت‌ها بسته‌های نامحدود خود را با حد بالا یا همان مصرف منصفانه به کاربران ارائه بدهند.