یکی از موضوعات داغی که امروزه بین صحبت های تمام اشخاص و اقشار دیده می شود، بحث داغ ارز دیجیتال است.  این تب و تاب باعث شده سایت های ایرانی مختلفی هم بستر مناسبی برای ارز دیجیتال فراهم کنند. در ادامه قصد داریم به بررسی یکی از این سایت های ایرانی بپردازیم تا به شما در خرید و فروش آسان ارزهای دیجیتالی همچون بیت کوین، اتریوم، بیت کوین کش، لایت کوین، دش، ریپل، ترون استلار و تتر کنیم. پس با ما همراه باشید تا به صورت مرحله به مرحله و همراه با تصویر ثبت نام صرافی والکس را آموزش دهیم.

معرفی صرافی والکس

همانطور که در ابتدا نیز اشاره کردیم این صرافی یک سایت معتبر و امن برای انجام معاملات بیت کوین و ارزهای دیجیتال دیگر است، که در ایران دارای شهرت زیادی است. این شهرت زیاد در واقع دلایل زیادی دارد که مهم ترین آن پشتیبانی مناسب و عالی آن است. این امر باعث می شود، شما می توانید به راحتی به این صرافی اعتماد کرده و معاملات خود را در آن انجام دهید. پیشنهاد من به شما این است که برای شروع ثبت نام در این صرافی ابتدا به صفحه ورود والکس در آدرس www.wallex.ir بروید.

نحوه ثبت نام در صرافی والکس

همانطور که در قسمت قبلی گفته شد، ابتدا کافی است به سایت wallex.ir مراجعه کنید. و مطابق تصویر روی دکمه ثبت نام کلیک کنید. این دکمه در تصویر با هایلایت قرمز برای شما مشخص شده است.

ثبت نام صرافی والکس

بعد از اینکه روی دکمه ثبت نام در سایت صرافی والکس کلیک کردید، صفحه ای مطابق با تصویر زیر نمایان می شود، که به شما این امکان را می دهد با ایمیل یا جیمیل خود یک حساب کاربری بسازید. پس از اینکه روی دکمه ثبت نام کلیک کردید، حساب شما ساخته می شود. در هنگام تعین رمز دقت کافی داشته باشید و در بین ۸ کاراکتر رمز خود از اعداد و حروف بزرگ و کوچک قرار دهید.

این مطلب را حتما بخوانید  ریگ ماینینگ چیست و چرا اینقدر طرفدار دارد؟

ثبت نام صرافی والکس

پس از کلیک بر کلمه ثبت نام وارد صفحه ای مطابق تصویر زیر می شوید. این صفحه به شما می گوید که باید از لینکی که برای شما ایمیل شده است، باید حساب خود را فعال کنید.

ثبت نام صرافی والکس

در صورتی که ایمیل فعال سازی را دریافت نکردید می توانید روی کادر آبی رنگ که حاوی پیام ارسال مجدد ایمیل فعالسازی است، کلیک کنید و بخش inbox یا spam ایمیل خود را بررسی کنید. در زیر می توانید متن ایمیلی که برای شما ارسال می شود را مشاهده کنید و مطابق عکس زیر روی عبارت “تاییدیه ایمیل” کلیک کرده تا با کمک لینک انتهای ایمیل حساب صرافی واکس شما فعال شود.

ایمیل ثبت نام صرافی والکس

در صفحه ای که مطابق تصویر مقابل شما قرار می گیرد، روی عبارت “ورود به حساب کاربری” کلیک کرده و به معامله ارزهای دیجیتالی که پشتیبانی می شود، بپردازید.

ثبت نام صرافی والکس

پس از اینکه وارد حساب کاربری خود شدید، با کلیک روی عبارت “تکمیل اطلاعات حساب کاربری” می توانید ثبت خود را در صرافی والکس کامل کنید.

تکمیل ثبت نام صرافی والکس

چگونه پس از ثبت نام در صرافی والکس احراز هویت کنیم ؟

پس از آنکه ثبت نام خود را کامل کردید، باید در سایت والکس احراز هویت خود را انجام دهید. در این سایت احراز هویت شامل ورود اطلاعات شخصی، حساب بانکی، تصویر تعهدنامه و کارت ملی در حساب کاربریتان می شود. مطابق تصویر زیر اطلاعات خود را در کادرهای رو به رویتان وارد کرده و در انتها روی عبارت “ارسال” کلیک و تا اطلاعات شما از طرف مدیریت سایت تایید شود و بتوانید به خرید و فروش ارز دیجیتال بپردازید، صبر کنید. در نظر داشته باشید که پس از تایید شدن احراز هویت حساب شما فعال می شود.

احراز هویت ثبت نام صرافی والکس

به شما تبریک می گویم، ثبت نام شما در صرافی والکس که یکی از صرافی های ارز دیجیتال ایرانی است، تکمیل شد و شما توانستید با موفقیت حساب خود را جهت انجام معامله در بازار ارزهای دیجیتال فعال کنید.