چشم اندازی از دانشگاه امریکایی امارات به ما نشان می دهد که این دانشگاه یکی از موسسات آموزش عالی برتر در سطح محلی و منطقه ای است و راهی یکپارچه برای دانشجویان فراهم می کند تا به عضوی خلاق، موثر و مولد در جامعه تبدیل شوند.

ماموریت دانشگاه آمریکایی در امارات :

دانشگاه آمریکایی در امارات متحده عربی یک موسسه ارائه دهنده آموزش های مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد بوده که متعهد است دانشجویانی را به عنوان شهروندان جهانی آماده کند. این دانشجویان برای رسیدن به آرزوهای شغلی آینده و یادگیری مادام العمر از طریق آموزش های این دانشگاه، تحقیق و فرصت های با کیفیت تلاش خواهند کرد.

ارزشهای اصلی دانشگاه AUE :

 • بهبود کیفیت زندگی
 • احترام و وقار
 • فرصت های برابر و به رسمیت شناختن
 • گشودگی، اعتماد و صداقت
 • نوآوری و خلاقیت
 • پشتکار و کارآفرینی
 • سرپرستی و توان اقتصادی
 • ایمنی و مسئولیت محیط زیست
 • کار گروهی و مشارکت

دانشگاه امریکایی امارات

اعتبارسنجی دانشگاه امریکایی امارات :

این دانشگاه در دبی به طور رسمی تا ۰۴ سپتامبر ۲۰۲۲ توسط وزارت آموزش و پرورش امارات متحده عربی دارای مجوز است و می تواند مدارک تحصیلی آموزش عالی را اعطا کند.

اعتباربخشی بین المللی دانشکده مدیریت بازرگانی :

دانشکده مدیریت بازرگانی بین المللی امارات (AACSB International) به عنوان بزرگترین دانشگاه تجارت در جهان که با مربیان برجسته ای متحد شده است، دانشجویان و مشاغل را برای دستیابی به یک هدف مشترک به هم متصل می کند و آن هدف ایجاد نسل بعدی رهبران بزرگ است. AACSB یک انجمن جهانی در صنعت آموزش تجارت است. شبکه اعضا، که به عنوان یک اتحاد شناخته می شود، شبکه ای از مربیان تجاری، سازمان های تجاری غیرانتفاعی و دولتی است که دانش و بهترین شیوه ها را برای تسریع نوآوری در آموزش تجارت در اختیار دانشجویان می گذارد.

دانشگاه آمریکایی در کالج مدیریت بازرگانی امارات عضو AACSB است و برای دستیابی به اعتبار بیشتر تلاش می کند. AACSB International یک انجمن جهانی متشکل از رهبران آموزش و تجارت است که به حمایت و ارتقاء آموزش و پرورش با کیفیت در سراسر جهان اختصاص داده شده است. این انجمن از طریق عضویت، اعتباربخشی، تحقیق، رهبری فکری، توسعه حرفه ای و حمایت و ارتباط با بیش از ۱۷۰۰ سازمان در بیش از ۱۰۰ کشور جهان به آموزش دانشجویان می پردازد.

دانشکده فناوری اطلاعات کامپیوتری :

لیسانس علوم کامپیوتر در کالج فناوری اطلاعات کامپیوتر دانشگاه آمریکایی امارات، توسط کمیسیون اعتباربخشی محاسبات ABET، اعتبار گرفته است.

اهداف و اهداف دانشگاه امریکایی امارات :

در ادامه به بررسی اهداف این دانشگاه می پردازیم:

 • ارائه برنامه های تحصیلی باکیفیتی که موفقیت دانشجویان را به عنوان متخصصان و مشارکت کنندگان در جوامع مختلف ممکن می سازد.
 • ترویج و حمایت از تحقیقات دانشگاهی
 • افزایش و گسترش خدمات پشتیبانی دانشجویی و دانشگاهی بر اساس بهترین شیوه ها
 • مشارکت در اقدامات پایدار در زمینه های مالی، بهداشت، ایمنی و مدیریت ریسک
 • مدیریت کیفیت و فرایندهای اثربخشی نهادی در سراسر دانشگاه
این مطلب را حتما بخوانید  خرید خط تلفن ثابت تهران بدون سیم

دانشگاه امریکایی امارات

شعار دانشگاه AUE :

شعار دانشگاه آمریکایی در امارات (AUE) را “هیچ چیز غیر ممکن نیست” قرار داده اند. دانشگاه با استفاده از این عبارت توانمند، دانشجویان را ترغیب می کند تا در مسیر تحصیل و کار خود به سوی موفقیت پیشروی کنند.

سال تاسیس دانشگاه امریکایی امارات :

دانشگاه امریکایی امارات در سال ۲۰۰۶ با مجوز از کمیسیون اعتبار دانشگاهی (CAA) تحت حمایت وزارت آموزش عالی و تحقیقات علمی در امارات متحده عربی تاسیس شد. این دانشگاه ثبت نام دانشجو را از ۲۵ کشور افزایش داده و از مدل آموزش عالی آمریکایی با برنامه آموزش عمومی و سیستم ساعت اعتباری پیروی می کند. این دانشگاه دارای هفت کالج با رشته های رسانه و ارتباطات جمعی، مدیریت بازرگانی، حقوق، طراحی، فناوری اطلاعات کامپیوتر، امنیت و مطالعات جهانی و آموزش می باشد که با برنامه های خود نیازهای فعلی و آینده بازار را برآورده می کند.

دانشجویان از بین تخصص های مختلف انتخاب می کنند، که در چه رشته ای تحصیل کنند و بسیاری از این رشته ها در خاورمیانه منحصر به فرد است. اساتید مشهور دارای دکترا از سراسر جهان با طیف وسیعی از برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد، اعتماد، دانش و مهارت دانش آموزان را تقویت می کنند.

دانشگاه آمریکایی امارات فناوری های جدید را تطبیق داده و از روش های آموزشی نوآورانه برای ایجاد رهبران در زمینه های مختلف استفاده می کند. از این دانشگاه رهبران فارغ التحصیل شده اند نه پیروان، مدیران عامل نه کارمندان و اندیشمندان و حل کنندگان مشکلات نه دانشجویان منفعل. تمامی دانشجویان فارغ التحصیل در پیشرفت امارات متحده عربی سهیم هستند. این دانشگاه نیازهای دانشجویان را در اولویت قرار می دهد و با استفاده از آموزش کلاسی و موافقت نامه های مشارکت برای ارائه تجربه عملی و عملی به آنها، سطح علمیشان را ارتقا می بخشد.

AUE در یک کشور بزرگ و شهری در سطح جهانی قرار دارد که رهبران آن تحصیلات عالی را باعث رقابت اقتصادی، نوآوری، تحرک اجتماعی ، امنیت و شادی می دانند. این دانشگاه مفتخر است که زندگی دانشجویان را بهبود می بخشد و رفاه منطقه را ارتقا می بخشد.