صرافی یونی سواپ یکی دیگر از صرافی های ارز دیجیتال است که امکان مبادله رمز ارزهای پایه مانند اتریوم را با توکن های دیگر می دهد. برای این کار باید یک کیف پول که این ارزها را پشتیبانی می کند را به یونی سواپ متصل کنید. با استفاده از صرافی یونی سواپ می‌توانید انواع مختلفی از کیف پول‌ ها مانند «متا ماسک» و «ولت کانکت» را به هم متصل کنید. در ادامه با ما همراه باشید تا به شما به صورت مرحله به مرحله آموزش دهیم که خودتان اتصال تراست ولت به یونی سواپ را انجام دهید.

اتصال تراست ولت به یونی سواپ به صورت مرحله به مرحله

اگر می‌خواهید صرافی یونی سواپ را به کیف پول تراست خود متصل کنید، ابتدا باید یونی سواپ را در مرورگر تلفن همراه خود باز کنید و روی «Connect Wallet» یعنی ضربه بزنید. علاوه بر این می‌توانید از ولت کانکت برای اتصال به تراست ولت استفاده کنید. هنگامی که یونی سواپ را به کیف پول تراست ولت متصل کردید، می‌توانید اتریوم را با توکن دیگری تعویض کنید.

با این حال، پس از اتصال ابتدا باید مقداری اتریوم روی کیف پول تراست داشته باشید و در غیر این صورت، می‌توانید از بایننس برای خود اتریوم خریداری کرده و آن را به تراست ولت خود منتقل کنید و بعداً آن را از کیف پول اتریوم خود، در کیف پول تراست بردارید. قبل از آن نیز می‌توانید از مرورگر داپی در تراست ولت استفاده کنید، اما به دلیل دستور العمل‌ های اپ استور و مشکل انطباق تراست ولت با ios، این پلتفرم مرورگر داپی را حذف کرده است.

از آنجایی که مرورگر داپی در ژوئن ۲۰۲۱ از تراست ولت حذف شده است، نمی‌توانید از یونی سواپ در تراست ولت استفاده کنید. از این رو اکنون نمی توانید از مرورگر داپی در تراست ولت استفاده کنید، در عوض باید از یونی سواپ در مرورگر کروم یا سافاری استفاده کنید. بنابراین، در اینجا ما به شما خواهیم گفت که چگونه اتصال تراست ولت به یونی سواپ را با راهنمایی گام به گام ما انجام دهید.

اتصال تراست ولت به یونی سواپ

مراحل اتصال تراست ولت به یونی سواپ

بعد از اینکه نصب تراست ولت انجام شد، برای اینکه بتوانید با موفقیت تراست ولت را به یونی سواپ وصل کنید باید سه گام متفاوت را که هر یک چند مرحله ای هستند طی کنید. این سه گام عبارتند از :

باز کردن یونی سواپ و اتصال به ولت کانکت

 1. ابتدا یونی سواپ را باز کنید و به “WalletConnect” متصل شوید.
 2. اکنون یک مرورگر تلفن همراه مانند سافاری یا کروم را باز کنید، که ما در این راهنما از مرورگر سافاری استفاده کردیم. البته اگر از دستگاه اندروید استفاده می‌کنید، می‌توانید کروم را به جای آن باز کنید.
 3. پس از باز کردن مرورگر تلفن همراه، به وب سایت یونی سواپ مراجعه کنید.
 4. در اینجا در صفحه مبادله، دکمه «Wallet connection» به معنای اتصال کیف پول، را خواهید دید.
 5. روی دکمه “Wallet connection” ضربه بزنید یا همچنین می توانید روی دکمه “Connect to a wallet” به معنای اتصال به یک کیف پول در پایین صفحه ضربه بزنید.
 6. هنگامی که روی “Wallet connection” یا “Connect to a wallet” ضربه زدید، کشوی پیمایش باز می شود.
 7. در کشوی باز شده، می‌توانید به سه کیف پول مختلف متصل شوید که شامل “WalletConnect”، “Open in Coinbase Wallet” و “Fortmatic” هستند. ممکن است متوجه شده باشید که گزینه “Trust Wallet” وجود ندارد، از WalletConnect برای اتصال تراست ولت  به یونی سواپ استفاده کنید.
 8. اکنون روی “WalletConnect” ضربه بزنید تا ولت کانکت باز شود.
این مطلب را حتما بخوانید  ریگ ماینینگ چیست و چرا اینقدر طرفدار دارد؟

اتصال تراست ولت به یونی سواپ

اتصال به تراست ولت

 1. با ضربه زدن روی “WalletConnect”، یک پاپ آپ باز می شود.
 2. اکنون در پنجره بازشو، لیستی از کیف پول‌ها را می‌بینید که می‌توانید از بین «Rainbow»، «Trust»، «Argent» و موارد دیگر انتخاب کنید.
 3. در اینجا فقط روی “Trust” ضربه بزنید تا اتصال تراست ولت به یونی سواپ انجام شود. اگر از یونی سواپ در مرورگر دسکتاپ استفاده می کنید، یک کد QR ظاهر می شود. برای اسکن کد QR با استفاده از اسکنر کد QR در تراست ولت اقدام کنید که می توانید با رفتن به Trust Wallet > Settings > WalletConnect آن را پیدا کنید.
 4. هنگامی که کد QR را اسکن کردید، روی «Connect» ضربه بزنید تا تراست ولت  را به یونی سواپ متصل کنید.
 5. پس از اینکه روی “Trust” ضربه زدید، یک پیام پاپ آپ با موضوع ?Open in Trust ظاهر می شود.
 6. فقط باید روی “Open” ضربه بزنید تا صفحه در تراست ولت باز شود.

اتصال  تراست ولت به یونی سواپ

 1. هنگامی که روی “Open” ضربه زدید، تراست ولت باز می شود.
 2. در تراست ولت، از شما خواسته می شود به رابط یونی سواپ متصل شوید.
 3. اکنون روی “Connect” ضربه بزنید تا به رابط یونی سواپ متصل شوید. اگر نمی‌توانید دکمه «Connect» را ببینید، به این معنی است که در بارگیری مشکلی به وجود آمده است، برای حل مشکل، برنامه تراست ولت را به ببندید و مرحله دوم را دوباره تکرار کنید.
 4. پس از اینکه روی “Connect” ضربه زدید، در مرورگر تلفن همراه خود به یونی سواپ بازگردید.
 5. اگر اتصال با موفقیت برقرار شود، آدرس کیف پول تراست خود را در پایین صفحه خواهید دید و دکمه “Connect to a wallet” باید با آدرس تراست ولت شما جایگزین شود. اگر اتصال موفقیت آمیز نباشد، همچنان دکمه «Connect to a wallet» را خواهید دید. اگر اینطور است، باید مراحل را دوباره تکرار کنید.

اکنون که اتصال تراست ولت به یونی سواپ انجام شد، می توانید توکن ها را معامله کنید! اما یادتان باشد که برای مبادله با توکن دیگری باید موجودی ارز دیجیتال کافی داشته باشید. اگر اتریوم ندارید، باید آن را از یک صرافی ارزهای دیجیتال مانند بایننس یا دیگر صرافی های کریپتو خریداری کنید و ابتدا آن را به کیف پول تراست خود منتقل کنید.