فروشگاه ساز ووکامرس چیست و چه کاربردی دارد؟

همه ی ما حداقل یک بار از فروشگاه های آنلاین خرید انجام داده ایم و به این موضوع فکر کرده ایم اگر من یک فروشگاه ساز آنلاین داشتم و محصول و خدمات خودم را در آن میفروختم چقدر عالی بود.

اما بعد از آن احتمالا به این سوال هم فکر کرده ایم که چگونه باید یک فروشگاه ساز آنلاین و اصلا چگونه باید یک وبسایت داشته باشیم ، آیا به دانش این کار نیاز داریم؟

واقعیت این است که ما باید تا حدودی با این موضوع آشنا باشیم که ووکامرس چیست و اصلا چرا می خواهیم فروشگاه ساز آنلاین داشته باشیم و در آخر  اینکه چگونه می خواهیم آن را راه اندازی کنیم.

فروشگاه ساز ووکامرس چیست ؟

نام یکی از قوی ترین و بزرگ ترین افزونه های سیستم مدیریت محتوای وردپرس است که می تواند به سادگی و با مقداری مطالعه در سایت های مرجعه فارسی و انگلیسی آن را راه اندازی کرد و از آن استفاده کرد.

راه اندازی سریع وبسایت

فروشگاه ساز ووکامرس چیست

داستان شیرین فروشگاه ساز ووکامرس

داستان شیرین راه اندازی راحت سایت و فروشگاه اینترنتی از آنجا آغاز شد که وردپرس بوجود آمد و به همراه خودش افزونه هایی برای راه اندازی سایت با کاربری های مختلف مثل:

سایت دانلود موسیقی و فیلم ، سایت دانلود بازی ، سایت های آموزشی بزرگ ، سایت آموزش از راه دور ، راه اندازی فروشگاه های اینترنتی و … را بوجود آورد.

شما می توانید با نصب وردپرس در چند دقیقه و سپس با نصب یک افزونه رایگان ووکامرس به راحتی وبسایت و فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی کنید و شروع به فروش محصول خدمات و سرویس های خود نمایید.

این مطلب را حتما بخوانید  شارژ همراه اول برای سیم کارت های اعتباری را چگونه تهیه کنیم ؟

روش شروع کار با فروشگاه ساز ووکامرس

فروشگاه ساز

از کجا شروع کنم؟

برای اینکه بدانید از کجا باید شروع کنید پیشنهاد می دهم اول مطلبی را که در پایین به آن اشاره میکنم مشاهده کنید ، وقت شما را بیش تر از ۲ دقیقه نخواهد گرفت .

بعد متوجه می شوید وردپرس چیست و چگونه کار می کند و آنوقت در همین سایت باز هم با یک جست و جوی کوچک مطالبی در مورد نصب ووکامرس در کنار وردپرس پیدا خواهید کرد که به شما کمک میکند فروشگاه اینترنتی خود را به راحتی نصب و راه اندازی کنید.