امروزه خریدن طلا برای همه جذاب شده و تمایل به خرید اکسسوری هایی که از جنس این فلز ارزشمند هستند، در همه افراد زیاد شده است. دلیل این امر این است که هم استفاده از این جنس اکسسوری بر جذابیت اشخاص تاثیر دارد و هم گزینه خوبی برای حفظ سرمایه است و به این وسیله می توانید پس انداز داشته باشید، زیرا ارزش طلا با تورم های موجود، کاهش پیدا نمی کند. برای خرید طلا باید به فروشگاه های معتبر بروید تا بتوانید بهترین خرید خود را انجام دهید. در ادامه با ما همراه باشید تا معتبرترین طلا فروشی های تهران را به شما معرفی کنیم و ویژگی های آن ها را با هم بررسی کنیم.

معتبرترین طلا فروشی های تهران در بازار طلا

برای اینکه بتوانیم طلا فروشی های معتبر تهران را پیدا کنیم، باید به بازارها و پاساژهای معتبر برویم. در واقع در این بازارها و پاساژها شما می توانید طلاها و جواهرات مورد علاقه خود را پیدا کرده و خریداری کنید. در ادامه به معرفی چند بازار و پاساژ محبوب تهران می پردازیم که در آنجا می توانید طلا فروشی های معتبر و محبوب خود را پیدا کنید.

بازار زرگرها معدن معتبرترین طلا فروشی های تهران

وقتی در تهران قصد خرید طلا و جواهرات را داشته باشید، اولین جایی را که به شما معرفی می کنند، بازار زرگرها است که در بازار بزرگ واقع شده است. این بازار که قدیمی ترین بازار طلا در تهران است، یکی از بهترین گزینه ها برای خرید و فروش طلا است، زیرا جرت ساخت طلا در این بازار بسیار پایین بوده و تنوع جواهرات آن بسیار زیاد است.

وجه تمایز این بازار با پاساژها و بازارهای دیگر این است که طلا فروشی‌ “جواهرات کشتی آرای” به عنوان رئیس اتحادیه طلا و جواهر ایران در آن واقع شده و شما می توانید به آنجا هم بروید. برای خرید کردن و گشت و گزار در بازار زرگرها می توانید از مترو پانزده خرداد استفاده کنید، اما توجه داشته باشید شروع کار این بازار ۱۰ صبح و پایان کار آن ۱۷ عصر است.

معتبرترین طلا فروشی های تهران / بازار زرگرها تهران

بازار طلا واقع در صادقیه تهران

یکی دیگر از جاهایی که می توانید در آن معتبرترین طلا فروشی های تهران را پیدا کنید، بازار طلا است که برای دیدن و خرید کردن از آن باید به غرب تهران رفته و آن را بین فلکه اول و دوم صادقیه یا آریاشهر جست و جو کنید. در این منطقه طلا فروشی‌ های زیادی به خرید و فروش انواع اکسسوری های طلا و نقره مشغول هستند. در بین این همه مغازه قطعاً اکسسوری طلایی مورد علاقه خود را پیدا خواهید کرد، زیرا تنوع آن ها بسیار زیاد است.

معتبرترین طلا فروشی های تهران در پاساژ قائم تجریش

برای پیدا کردن طلا فروشی های معتبر تهران می توانید به یکی از پاساژهای معروف این شهر سر بزنید. برای پیدا کردن پاساژ قائم می توانید به میدان تجریش رفته و در خیابان شهراری به مقصد خود برسبد. این پاساژ یکی از معروف ترین پاساژهای طلا فروشی تهران است که در بین تازه عروس و دامادها محبوبیت خاصی دارد و اکثر عروس و دامادها برای خرید حلقه و سرویس های جواهر به این پاساژ می روند. این پاساژ دارای جواهرات و اکسسوری های طلای متنوعی است. کافی است پس از رسیدن به این پاساژ به طبقه منفی ۲ بروید.

طلا فروشی های مدرن و معتبر در مرکز خرید سون سنتر

از آنجایی که جوان ها به اکسسوری های طلای مدرن علاقه زیادی دارند، می توانند برای بازدید و خرید طلا و جواهرات مدرن به معتبرترین طلا فروشی های مدرن تهران در مجتمع سون سنتر که همگی در یک طبقه متمرکز شده اند، سر بزنند. این مجتمع در میدان هفت حوض واقع شده است و به معدن  طلای حفت حوض معروف شده است. در بین مغازهای این مجتمع شما می توانید گالری الی و گالری کلاسیک را بازدید کرده و اکسسوری مورد نظر خود را از برندهای جدید که مناسب شیک پوشان و ساده پسندان است، انتخاب کنید.

معتبرترین طلا فروشی های تهران / سون سنتر

 

معتبر ترین طلا فروشی های معروف تهران

برخی از طلا فروشی های تهران به عنوان یک برند، در دسته معروفترین طلا فروشی ها قرار دارند که در ادامه آن ها را معرفی خواهیم کرد.

