همه ما می دانیم که برای دریافت و ارسال ارزهای دیجیتال، باید از کیف پول دیجیتال کمک بگیرید و آن را بر روی تلفن همراه یا سیستم کامپیوتر خود، راه اندازی کنید. در ادامه با ما همراه باشید تا به شما آموزش نصب تراست ولت را که یک گزینه کاربرپسند و ایمن برای استفاده در تلفن همراه، را برای شما شرح دهیم.

معرفی کیف پول تراست ولت

این کیف پول، یکی از کیف پول های دیجیتال موبایلی است که به طیف گسترده ای از دارایی های رمزنگاری شده دسترسی دارد. این کیف پول از توکن های اتریوم و ERC20 که مبتنی بر بلاکچین اتریوم است، پشتیبانی می کند. تراست ولت یک محصول ایدونئوس نیست و در واقع این کیف پول به عنوان یک کیف پول رسمی ارزهای دیجیتال بایننس که یکی از بزرگترین صرافی های ارزهای دیجیتال در جهان است، شناخته شده و از نظر قابلیت استفاده و امنیت شهرت خوبی به دست آورده است.

پیش از آنکه آموزش نصب تراست ولت را شروع کنیم، بد نیست بدانید که داشتن یکی از سیستم عامل های زیر الزامی است :

  • iOS نسخه ۱۳٫۰ به بالا
  • اندروید نسخه ۶٫۰ به بالا

آموزش نصب و راه اندازی کیف پول تراست

شما می توانید کیف پول تراست را در لینک های زیر که برای دستگاه های اندروید و iOS در دسترس است، دانلود کنید:

اندروید:

به کیف پول تراست در گوگل پلی اعتماد کنید.

iOS:

به کیف پول تراست در اپ استور اعتماد کنید.

آموزش نصب و پیکر بندی تراست ولت

هنگامی که برنامه تراست ولت را برای دستگاه تلفن همراه خود دانلود کردید، یک صفحه مقابل شما قرار می گیرد و در صفحه خوش آمدگویی را با دو گزینه – Create a new Wallet به معنای ساختن کیف پول جدید و I already have a wallet به معنی من قبلاً یک کیف پول دارم را مشاهده خواهید کرد. لطفاً گزینه «Create a new Wallet» را انتخاب کنید.

آموزش نصب تراست ولت

در مرحله دوم آموزش نصب تراست ولت هنگامی که گزینه ایجاد یک کیف پول جدید را انتخاب کردید، عبارت ۱۲ کلمه ای، خود را نشان می دهد. این کلمات باید محفوظ بماند تا اگر در مقطعی نیاز به بازیابی کیف پول خود داشتید، از این کلمات استفاده کنید. در حفظ این کلمات دقت کافی داشته باشید و آنها را با کسی به اشتراک نگذارید.

آموزش نصب تراست ولت

دریافت عبارت بازیابی در مراحل آموزش نصب تراست ولت

تیک “I understand” به معنی متوجه شدم و بعد از آن روی “Continue” به معنی ادامه کلیک کنید. در این صفحه ۱۲ کلمه خود را خواهید دید.

این مطلب را حتما بخوانید  معرفی انواع الگوریتم های ماینینگ

لطفاً دستورالعمل ها را برای ایمن نگه داشتن آنها دنبال کنید و آن را به درستی ذخیره کنید، زیرا در مرحله بعد به آن نیاز خواهید داشت.

پس از تکمیل این مرحله از آموزش نصب تراست ولت و ذخیره عبارت بازیابی، می‌توانید روی «Continue» به معنای ادامه کلیک کنید. آموزش نصب تراست ولت

در صفحه بعدی از شما خواسته می شود که عبارت بازیابی خود را به همان ترتیبی که آن را ذخیره کرده اید وارد کنید. هنگامی که عبارت بازیابی را به همان ترتیبی که در صفحه قبلی نشان داده شده بود وارد کردید، می توانید ادامه دهید. این مرحله برای امنیت است تا مطمئن شوید که ۱۲ کلمه خود را به ترتیب صحیح ذخیره کرده اید.

روی دکمه “Continue” به معنای ادامه کلیک کنید و یک پیام موفقیت آمیز دریافت می کنید و به داشبورد کاربر هدایت می شوید.

آموزش نصب تراست ولت

با کلیک بر روی “OK” داشبورد را به شما نشان می دهد. بر روی آن می توانید چند کیف پولی که برای شما ایجاد شده است را مشاهده کنید.

آموزش نصب تراست ولت

آموزش اضافه کردن توکن ایدونئوس به تراست ولت

پس از طی تمامی مراحل آموزش نصب تراست ولت فرض کنید می خواهید یک توکن که در اینجا توکن ایدونئوس را در نظر گرفته ایم را به تراست ولت خود اضافه کنید:

۱٫فقط روی علامت جابجایی در سمت راست بالای صفحه اصلی کیف پول ضربه بزنید.آموزش نصب تراست ولت

۲٫نام توکن را جستجو کنید. اگر توکن مورد نظر شما نشان داده شد، از کلیک برای فعال کردن آن استفاده کنید.

۳٫در این قسمت از آموزش نصب تراست ولت اگر توکن ایدونئوس در لیست نشان داده نشد، روی Add Custom Token کلیک کنید.

۴٫ در صفحه Add Custom Token، اطلاعات زیر را پر کنید و سپس روی Save کلیک کنید:

  • آدرس نماد IDON: 0x12c5E73Ddb44cD70225669B9F6f0d9DE5455Bc31 است.
  • نماد رمز: IDON
  • اعشار: ۱۸

آموزش نصب تراست ولت

 

۵٫ رمز توکن ایدونئوس اکنون در داشبورد تراست ولت شما قابل مشاهده است.

آموزش نصب تراست ولت

کیف پول خود را در پلتفرم ایدونئوس در لیست سفید قرار دهید و ایدونئوس را در کیف پول تراست خود دریافت کنید. امیدواریم که این آموزش برای شما مفید باشد و بتوانید با کمک آن به نصب تراست ولت خود بپردازید.