اصیل ترین طلافروشی تهران با نام گالری گوهربین

برای اینکه بتوانید یکی از اصیل ترین و معتبرترین طلا فروشی های تهران را پیدا کنید، بهتر است سری به خیابان  ولیعصر بزنید و  در خیابان ظفر تهران شعبه اصلی و مرکزی گالری طلای گوهربین را جست و جو کنید. البته این گالری دارای شعبه های دیگری در پاساژهای اُپال، پالادیوم و سانا است که منبع به روزترین طلا و جواهرات مدرن در تهران است. این طلا فروشی به مدیریت آقای محمود گوهربین گردانده می شود و این شغل از اجدادشان به ایشان و از ایشان به سه فرزندشان رسیده است.

این مطلب را حتما بخوانید  3 راه برای کسب درآمد از آپارات

معتبرترین طلا فروشی های تهران / گوهربین

گالری مظفریان از معتبرترین طلافروشی های تهران با سبک کلاسیک و مدرن

یکی دیگر از طلا فروشی های تهران که از قدیم الایام به صورت آبا و اجدادی از پدر به فرزند انتقال پیدا کرده است، گالری مظفریان بوده که برای اولین بار شعبه مرکزی آن در بازار بزرگ توسط پدر خانواده تاسیس شد و پس از آن پسران آن را مدیریت کردند. این گالری در بازار بزرگ تهران شماره ۱۱۹ واقع شده است و در آن می توانید طلا و جواهراتی را به سبک کلاسیک و مدرن و تلفیقی از هر دو خریداری کنید.

معتبرترین طلا فروشی های تهران / مظفریان

گالری زمردیان از طلا فروشی های قدیمی تهران

همانطور که گفته شد، بازار بزرگ تهران معدنی از اصیل‌ترین و معتبرترین طلا فروشی های تهران است که در بین این طلا فروشی ها، گالری‌ طلا و جواهر زمردیان را دیده می شود. این طلا فروشی دارای یک سایت تخصصی است که در آن قیمت به روز کارها بارگزاری می شود. در بین سبک کارهای این گالری شما می توانید طلا و جواهرات مورد علاقه خود را پیدا کنید.

از دیگر گالری های طلای شیک و مدرن می توان به گالری طلا ساعتچی کیا، دزاشیب، جواهریان و گالری جدید علی دایی و همسرش اشاره کرد.

گالری کیا از معتبرترین طلا فروشی های مدرن تهران

در بین گالری های طلا و جواهری که در تهران وجود دارد، یکی از معروفترین گالری هایی که به سبک مدرن و شیک طراحی می کنند، کیا گالری است که برای سلیقه های امروزی بسیار مناسب است. شما می توانید در این مجموعه طلاهایی مناسب کودک خود نیز خریداری کنید. این گالری دارای شعبه های متعددی در پاسداران، نیاوران، تهرانپارس و دریاچه چیتگر در تهران و  البته تعدای شعب در شهرستان‌ ها دیگر از شیراز، کیش، کرج و… است. آدرس تمامی شعبه ها را در سایت کیا گالری جست و جو کنید.

معتبرترین طلا فروشی های تهران / کیا گالری

فروش طلای قسطی در تهران

همانطور که در ابتدا نیز به این موضوع اشاره کردیم، طلا همیشه ارزشمند می ماند و با توجه به تورمی که هر ساله قیمت های بازار را تغییر می دهد، خرید طلا در واقع سودمند هم هست. گاهی اشخاص تمایل به خرید طلا دارند، اما پول کافی برای خرید آن را ندارند، این اشخاص به دنبال خرید طلای قسطی در تهران هستند،  معمولاً طلا فروشی هایی که طلای قسطی می فروشند، طلای کم اجرت هم دارند. بهترین و معتبر ترین طلا فروشی های تهران که طلای قسطی دارند، در خیابان ری پیدا می شوند.

خرید طلای کم اجرت و قسطی از طلا فروشی نشاط

یکی دیگر از معتبرترین طلافروشی های تهران که طلاهای خود را با اجرت کم و به صورت قسطی کار می کند، طلا فروشی نشاط است و در خیابان ری واقع شده است. این طلا فروشی برای فروش اقساطی خود با شرایط زیر کار می کند :

  • مشتری باید مبلغی پول را به عنوان پیش پرداخت، به حساب طلا فروشی واریز کند.
  • ما به التفاوت مبلغ به صورت توافقی که بین طرفین اتفاق می افتد، قسط بندی می شود.
  • طلا با قیمت روز و با مبلغی که در قرار داد ثبت می شود به مشتری فروخته خواهد شد.پ

با وجود اینکه با توجه به شرایط بازار فروش طلای قسطی برای طلا فروشی ها به صرفه نیست، تعداد کمی از طلا فروشی ها با این شرایط کار می کنند، که در بین آن ها می توان به طلا فروشی هایی مثل فروشگاه طلای گلدیس در مرکز خرید گلدیس و جواهرسازان ایران و … اشاره کرد.

معتبرترین طلا فروشی های تهران / طلا فروشی نشاط

جمع بندی

شما می توانید در بین طلا فروشی هایی که نام بردیم، معتبرترین طلا فروشی های تهران را بنا به نیاز خود پیدا کنید، یا اگر شما گالری دیگری را می شناسید که ما معرفی نکردیم در قسمت نظرها و پیشنهادات به ما و دیگر کاربران معرفی کنید. همچنین می توانید تجربه خرید از هر یک از این فروشگاها را با ما در میان بگذارید. برای اینکه بدانید چگونه طلا بخرید، می توانید راهنمای خرید طلا را بخوانید.